کانکس فست فود

کانکس فست فود

کانکس فست فود یکی از مهم ترین محصولات شرکت کانکس کاراد سازه می باشد که این روزها از طرفداران زیادی برخوردار است و در این روزها در نقاط توریستی مختلفی مشاهده می شود. دلیل تقاضا از این محصول پتانسیل موجود در مناطق موجود و فضای شهری و ایجاد کارآفرینی و اشتغال زایی برای نیروی انشانی راکد در سطح جامعه می باشد.

حال یکی دیگر از مزایای کانکس فست فود ایجاد مکان های تفریحی برای برای شهروندان عزیز می باشد که جهت پویایی شهر است که خود شکلی جدید به رنگ و بوی شهر می بخشد که با حضور و استقبال شهروندان معنا می شود. ما به جرات می توانیم بگوییم در خصوص کانکس فست فود که زیر شاخه کانکس فروشگاهی می شود اولین شرکت تولید کننده این تیپ کانکس شرکت کانکس کاراد سازه بوده که می توانیم به پروژه 96 دستگاه کانکس فست فود دریاچه چیتگر، کول کاپ، هوم برگر، برگر لند، تنورک و آپامه و … اشاره کرد و تمام این کانکس ها با نمایی بسیار زیبا و با رضایت مشتریان عزیز ساخته شده است.

انواع کانکس فست فود چیست؟

کانکس فست فود انواع مختلفی دارد که ما آن را به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم کرده ایم که اصولاً نمونه چرخدار دارای مالبند، کورپی، اکسل، 2 عدد چرخ و محور و کمک فنر می باشد که توسط یک ماشین کشنده جابجا می شود. لازم به ذکر است کانکس فست فود سیار در ابعاد کوچکتری ساخته می شود. زیرا قابلیت جابجایی با یک کشنده را داشته و از طرفی می بایست مطابق با قوانین راهنمایی و رانندگی باشد تا کانکس مذکور ترافیکی نباشد. در این صورت غیر قابل جابجایی می باشد. در فست فود ثابت محدودیت در ابعاد نیست و طراحی آن بروز است و تنها محدودیت آن ثابت بود آن است که ما بیشتر به آن می پردازیم و توضیحاتی جامع در این خصوص خواهیم داد.

طراحی کانکس فست فود چگونه است؟

شرکت کانکس کاراد سازه برای ساخت این کانکس طراحی ویژه ای دارد که این سازه پیش ساخته را باید زیرکانه طراحی کرد و از نبوغ معماران در این خصوص بهره برد. با در نظر گرفتن رعایت مبلمان شهری طوری که مخاطب را نیز جذب و خود نیز به فضای شهری جان ببخشد. موضوعی خیلی مورد بحث در خصوص طراحی می باشد رضایت خریدار است که از آن استفاده می کند که این موضوع می بایست با حضور خریدار انجام شود.

مشخصات فنی

  • شاسی از تیر آهن نمره 16 تا 18 به صورت دور کلاف جهت پایداری سازه و نگهداری سازه در هنگام طوفان های شدید و بار های جانبی.
  • اسکلت از پروفیل های آهنی با مقاطع 40 ×40و 40×80 با ضخامت حداقل 2 میلیمتر کاملاً ضد زنگ.
  • کف از نوع سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات ماسه و سیمان.
  • نمای خارجی به صورت ترکیبی از چوب های ترموود و شیشه سکوریت با تلفیقی از ورق های کامپوزیتی آلومینمی درجه یک استاندارد رایج.
  • عایق ما بین دیواره ها از پلی استایرن 4 سانتی متری با دانسیته مجاز دیر سوز.
  • نورپردازی خارجی از طریق هالوژن ها و نور مخفی های تعبیه شده در نقاط مختلف مطابق پلان نورپردازی و نصب تابو و لوگو با استفاده از چلنیوم با روشنایی اس ام دی.
  • استفاده از کرکره های برقی ریموت دار جهت محافظ در برابر سرقت.
  • پوشش داخلی دیواره ها و سقف از استیل نگیر جهت شستشو می باشد. البته در ابعاد بزرگ استفاده از استیل به عنوان متریال قالب دیواره ها و سقف داخلی باعث افزایش بسیار زیاد قیمت کانکس فست فود خواهد شد. که در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم فقط قسمت پخت و پز را از استیل و مابقی جاها را از دیوار پوش هلی قابل شستشو استفاده کنید. البته دیوار پوش هایی که بتوان با مواد ضد عفونی کننده مورد شستشو قرار داد.

کانکس فست فود نیاز به مجوز دارد؟

یکی از سوالاتی که بسیاری از خریداران در تماس های اولیه درباره کانکس فست فود می پرسند، مسائل مربوط به کسب پروانه یا همان مجوز استفاده از آن در فضای شهری می باشد. در پاسخ به این مطلب باید گفت که این امر تا حد بسیار زیادی بستگی به محل استفاده از این کانکس داشته، چرا که شما می بایست در محلی که می خواهید سازه را نصب کنید، مانند یک منطقه توریستی و یا در کنار یک معبر پر رفت آمد در گوشه بازار، می بایست به سازمان مربوط به همان منطقه جهت اجاره فضایی بصورت ماهانه یا قرار داد های دیگری به صورت سالانه اقدام نمائید. 

در برخی موارد نیز ممکن است سازمان مربوطه جهت رونق بخشیدن به مکان خاصی بدون دریافت هیچ هزینه ای مجوز قرار دادن فست فود پیش ساخته را به شما برای مدت زمان مشخصی بدهند. اما به طور قطع وقتی شما مجوز را برای محل خاصی دریافت می کنید، نمی توانید در هر نقطه شهر که احساس کردید می تواند بازار خوبی داشته باشد کانکس فست فود را مستقر کنید و از قبل حتما باید نسبت به کسب مجوز برای این منظور اقدام کرده باشید.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved