کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی محصولی پر فروش دیگر از شرکت کانکس کاراد سازه میباشد که عموماً در سطح شهر شما میتوانید آنها را که در اشکال هندسی مختلف ببینید و همانطور که از نام آنها پیداست جهت کاربری گل فروشی استفاده میگردد. اصولاً کیوسک گل فروشی به خودی خود یک المان شهری میباشد که زیبایی خاصی به سطح شهر میبخشد و فضایی با لطافت ایجاد میکند و همانطور که مستحضر هستید از فضای سبز شهری در معماری بسیار سخن گفته شده که ما با رعایت این مهم سعی به بهینه سازی سطح شهر با این سبک کانکس کرده ایم.

ابعاد کانکس گل فروشی

اجرای کیوسک گل فروشی می بایست متناسب با نوع محصول طراحی گردد. اصولاً ان را باید در متراژ حداقل 16 الی 18 متر مربع ساخت تا فضای مکفی برای فروش این محصول زیبا را محیا نمود. از طرفی چون کیوسک گل فروشی در سطح شهر و در مسیر پر تردد و اماکن نصب میشود باید با رعایت مبلمان شهری طرحی زیبا متناسب با نوع محصول طراحی نمود تا بتوان مخاطب را جذب کرد.

در بیشتر مواقع پیشنهاد شرکت کانکس کاراد سازه برای ساخت این کانکس استفاده از ترمو وود، کامپوزیت، دکوراتیو طرح سنگ و یا سایدینگ با شیشه های بزرگ میباشد. یا میتوان به صورت تلفیقی ساخت. در هر صورت هدف شرکت کانکس کاراد سازه زیبایی مبلمان شهری و جذب مشتری جهت کیوسک گل فروشی میباشد.

مشخصات فنی

چند موضوع مهم در اجرای کیوسک گل فروشی حائز اهمیت است. موضوع اول کف کانکس است که همانطور که میدانید در این صنف از آب و شستشو بسیار استفاده میگردد و اگر کف کانکس کاملاً عایق نباشد به سرعت تحلیل رفته و کف آن نیز دچار فرسایش زود میشود و از بین میرود.

پیشنهاد شرکت کانکس کاراد سازه جهت کف کیوسک گل فروشی سرامیک درجه یک و یا ورق آلومینیم آجدار میباشد با یک کف شور که قابلیت شستشو را در کانکس ایجاد نمود. موضوع دوم که باید به آن پرداخت اجرای پنجره های بزرگ و ذخیره دمای مطبوع داخل کانکس است زیرا گل محصولی است که باید دمای ثابت نگهداری شود و چنانچه بار دمای موجود کنترل نشود باعث خراب شدن آن میشود و برای فروشنده زیان مالی به همراه دارد.

از طرفی دیگر باید طوری طراحی شود که رهگذرها متوجه نوع محصول بشوند به همین علت باید پنجره های بزرگ در طراحی کانکس ایجاد شود تا محصول به صمع و بصر مشتری محترم برسد.

کیوسک گل فروشی باید دارای لوله کشی و طی شور خانه باشند تا بهره بردار از کانکس به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد از طرفی باید کل کانکس طبقه بندی گردد تا گلدان ها و دسته های گل چیدمان خود را داشته باشند و فضای کافی برای تردد مشتری ها رعایت شود.

مزایای کانکس

کانکس گل فروشی مزیت های زیادی دارد یکی از مزیت های آن ایجاد اشتغال برای افراد بیکار میباشد که با سرمایه کم میتوان این حرفه را ترویج کرد. از طرفی همانطور مستحضر هستید با به وجود آمدن دنیایی صنعتی و دور شدن از معنا با به وجود آوردن این شغل در سطح شهر ذهنیت مثبتی در ذهن مردم ایجاد کرده و آنها را به سمت صلح و دوستی سوق میدهد که راهی برای تولید عشق و معنا میباشد.

مراحل خرید کانکس چیست؟

خرید کانکس گل فروشی باید با دقت زیاد انجام شود. ما تمام موارد را در رابطه با این سازه از پیش ساخته به صمع و نظر شما رساندیم تا به این مرحله برسیم. پس از طی مراحل فوق و بازدید از نمونه‌های مشابه ساخته شده توسط شرکت کانکس کاراد سازه شما میتوانید با اعتماد هر چه بیشتر از شرکت ما خرید کنید. مشاورین و متخصصین ما به‌صورت رایگان در خدمت شما خریداران عزیز هستند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved