کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی یکی دیگر از محصولا کانکس کاراد سازه است. همانطور که از نام این نوع کانکس نگهبانی مشخص است جهت کاربری نگهبانی و بخش های امنیتی استفاده می شود و عملاً این کانکس ها بیشتر برای مراکز که نیاز به به حراست، حفاظت و نگهبانی دارند استفاده می گردد و در مقیاس کوچکتر ساخته می شوند و در چند تیپ می شود اجرا نمود که به شرح ذیل می باشد.

ساخت کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی با روش و سبک‌های مختلفی تولید می‌گردد و هر مجموعه با توجه به نوع فعالیت سازمانی خود یکی از آنها را بر می‌گزیند. به طور مثال تفاوت زیادی در یک کیوسک نگهبانی یک کارگاه ساختمانی با کیوسک حراستی بانک وجود دارد. زیرا بانک در داخل فضای شهری قرار داشته و توجه به زیبایی ظاهری در نمای این نوع کیوسک باید به صورت ویژه انجام شود.

یا در پارک‌ها و فضاهای سبز نیز باید به گونه‌ای باشد که حالت ارگانیک و طبیعی داشته، تا کیوسک نگهبانی باعث صنعتی شدن فضای سبز و جنگلی پارک نگردد. از این رو نمونه‌ها و گزینه‌های مختلفی را پیش روی خریداران قرار داده تا هر شخصی بهترین کانکس را از هر لحاظ مطابق با نیاز و بودجه خود بتواند خریداری نماید. این کار باعث می‌شود تا خریدار در انتخاب خود آزادانه‌ و با گزینه‌های بیشتر، که هر کدام ویژگی و مشخصات متفاوتی دارند، روبرو شود و خرید مناسب تری را انجام دهد.

انواع کانکس نگهبانی

  • کانکس نگهبانی با جنس ساندویچ پانل با عایق برودتی و حرارتی پلی یورتان جهت شرایط آب و هوای گرم و سرد.
    کیوسک نگهبانی با نمای سایدینگ طرح کانادایی، این تیپ از کانکس ها اغلب در مراکزی به کار گرفته می شود که به لحاظ بصری از دید خریدار حایز اهمیت بود (مانند سفارت ها، مراکز خرید، بیمارستان ها و…).
  • کیوسک نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه که بیشتر در کاگاه های بزرگ ساختمانی به کار می رود.
  • کیوسک نگهبانی با نمای چوبی از جنس به کار رفته ترموود فلاندی که در مراکزی به کار می رود که ایجاد یک المان شهری را داشته باشد.
  • کیوسک نگهبان با نمای فایبرگلاس
  • کیوسک حراست با نمای کامپوزیت آلومینیمی در طرح ها و رنگ های مختلف
  • کیوسک نگهبانی با نمای دکوراتیو
  • کیوسک حراستی با نمای سمنت برد فناوری شده در طرح های چوبی

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس نگهبانی عموماً 1.50×1.50 متر، 2×1.5 متر، 2×2 متر، 2×2.50 متر، 2.50×2.50 متر، 3×3 متر، 2.40×4 متر و … ساخته می شود. لازم به ذکر است بنا به درخواست مشتری محترم می شود این کانکس را در ابعاد بزرگتر به صورت سرویس بهداشتی، آبدارخانه و پارتیشن لحاظ نمود که میتوان جهت رفاه در این کانکس، سوییت نگهبان را در متراژ آن ساختار شرکتی به متراژ 2.40×4 . 2.40×6 و…. اجرا نمود.

کاربری کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی باید کاملاً عایق (Insulation) باشند تا بهره بردار در فضایی ایده آل از آن استفاده کند. این کانکس اتاقی است برای محافظت که بیشتر در ادارات دولتی، سازمان ها، نهاد ها، ارگان های دولتی، شرکت ها، کارخانجات، پادگان ها که برای محافظت فیزیک و امنیتی، حراست و حفاظت یا نگهبانی استفاده می شود تا فرد بهره بردار بتواند به راحتی به محیط پیران اشراف داشته باشد. این کانکس ها اغلب دارای پنجره های بزرگ هستند تا دید 360 درجه جهت حفاظت و حراست پیرامون در کانکس رعایت و اعمال گردد.

کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه

کیوسک های حراستی همانطور که بعضی از آنها معرف حضورتان گردید از جزئیات مختص خود برخوردار هستند. کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه اصولاً در کارگاه های ساختمانی و عملیاتی نصب می گردد تا فرد قابلیت نگهبانی از محیط پیرامون کارگاه را داشته باشد. حتی ورود و خروج کارگران و مهندسین را زیر نظر داشته باشد که خود در ابعاد مختلفی قابل اجرا است.

به طور مثال از ابعاد 1.50×1.50 میتوان اجرا کرد تا به ابعاد بزرگتر. نمای این کانکس، شاسی از تیر آهن IPE نمره 14 و با پروفیل های متوسط ساخته می شود. نمای داخلی از pvc می باشد. درب و پنجره ها آلومینیمی است در صورت نیاز و درخواست می توان مشخصات فوق را تغییر داد و در و پنجره ها را UPVC کرد.

کانکس نگهبانی با نمای سایدینگ

کانکس نگهبانی با نمای سایدینگ طرح کانادایی و کامپوزیت دکوراتیو یکی دیگر از کانکس ها و کیوسک حراستی ساخت شرک کانکس کاراد سازه می باشد. اصولاً کیوسک نگهبانی سایدینگ طرح کانادایی و کامپوزیت فایبر دکوراتیو را در محل ها و مکان هایی که دارای دید بصری است استفاده می کنند. مانند ورودی شهرک های مسکونی یا پاساژهای و سنترهای خرید.

ما حتی نمونه های مشابه را یرای سفارت اتریش نیز اجرا کردیم. شاسی کیوسک های حراستی سایدینگ طرح کانادایی از تیرآهن نمره 14 و درب و پنجره ها کاملاً UPVC با عایق استایرن. نمای داخلی PVC روکش دار طرح چوب و پروفیل های سنگین می باشد. ابعاد کانکس کیوسک حراستی سایدینگ از 1.50×1.50 ساخته می شود تا ابعاد مورد دلخواه مشتری.

کانکس نگهبانی پانلی (ساندویچ پانلی)

کانکس و کیوسک نگهبانی پانلی (ساندویچ پانل) که اصولاً برای شرایط آب و هوایی خاص (شرجی، خورنده، سرد و گرم ) ساخته می شود و کاملاً در برابر شرایط فوق مقاوم و عایق (برودتی و حرارتی) می باشد. درب و پنجره ها کاملاً UPVC می باشد. نمای بیرونی و داخلی کانکس از ساندویچ پانل چهار سانتیمتری با عایق پلی یورتان با دانسیته 40 می باشد. شاسی تیرآهن IPE نمره 14 یا 16 پروفیل ها کاملا سنگین و سقف کانکس کاملاً اپوکسی می شود که کاملاً ایزولاسیون می شود. ابعاد از 1.50×1.50 اجرا می گردد تا ابعاد دلخواه مشتری محترم.

کانکس نگهبانی لوکس

کانکس های لوکس که با نمای کامپوزیت آلومینیمی یا ترموود ساخته می شود اصولا خود دارای مزیت المان شهری می باشد. اصولاً کیوسک نگهبانی با نمای ترموود و کامپوزیت را برای مکان هایی که زیبایی محل حراست برایشان مهم است استفاده می کنند. مانند ورودی هتل ها، شرکت های بین المللی، فرودگاه ها و… که هرکدام را به صورت جدت نیز کار کرد، یعنی کیوسک نگهبانی کامپوزیت یا کیوسک نگهبانی ترموود. جزئیات اجرای کیوسک حراستی کامپوزیت ترموود به یک شکل است.

کانکس نگهبانی منحنی

کانکس و کیوسک حراستی دیگری که ما به شما معرفی می کنیم کیوسک نگهبانی منحی است که ما اولین تولید کننده این محصول بودیم و هستیم. شما می‌توانید برای مشاوره به طور رایگان با کارشناسان شرکت کانکس کاراد سازه تماس حاصل نمایید.

در برخی موارد هم به دلیل زیبایی بیشتر و هم ایجاد دید حداکثری به صورت 360 درجه استفاده از کانکس منحنی، نیم‌دایره و دایره‌ای شکل برای کاربری نگهبانی مناسب است. کانکس کاراد سازه، نمونه‌ای تحت عنوان کیوسک نگهبانی منحنی، که دارای دو ضلع نیم دایره‌ای و تخت بوده را طراحی و تولید نموده است. این کانکس به دلیل دارا بودن جزئیات اختصاصی و شرایط ساخت ویژه مانند نورد کاری آهن‌آلات و شیشه‌های سکوریت منحنی هزینه بالاتری را نسبت به کانکس‌های دیگر داشته، اما در عوض دارای زیبایی و کارآمدی بیشتری است.

کانکس نگهبانی کارگاهی سبک

محل استفاده این کانکس در کارگاه ساختمانی و عمرانی بوده که برای کنترل مصالح و ماشین آلات ورودی به داخل کارگاه شخص نگهبان درون آن مستقر می‌شود. این کانکس از لحاظ قیمت پایین ترین نوع کیوسک نگهبانی بوده و از نظر نوع مصالح نیز سبک ترین آن است. زیرا فعالیت کارگاه‌ها پس از 8 تا 16 ماه به اتمام می رسد و دیگر نیازی به سازه ندارند و چون زمان استفاده از آن کوتاه است. برای آنها مقرون به صرفه ترین گزینه است.

کانکس نگهبانی کارگاهی سنگین

این کانکس از نظر ظاهری بسیار مشابه نمونه قبلی است. با این تفاوت که این اتاقک نگهبانی برای استفاده بلند مدت طراحی و تولید شده و در ساخت آن از آهن آلات سنگین و مصالح مقاومی استفاده شده که آن را با نام کیوسک نگهبانی کارگاهی سنگین می‌نامند. استفاده از این سازه برای کارگاه‌ها و کارخانه‌های دائمی بوده که می‌خواهند سازه سال‌های سال برایشان عمر کند و استفاده آنها به صورت موقت نیست.

امکانات کانکس

میتوان جهت رفاه در این کانکس سرویس بهداشتی، آبدارخانه و پارتیشن لحاظ نمود. کیوسک نگهبانی با کاملاً عایق (Insulation) باشند. تا بهره بردار در فضایی ایده آل از این کانکس حراستی استفاده کند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved