کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک ATM محصولی دیگر از کانکس کاراد سازه می باشد که به دلیل قابلیت های زیادی که دارد به کمک مجوزهای لازم می‌توان در هر نقطه از شهر نصب کرد و برای خریدار داری سود بانکی باشد و برای استفاده در اختیار عموم قرار داد. لازم می دانیم بگویم که به نوعی باعث رشد اقتصادی و چرخه مالی می شود این روزها به دلیل خدماتی که برای کارهای بانکی از طریق عابر بانک ارائه می شود، بیشتر از قبل وجودعابر بانک سیار در مناطق مختلف شهر احساس می‌شود. مطالبی و اطلاعات در مورد این سازه پیش ساخته در اختیار شما عزیزان می گذاریم که به شرح ذیل می باشد.

کانکس عابر بانک سیار چیست؟

 کانکس عابر بانک به اتاقکی و یا کیوسکی گفته می شود که در آن یک دستگاه عابر بانک نصب می گردد که امروزه در بانک به دلیل تغییر کردن سیستم بانکی در ارائه خدمات، اکثر اوقات خدمات غیرحضوری از جمله گرفتن وجه نقدی یا انتقال وجه و … را بر عهده دستگاه خود پرداز گذاشتند. لذا این مسئله باعث شده بانک برای اینکه مخاطبین بیشتری را برای خود جذب کنند در برخی نقاط پر رفت و آمد شهر اقدام به نصب عابر بانک پیش ساخته برای قرار دادن این دستگاه ‌می کند تا شهروندان عزیز بتوانند بدون مراجعه با بانک به سهولت عملیات بانکی خود را انجام دهند.

ویژگی های کانکس عابر بانک

یکی از ویژگی های کانکس عابر بانک ایجاد فضای بصری در سیستم مبلمان شهری می باشد که با طراحی های خاص شرکت کانکس کاراد سازه می توان به سطح شهر نما و جلوه خاصی بخشید و از دیگر ویژگی آن ایجاد رفاه حال شهروندان عزیز که به سهولت بدون تجمع در بانک از طریق مراجعه به اولین کانکس عابر بانک به راحتی به هدف خود برسند.

خدمات کانکس عابر بانک

امروزه کانکس عابر بانک یک شعبه آن بانک محسوب و اکثر خدماتی را که در یک شعبه ارائه می شود را به مشتریان خود ارائه می دهد. امروز بانک های پیشتاز مثل بانک پاسارگاد، بانک شهر، بانک ملی و پارسیان اقدام به نصب این گونه شعب 24 ساعته در فضای شهری نموده که در ابتدا با نام کانکس ATM یا عابر بانک شناخته می شد. اما با گسترش خدمات این کانکس در حال حاضر یک شعبه مستقل هستند که توانایی افتتاح حساب، وصول چک، واریز و برداشت وجه، مدیرت گردش حساب و انتقال وجه و بسیاری از خدمات را دارند و دیگر نیازی به ایستادن در صف نوبت بانک نیست.

مشخصات فنی

 • اسکلت بدنه و کف کانکس از پروفیل 40×40 سنگین به صورت شبکه ضد سرقت
 • برای کف سازه در فواصل استاندارد از پروفیل ذکر شده در بالا استفاده و اجرای ضد زنگ کامل اجرای لچکی در استراکچر اصلی مقاوم در برابر نیروهای کششی و جلوگیری از ایجاد صدا و لرزش کف (اجرای لچکی در چهار طرف) 
 • شاسی از تیر آهن نمره  14 به صورت دور کلاف 
 • دیواره های خارجی از جنس ورق کامپوزیت آلومینیومی
 • کف کانکس عابر بانک از ورق اهمی و  تخته 18 میل ضد آب مالزی و کفپوش PVC
 • دیواره های داخلی از نوع P.V.C  درجه یک جداره با اتصالات و ابزارهای مخصوص مقاوم
 • عایق میانی از نوع پلی استایرن دیر سوز، ضد سرما و گرما به ضخامت 4 سانتیمتر با دانیسته بالا (عایق حرارتی و صوتی)
 • درب ورودی ضد سرقت با یراق آلات تاسیسات برق و تلفن کامل روکار داخل کانال های نمره 10  مخصوص با هدایت سیم با رعایت کلیه استاندارد (داکت پلاستیکی P.V.C) کلید و پریز روکار
 • روشنایی تو کار و اجرای چراغ فانوسی در کنار درب ورودی.
 • اجرای سقف از ورق گالوانیزه به همراه ایزولاسیون کامل سقف و آب بندی بیشتر
 • اجرای تمامی اتصالات بدنه و سقف توسط پیچ سر مته ای

مزایا

در مناطقی که جمعیت کل آنجا کمتر از مقداری است که نیاز به احداث یک شعبه باشد. می توان به نصب عابر بانک خدمات بانکی در روستاها در دسترس قرار داد. نصب آنها داخل مجموعه هایی مثل نمایندگی و مجتمع های دانشگاه، شرکت و کارخانجات بزرگ، تجاری جابجایی آنها و استفاده در مارکت های فصلی و نمایشگاه.

قیمت کانکس عابر بانک

برای صحبت در مورد قیمت کیوسک عابر بانک می‌بایست گفت، این سازه پیش ساخته هم مثل تمامی کانکس برای تخمین قیمت تحت تأثیر برخی فاکتورها قرار می‌گیرد که در ادامه شرح این بخش تا حدودی که وقت و فضا اجازه بدهد، مهم ترین این عوامل را برای شما بیان می کنیم. برای آگاهی از عوامل مؤثر در قیمت گذاری انواع کانکس ATM می‌توان مواردی چون ابعاد، پلان، نوع کاربری، نوع مصالح متریال به کار رفته در سازه مذکور و محل نصب و … اشاره نمود که شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران شرکت کانکس کاراد سازه تماس بگیرید ما با لبخند جواب گوی شما عزیزان هستیم.

ابعاد کانکس عابر بانک

اصولا بنا به درخواست خریدار محترم و تعداد اجرای دستگاه ATM ابعاد کانکس متغیر است. ولی بهتر است بدانید، از نظر ابعاد محدودیتی از نظر ساخت برای این کانکس وجود ندارد و در هر اندازه‌ای کاربران در سفارش خود درخواست نمایند، قابلیت اجرا وجود دارد.

طراحی کانکس عابر بانک

کانکس عابر بانک را می توان به صورت ثابت و متحرک اجرا نمود که باید از نمای زیبایی برخوردار باشد. جهت نمای این دسته از کانکس از کامپوزیت آلومینیوم  یا ترموود استفاده می شود. درب های کانکس ضد سرقت است و بدنه کاملاً باید ضد سرقت باشد. اکثراً به صورت ثابت، انفرادی هستند و بیشتر در مراکز یا میادین شهری و محل های تردد اجرا و تثبیت می شوند تا قابل دسترس مردم باشند.

عابر بانک متحرک یا سیار بیشتر در روی ماشین های تراک اجراء می شود که دستگاه عابر بانک پشت این تراک با اتاقک پیش ساخته اجرا می گردد. اصولاً این دسته از کانکس متحرک برای مراسم خاص یا در مراکزی که خودپرداز دز آن کم است استفاده می شود.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved