کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه

کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه

کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه است. این کانکس نگهبانی از پر فروش ترین کانکس هایی است که با استقبال بسیار بالا برخوردار میباشد. همان طور که از نام این کانکس پیداست برای سیستم نگهبانی و حراستی است که با نمای ورق گالوانیزه میباشد که خود ورق ها با ضخامت مختلفی است هستند. در قسمت مشخصات فنی کانکس های ورق گالوانیزه توضیح خواهیم داد.

انواع کانکس نگهبانی ورق گالوانیزه

کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه انوع و تیپ های مختلفی دارد که متناسب با نوع ابعاد، نوع طراحی و نوع متریال آن ارزیابی میشود. این کانکس ها دو تیپ دارد، سبک و سنگین! حال کانکس نگهبانی نوع سنگین از متریال با کیفت بالاتر ساخته میشود و پروفیل ها، ورق گالوانیزه و شاسی و دیوارپوش ها  با کیفیت بهتر میباشد. ولی در نوع کانکس سبک متریال با کیفیت کمتر است که اصولاً این کانکس ها بیشتر برای مراکز پر تردد، سفارت ها، هتل ها، مراکز تجاری لوکس، مجتمع های مسکونی لاکچری، ارگان های بزرگ و کارگاه های ساختمانی، کارخانجات و… استفاده میشود.

ابعاد کانکس نگهبانی ورق گالوانیزه

ابعاد کانکس نگهبانی ورق گالوانیزه عموما 1.50×1.50 متر، 2×1.5 متر،2×2 متر، 2×2.50 متر، 2.50×2.50 متر، 3×3 متر، 2.40×4 متر  و…. ساخته میشود. لازم به ذکر است بنا به درخواست مشتری محترم میشود کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه را در ابعاد بزرگ تر به صورت سیویت نگهبانی اجرا نمود و در آن  سرویس بهداشتی، آبدارخانه و پارتیشن لحاظ کرد و در متراژ آن ساختار شکتی به متراژ ذیل اجرا نمود 2.40×4 . 2.40×6.

کاربری

این نوع کانکس باید کاملاً عایق (Insulation) باشد تا بهره بردار در فضایی ایده آل از کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه استفاده کند. این نوع کانکس اتاقی است برای محافظت که بیشتر در ادارات دولتی، سازمان ها، نهاد ها، اورگانهای دولتی، شرکت ها، کارخانجات، پادگان ها که برای محافظت فیزیک و امنیتی، حراست و حفاظت یا نگهبانی استفاده میشود تا فرد بهره بردار بتواند به راحتی به محیط پیران اشراف داشه باشد. اغلب دارای پنجره های بزرگ هستند تا دید 360 درجه جهت حفاظت و حراست پیرامون در سازه رعایت و اعمال گردد.

مشخصات فنی

گالوانیزه کردن یک فرآیند بسیار قوی است و این که کم هزینه میباشد. پوشش خاکستری مات فولاد گالوانیزه نیز ارزان تر از غوطه ور شدن در حوضچه روی گرم است. مشخص میشود ضخامت بر اساس تعداد چند اونس در هر فوت مربع مواد گالوانیزه به فولاد پایه اضافه میشود. هرچه ضخامت آن بیشتر باشد، مقاومت در برابر خوردگی بسیار بیشتر خواهد شد.

  • اسکلت structure کانکس از پروفیل های استاندارد 40×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس بار سازه سنگین و با ضخامت 1 برای سازه سبک خارجی از جنس ورق گالوانیزه 8 خم پیش رنگ کوره ای با ضخملت 5 دهم برای سازه سنگین و ضخامت 3 دهم برای سازه سبک داخلی از PVC طرح چوب روکشدار یا چاپی شرکت کمپارس.
  • سقف از ورق سینوسی با ضخامت 5 دهم برای سازه سنگین و از ورق 3 دهم برای سازه سبک پوشش داخلی.
  • کف کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت 18 میل واترپروف با مارک فارلین پلکس یا کریندو یا از MDF کاسپین به همراه کفپوش سانتیمتر میباشد.
  • درب های بیرونی و داخلی  و پنجره های کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه از نوع UPVC با به همراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن و برای سازه سبک از درب و پنجره آلومینومی با یراق آلات استاندارد ایرانی.
  • تاسیسات برقی کانکس با استفاده از مهتابی، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان)، کلید و پریزها، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2× 2.5 بوده و برای سرمایش و گرمایش یک ورودی جدا به همراه کلید مینیاتوری A 16 با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.