کانکس پیچ و مهره‌‌ ای

کانکس پیچ و مهره‌ای

کانکس پیچ و مهره‌ ای یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس و سازه پیش ساخته کانکس کاراد سازه است. این کانکس در زیر مجموعه کانکس های پیش ساخته پانلی و کمپ قرار میگیرد. این کانکس ‌ها به صورت دمونتاژ و فلت پک به محل استقرار منتقل شده و با استفاده از اتصالات مخصوص و جوینتر و مفصل سرهم میشوند.

مونتاژ در این کانکس‌ با استفاده از سیستم پیج و مهره‌ای این امکان را فراهم میکند که بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن حتی ساختمانهای چند طبقه را نیز در مکانهای دورافتاده ساخت. هم چنین میتوان این کانکس‌ ها را به دفعات دمونتاژ کرد و دوباره به مکانی دیگر برای برپایی مجدد انتقال داد. در هر دمونتاژ تقریبا تنها 10 درصد مصالح غیرقابل استفاده میشوند. این خاصیت باعث شده که این کانکس ها نسبت به نوع جوشی گران تر باشند. این کانکس‌ ها هم چنین قابلیت افزایش فضا در آینده را نیز دارند. هم چنین میتوان در صورت نیاز فضای داخلی آن را براحتی پارتیشن بندی کرد.

مشخصات فنی کانکس

همان طور که از نام این کانکس مشخص است، اسکلت بندی و اتصالات از هم جدا شونده آن توسط پيچ و مهره بهم متصل می‌شوند. بدنه کانکس پیچ و مهره‌ ای معمولاً از نوع ساندویچ پانل میباشد که توسظ ناودانی و پروفیل‌های آهنی به یکدیگر پیچ و مهره می‌شوند. برای جلوگیری از زنگ زدگی و فرسودگی، پیچ و مهره‌ها و اتصالات کانکس ضد زنگ و از جنس استیل ساخته شده اند. البته شما با مشاوره کارشناسان کانکس کاراد سازه میتوانید مصالح متنوعی را برای این کانکس ها سفارش دهید.

کاربرد کانکس‌ پیش ساخته پیچ و مهره‌ ای

خاصیت جداشونگی و مونتاژ در این کانکس‌ ها باعث میشود که از آن در مناطق دور افتاده یا محل‌هایی استفاده شود که امکان حمل و نقل به آنجا سخت است مانند مناطق بحران زده به طورکلی:

  • مکان‌هایی که جابجایی کانکس به صورت فصلی یا مقطعی میباشد، مانند کمپ‌ها
  • برای اسکان سربازان نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی
  • استفاده در بام خانه به علت جابجایی آسان

چرا کانکس‌ پیچ و مهره ای در برابر زلزله مقاوم است؟

وزن یک کانکس پیچ و مهره‌ ای با مساحت چهار متر مربع تقریباً در حدود 370 کیلوگرم است، از آنجا که مقاومت در برابر زلزله با وزن سازه رابطه عکس دارد کانکس ‌های پیچ و مهره‌ای به علت وزن کم مقاومت زیادی در برابر زلزله دارند.

قیمت کانکس‌ پیچ و مهره ای

استفاده از ساندویچ پانل‌ها در بدنه، و هم چنین طراحی و اجرای جزئیات و اتصالات خاص باعث شده است که این کانکس ‌ها با قیمت بیشتری نسبت به کانکس ‌های معمولی اجرا شوند. تلاش مشاوران شرکت کار راد سازه معمار براین است تا با حفظ کیفیت این کانکس‌ ها را با مناسب‌ ترین قیمت برای مشتریان تولید کنند. شما به راحتی می‌توانید برای سفارش، کسب اطلاعات و هم چنین قیمت با کارشناسان کانکس کاراد سازه تماس بگیرید.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved