درباره ما

کانکس کاراد سازه

درباره شرکت ما

شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس کاراد سازه مجری، مشاور و طراح کانکس و خانه های پیش ساخته با بهره گیری از دانش فنی و متد روز دنیا در خصوص ساخت و تولید انواع های سازه های پیش ساخته با بهترین مواد افتخار دارد. که تولیدات خود را با بهترین و بالاترین کیفیت به شما بازدید کنندگان محترم عرضه نماید.

کانکس کاراد سازه از سال 1380 فعالیت خود را به طور رسمی با به کارگیری کادر مجرب و کار آزموده با تاسیس کارخانه در امور تولید و اجرای انواع کانکس اداری شیک، کانکس کارگری، کمپ های پانلی، ویلاهای پیش ساخته، کانکس فروشگاهی، کامپوزیت، ترموود، کانکس مدرن، ویلای پیش ساخته مدرن، سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته، کیوسک های مطبوعاتی، اتاق تمیز (کلین روم)، کانکس عابربانک (ATM) سازه های پیش ساخته LSF، کیوسک مطبوعاتی، مخابراتی، نمازخانه، مدرسه، بازیافت. و کلیه تجهیزات رفاهی اقدام نموده است و اکنون توانایی تامین کلیه خدمات در این زمینه را برای متقضیان و مشتریان محترم دارد.

راه حل های کسب و کار
40%
فرایند کارشناس مالی
60%
رسانه های اجتماعی و بازاریابی
80%

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved