کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه است که برای اقامه نماز و نیایش در بین جاده ها و سطح شهر الزامی می باشد. زیرا که در هنگام سفر مسافران جهت امور مذهبی نیاز به فضای معنوی دارند که فرایض معنوی و مذهبی خود را به اجرا بگذارند که می توان برای امر از یک کانکس نمازخانه استفاده کرد زیرا امکان دارد فضای مکفی در سطح شهر و بین جاده ها برای تثبیت و استقرار دایمی وجود نداشته باشد به همین دلیل کانکس بهترین گزینه برای این امر می باشد. زیرا که هم قابل حمل و جابجایی از نقطه به نقطه دیگر می باشد و هم اینکه فضای زیادی اشغال نمی کند. چنانچه اگر بخواهیم این فضا را جابجا کنیم باید آن را تخریب کرد. که به لحاظ معنوی صحیح نمی باشد پس نمازخانه بهترین گزینه است. لازم به ذکر است به لحاظ مالی نمازخانه پیش ساخته مقرون به صرفه و به لحاظ بازده زمانی بهترین گزینه می باشد.

کانکس نمازخانه را می بایست مطابق با موازین اسلامی و با بهره گیری از معماری اسلامی طراحی نمود به طور مثال فضای ایجاد شده در نمازخانه باید برای نماز گذاران خانم و آقا کاملان تفکیک شده باشد، فضای برای نمازخانه در نظر گرفته شود تا نمازگزاران به سهولت وضو بگیرند، سرویس بهداشتی، قسمتی برای جای کفش ها (کفش کنی)، پنجره هایی متناسب با فضای ایجاد شده، سیستم تهویه هوا (AC)، سیستم تاسیسات مکانیکی کامل با تجهیزات و اتصالات مورد نیاز، سیستم کامل برقی با روشنایی های متناسب با فضای ایجاد شده و طراحی فضای داخلی با الگو برداری از معماری اسلامی و ایجاد فضایی برای رختکن با آویز لباس باشد.

طراحی کانکس نمازخانه

  • نمازخانه اصولا نسبت به میزان ابعاد و فضا طراحی می شود قرار می گیرند و هیچ محدودیتی در ایجاد فضای بزرگتر وجود ندارد.
  • طراحی این سازه در بین جاده ها باید طوری باشد که امنیت خاطر را برای اقامه گزار ایجاد کند به طور مثال باید فضایی جهت پارکینگ ماشین ایجاد کرد که باعث ترافیک و یا تصادف نگردد.
  • کانکس نمازخانه را می توان با مواد و مصالح متفاوتی ساخت ولی بهتر این است که از موادی استفاده گردد که از استحکام و استقامت بالای برخوردار باشد.
  • در ضمن از هر جهت عایق باشد تا ضریب انتقال حرارت به حداقل برسد تا نماز گزاران محترم در فضایی مناسب به اقامه بپردازند.
  • اصولاٌ متقاضیان ساندویچ پانل را انتخاب می کنند زیرا یک عایق برودتی، حرارتی و صوتی می باشد. ولی به علت عدم انعطاف پذیری مواد و مصالح فوق ما کوشیدیم از بهره گیری از مواد قابل انعطاف و الگوبرداری از معماری اسلامی این سازه را تا حتی الامکان به نماز خانه نزدیک کنیم.
  • در کل این کانکس را می توان با هر جنسی از قبیل ورق گالوانیزه، نمای سایدینگ، کامپوزیت و… ساخت. که این امر بسته به انتخاب خریداران عزیز می باشد و مشاوران کانکس کاراد سازه در طی 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved