کانکس سرایداری

کانکس سرایداری چیست؟

کانکس سرایداری یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه است و همانطور که از نام این کانکس پیداست جهت اسکان سرایدار یا نگهبانان باغ، ویلا و آپارتمان استفاده می گردد. ما تمام سعی خود را کرده تا اطلاعات مکفی جهت ساخت، خرید و مصالح این کانکس را به شما عزیزان بدهیم تا شما با اطلاعات مکفی بتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

امکانات پیش ساخته سرایداری چیست؟

کانکس سرایداری باید از امکانات کامل برخوردار باشد زیرا در برخی از موارد دیده شده سرایداران و یا نگهبانان با خانواده خود از کانکس جهت اسکان استفاده می کنند. به همین دلیل امکاناتی باید در کانکس اعمال گردد تا بهره برداران در فضایی مفید با امکانت کامل بتوانند سکنا گزینند. این کانکس باید سرویس بهداشتی و حمام و آبدارخانه و یک سالن جهت حال و پذیرایی داشته باشد تا سرایدار یا نگهبان بتواند براحتی در این فضا زندگی کند. گاهاً دیده شده که در پارکینگ ها سرویس بهداشتی و حمام اجرا گردیده در اینصورت کانکس سرایداری تنها باید یک آبدارخانه داشته باشد.

قیمت کانکس سرایداری چگونه محاسبه می شود؟

برآورد هزینه ها و قیمت تمام شده ساخت این کانکس می بایست بر اساس متراژ و امکاناتی که مورد درخواست خریدار است صورت گیرد چرا که این سازه را با انواع مصالح مختلف میتوان تولید نمود و تا زمانیکه نوع مصالح به همراه ابعاد و امکانات داخلی آن مشخص نگردد برآورد هزینه آن غیر ممکن و با تلرانس بسیار زیاد خواهد بود.

کاربری کانکس چیست؟

کاربری کانکس سرایداری اکثراً در مجتمع هایی استفاده می گردد که تعداد طبقات و واحدهای آن زیاد است و برای رسیدگی به امور مجتمع از جمله امور نظافتی و خدماتی یا امنیت و نگهبانی نیاز به یک فرد دارد که تمام وقت در آنجا حاضر باشد. گاهاً دیده شده که پس از اتمام مجتمع مسکونی یا باغ و یا ویلا سازنده برای اسکان سرایدار محلی را برای فرد مذکور در نظر نگرفته است. بیشتر مواقع پیمانکاران به علت هزینه و محدودیت فضا این امر را اجرا نمی کنند و خود ساکنین مجتمع یا صاحبان ویلا و باغ جهت اسکان سرایدار و یا نگهبان دائم از پیش ساخته سرایداری استفاده می کنند.

این کانکس را در حیاط یا در بام یا در پارکینگ اجرا می کنند در صورتی که فضا اجازه تخلیه بار دهد کانکس در کارگاه ساخته و در محل مورد نظر تخلیه می گردد. ولی چنانچه فضایی برای تخلیه نباشد کانکس باید در محل مورد نظر ساخته و اجرا گردد.

سرایداری برای شهرک ها چگونه است؟

شهرک های مسکونی و باغ شهرها که اکثر ساختمان های آنها را ویلا های شخصی تشکیل داده و ساکنان آنها فقط در ایام تعطیلات به آنجا مراجعه می کنند نیز از جمله موارد کاربرد کانکس سرایداری می باشند تا در هنگامی که اهالی یا ساکنین در شهرک حضور ندارند شخصی هم به عنوان نگهبان و هم جهت رسیدگی به امور آبیاری و باغبانی فضای سبز در آنجا حضور داشته و این امور را رسیدگی کند. برای این منظور استفاده از سرایداری پیش ساخته گزینه مناسبی است چرا که هم سریع ساخته می شود هم دارای مقاومت بسیار مناسبی برای انواع شرایط آب و هوایی بوده ضمن اینکه به مانند یک خانه می توان آن را با هر مساحتی که نیاز باشد احداث نمود.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved