کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه محصولی دیگر از شرکت کانکس کاراد سازه است. این کانکس سرویس بهداشتی به دو صورت اجرا می گردد. یکی به صورت راهرو دار و دیگری بدون راهرو، که خود می تواند از مواد های مختلفی ساخته شود. اصولاً کانکس سرویس بهداشتی را برای مناطق زلزله زده، تجهیز کارگاه در مناطق دور افتاده و که از امکانات کمی برخوردار است یا در سطوح شهر جهت خدمات رسانی به همشهریان یا در حیاط منازل می توان اجرا کرد. حال این کانکس سرویس بهداشتی به دو شکل اجرا می گردد سیار و ثابت که ما در شرح این کانکس به شما توضیح خواهیم داد.

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه راهرو دار چیست و چطور اجرا می گردد؟

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه راهرو دار داری یک درب بیرونی است و خود کانکس از عرض به قسمت مساوی یا غیر مساوی بنا به درخواست مشتری محترم با رعایت استانداردهای فضا تقسیم می گردد و بنا به درخواست نیاز کابینها بنا به متراژ طول کانکس تقسیم بندی و پارتیشن بندی و کابینهای داخلی را شکل می دهند. حتی می توان داخل راهروهای سرویس بهداشتی را به دو سمت مساوی پارتیشن بندی کرد جهت سرویس دهی به خانمها و آقایان تا این دو بخش تفکیک گردد.

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه بدون راهرو چیست و چطور اجرا می گردد؟

سرویس بهداشتی 4 چشمه بدون راهرو همانطور که از اسمش پیداست، درب کابین سرویس بهداشتی به صورت مستقیم به بیرون باز می شود و هیچ فضای جهت تفکیک کردن کابین سرویس و محیط بیرونی نیست. لازم به ذکر است عرض سرویس بهداشتی 4 چشمه بدون راهرو کوچکتر از کانکس دارای راهرو می باشد. از طرفی قیمت سرویس بهداشتی 4 چشمه بدون راهرو ارزانتر می باشد.

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه سیار چیست؟

کانکس سرویس بهداشتی 4 چشمه سیار یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه است این نوع سرویس بهداشتی با همان جزئیات کانکس های فوق ساخته می شود و تنها مزیتی به سرویس بهداشتی 4 چشمه فوق دارد این است قابل جابجایی است. سرویس بهداشتی 4 چشمه سیار از دو چرخ، مالبند، محور، شاسی، کورپی و متعلقات به کفی ساخته و کانکس سرویس بهداشتی روی آن لحاظ می گردد.

مشخصات فنی سرویس بهداشتی پیش ساخته 4 چشمه چیست؟

 • شاسی سازه از تیر آهن IPE نمره 14 الی 18 متناسب با متراژ کانکس به صورت موازی و یا دور کلاف و یا به صورت پایه دار با اجرای پروفیل های 80×80 بنا بر درخواست مشتری.
 • اسکلت بدنه و ستونها از پروفیل های 40×40 و 80×40 و تیر ریزی کف سازه از پروفیل های 40×40 در فواصل مختلف مطابق با ابعاد کف سرویس فایبرگلاس با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت.
 • قلاب (هوک بلت) برای بارگیری و جابجایی کانکس از میلگرد نمره 18 با اجرای جوشهای سربالا و کلاف مقاوم برای اتصال هوک به بدنه از پروفیل 40×40.
 • نمای داخلی بدنه و سقف از دیوار پوشهای PVC سفید درجه یک که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس با پرچ های فولادی.
 • نمای خارجی دیواره ها از ورق گالوانیزه 0/5 پیش رنگ کوره ای (الکترواستاتیک) فرم دار که با پرچ های فولادی و پیچ های سر مته ای به اسکلت سازه نصب می شود.
 • پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه 0/5 به صورت دو شیب با اجرای ایزوگام نواری جهت آب بندی کامل سقف.
 • استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیل های 20×40 به طول 30 سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه برابر نیروهای کششی.
 • پوشش داخلی کف راهرو از تخته های چند لایه 18 میل چند لایه ضد آب مالزی به همراه ورق آلومینیومی و کف سرویس از فایبرگلاس یکپارچه به همراه مش بندی از پروفیلهای 20×20 جهت استحکام کف. (در صورت نیاز کارفرما جهت کف کانکس از سرامیک نیز استفاده می شود).
 • درب ورودی از نوع آلومینیومی درجه یک سنگین پیش رنگ کوره ای به ابعاد 180×80.
 • پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره ای به ابعاد 30×30 (در صورت نیاز).
 • تأسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره 2.5×2 و 2.5×1 داخل داکتهای PVC، کلید و پریز از نوع دلند به صورت روکار، چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری 25 آمپر و و داخل هر کابین یک عدد هواکش 17×17 از نوع مارک دمنده و یا پارس خزر نصب خواهد شد.
 • سرویس بهداشتی پیش ساخته 2 چشمه دارای مینیاتوری حفاظ جان می باشد.

از چه مواد و مصالحی که می توان در سرویس بهداشتی 4 چشمه به کار برد؟

اصولاً متناسب با شرایط اقلیمی و زیست محیطی این نوع کانکس را می توان با مواد و مصالح مختلفی اجرا نمود. یکی از موادی که اصولاً برای شرایط آب و هوای خورنده و شرجی کارفرمایان محترم از ما درخواست می کنند کانکس سرویس بهداشتی با نمای ساندویچ پانل است که اصولاً همان جزئیات را دارا می باشد و تنها پوسته بیرونی کانکس و نوع عایق آن متفاوت خواهد بود.

از طرفی برای اگر مایل باشم نمای سرویس بهداشتی 4 چشمه ما زیبا باشد یا شکل یک المان شهری خدمات رسانی داشته باشد می توانیم از نمای سایدینگ طرح کانادایی با تلفیقی از نمای کامپوزیت فایبرگلاس استفاده نمود یا از نمای کامپوزیت آلومینیومی یا از نمای ترمو وود فنلاندی که خود به لحاظ بصری زیبایی خاصی دارد.

برای نمای سرویس بهداشتی 4 چشمه از چه متریالی استفاده می شود؟

 • کانکس سرویس بهداشتی با نمای ورق گالوانیزه
 • کانکس سرویس بهداشتی با نمای ساندویچ پانل
 • کانکس سرویس بهداشتی با نمای فایبرگلاس
 • کانکس سرویس بهداشتی با نمای سایدینگ طرح کانادایی
 • کانکس سرویس بهداشتی با نمای دکوراتیو طرح سنگ
 • کانکس سرویس بهداشتی با نمای ترمو وود فلاندی
 • کانکس سرویس بهداشتی با نمای کامپوزیت آلومینیومی

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved