کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه است. با توجه به شرایط اقصادی و اشتغال زایی در میهن عزیزمان ایران، کانکس فروشگاهی با استقبال موج عظیمی از هموطنان روبرو شده و نظر ایشان را جهت اشتغال در کسب و کار به این کانکس جلب نموده است.

کانکس فروشگاهی چیست؟

کانکس فروشگاهی اصولا به اتاقک های پیش ساخته ای گفته می شود که جهت ارائه محصول یا خدمات می باشد که شما می توانید در سطح شهر آنها را بصورت المان شهری رویت کنید. در دنیا از این از نوع کانکس استقبال زیادی می شود. در کشور ما نیز این امر در حال توسعه و استقبال می باشد و میتوان از این کیوسکهای کوچک به عنوان کانکس فست فود، کانکس کافی شاپ و هر محصول فروشگاهی استفاده کرد.

شرکت کانکس کاراد سازه در این خصوص کانکس های بسیاری طراحی کرده و پروژه های زیادی را در این امر اجرا نموده که می توان از پروژه دریاچه چیتگر یاد کرد. ما به جرات می توانیم بگوییم اولین مرجع اجری کانکس فروشگاهی در ایران هستیم. کانکس های طراحی شده در کانکس کاراد سازه مطابق با قوانین وزارت بهداشت و شهرسازی می باشد که خود از جزئیات منحصر به فردی برخوردار است که ما شما را از این جزئیات مطلع می سازیم. (نود و هفت دستگاه کانکس فروشگاهی در ظرف مدت دو ماه اجرا نمودیم)

موضوع حائز اهمیت کاربری این کانکس است که اکثر خریداران درخواست کانکس فست فود، کانکس کافی شاپ، کانکس مطبوعاتی، کانکس اسنک، کانکس زیور آلات و کانکس بوفه را به ما می دهند. که به طور کل هر کانکس با نوع محصول مورد نظر، ساخته و کاربری آن مشخص می گردد که هر کدام از خصوصیات و جزئیات خود برخوردار است.

کانکس فروشگاهی باید به نوعی ساخته شود که قابلیت مقاومت در برابر شرایط با هر نوع اقلیمی را داشته باشد. عملاً این کانکس به لحاظ بصری و طراحی می بایست نسبت با کانکس های معمولی متفاوت تر باشد و اندکی تغییر می توان آنها را به یک کانکس زیبا و ویژه جهت جذب مخاطب و ایجاد یک المان شهری تبدیل کرد.

طراحی کانکس فروشگاهی می بایست منحصر به فرد و متناسب با نوع محصول و شرایط آب و هوای مورد نظر انجام گردد. طراحان مجرب (مهندسین آرشیتکت و طراحان صنعتی ) در شرکت کانکس کاراد سازه با دانش روز هر محصولی را ویژه و متناسب با در نظر گرفتن نوع محصول سه بعدی کرده و پس از تایید خریدار محترم آن را اجرا می کنند. عملا طراحی باید به صورتی باشد که بتوان خریدار را جلب و اعتماد وی را حاصل نمود از طرفی کیوسک فروشگاهی طراحی شده می بایست با قوانین و مقررات شهر سازی بوده و در سطح شهر یک المان شهری ایجاد نماید. شرکت کانکس کاراد سازه با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا کیوسک فروشگاهی را طراحی می کند.

مشخصات فنی

از طرفی موضوع دیگری که در کانکس فروشگاهی از اهمیت ویژه برخوردار است مشخصات فنی می باشد. که می بایست متناسب با هر شرایط آب و هوایی مقاوم باشد. ابعاد کانکس مطابق با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی کشور است و می توان کانکس را در طول 13 و عرض 3.30 اجرا نمود. ولی بنا به درخواست مشتری محترم چنانچه فضای بزرگتری را جهت ارائه محصول بخواهد می توان این کانکس را در ابعاد بزرگتری بصورت چند تکه (مدولار) ساخت.

شاسی استفاده شده در کانکس از تیر آهن IPE نمره 16 الی 20 بر اساس متراژ کانکس می باشد که متغیر است. پروفیل های رایج استفاده شده در کانکس مقاطع از مقاطع 40×40 و 40×80 با ضخامت 2 میل و تمام اتصالت از جوش های ممتد می باشد. نمای داخل را هم می توان ازدیوار پوش دوجدار PVC طرح چوب قابل شستشو استفاده کرد هم از استیل نگیر که مطابق تایید وزارت بهداشت باشد.

عایق از پلی استایرن دیرسوز یا پلی یورتان (ساندویچ پانل). نمای بیرونی بر اساس طرحی تعیین می گردد که می توان از ترموود، کامپوزیت آلومینیومی و سمنت برد استفاده کرد. کف کانکس می بایست قابل شستشو باشد که بیشتر از سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی استفاده می شود و تمام سیستم الکتریکال کانکس مطابق استانداردهای روز اجرا می گردد. درب و پنجره ها مطابق طراحی از جنس UPVC با شیشه های دوجداره و جهت حفاظت امنیت کانکس فروشگاهی از کرکره برقی ریموت دار می توان استفاده که در هنگام اتمام فروش بتوان قسمت های بازشو را پوشش داد.

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی بر اساس ابعاد و نوع طراحی و متریال بکار رفته در محصول فوق متفاوت است. لازم بذکر است کانکس فروشگاهی تولید شرکت کانکس کاراد سازه بسیار بود و قیمت ها می بایست از کارشناسان فروش شرکت کانکس کاراد سازه گرفته شود متخصصین ما در ایر امر راهنمای شما هستند بصورت رایگان.

اصولاً کانکس فروشگاهی ساخت شرکت کانکس کاراد سازه بدون تجهزات داخلی می باشد و خریدار می بایست تجهیزات مورد نیاز خود را در داخل کانکس فروشگاهی خود تهیه نماید که از قبیل گاز ، فر، دستگاه اسپرسو، کابینت و اعم… ولی مشاورین ما می توانند در هنگام اجرا سازه فروشگاهی در خصوص چیدمان تجهیزات فوق، شما را راهنمایی کنند تا در خصوص فرنیچر کیوسک فروشگاهی خود بهترین حالت چیدمان را انتخاب کنید.

دلایل استقبال از کیوسک فروشگاهی

 • متقاضی می توتند با در نظر گرفتن شرایط محدود اقتصادی صاحب یک باب مغازه (دکان) در متراژ دلخواه شود.
 • در مدت زمانی کوتاه متقاضی به راحتی می تواند با گرفتن مجوز رسمی از از کانکس فروشگاهی بهره برداری کند.
 • متقاضی بدون هیچ واسطه و بدون هیچ پرداخت کمیسیونی می تواند خرید کانکس فروشگاهی خود را بصورت مستقیم از شرکت کانکس کاراد سازه انجام دهد.
 • خریدار می تواند متناسب با محصولی که می خواهد ارایه دهد کانکس خود را طراحی (دیزاین) کند.
 • خریدار کیوسک فروشگاهی می تواند با دریافت مجوز از وزارت بهداشت و شهرداری محل استقرار فروشگاه خود را در هر منطقه خود انتخاب کند.
 • این کانکس را می توان با مواد و متریال مختلف اجرا کرد ولی نکته حایز اهمیت این است که این کانکس باید بلحاظ بصری زیبا و دلنشین باشد تا مخاطب را به خود جذب کند.

انواع کانکس فروشگاهی

اصولا کانکس فروشگاهی می بایست حکم یک المان شهری داشته باشد تا زیبایی شهر با در نظر گرفتن اصول شهرسازی رعایت شود. طراحی کانکس را می بایست با موادی اجرا کرد که مقاوم و زیبا باشد.

بخشی از این مواد به شرح ذیل است:

 • کانکس با نمای کامپوزیت
 • کانکس با نمای ترمو وود
 • کانکس با نمای سمنت برد
 • کانکس با نمای سایدینگ PVC طرح کانادایی
 • کانکس با نمای تلفیقی کامپوزیت آلومینیومی، ترمو و وود پلاست
 • کانکس با نمای ساندویچ پانل
 • کانکس با نمای ورق گالوانیزه رنگی