کانکس دو اتاقه

کانکس دو اتاقه

کانکس دو اتاقه محصولی دیگر از شرکت کانکس کاراد سازه می باشد. همانطور که از نام این کانکس پیداست به سازه پیش ساخته ای گفته می شود که بواسطه یک پارتیشن داخلی به دو قسمت مساوی یا نامساوی تقسیم می شود که این امر بستگی به نیاز استفاده کننده بهره بردار کانکس دو اتاقه می باشد. کانکس اداری دو اتاقه عموما برای کانکس مسکونی، کانکس اداری، کانکس کارگاهی یا دفاتر فروش که می خواهند فضایی مجزا داشته باشند هست.

کاربرد کانکس دو اتاقه

کاربرد کانکس دو اتاقه تنها برای مجزا کردن فضای داخلی است گاهاً مخاطبان شرکت کانکس کاراد سازه درخواست آبدارخانه و سرویس بهداشتی را در فضای کانکس می خواهند و حتی شده که در این فضای مجزا فضای برای میز منشی را خواسته اند. این کانکس بهمراه آبدارخانه و میز منشی یا حتی بهمراه سرویس بهداشتی به این شکل است که شما یک کانکس 12 متری را تجسم کنید که در وسط آن یک درب دارید. که در قسمت ورودی فضایی به اندازه دو متر طول و عرض سه متر (اگر کانکس 12×3) باشد قرار دارد. که یا محل انتظار ارباب رجوع و میز منشی بوده و یا به عنوان آبدارخانه دارای کابینت و شیر آب می باشد.

در دو طرف این فضا دو پارتیشن درب دار قرار گرفته که اتاق های اداری و محل کار اپراتور ها و یا کارمندان می باشد. بعضا مورد هایی نیز وجود داشته. که هرکدام از این اتاق ها درب مجزایی از قسمت عرضی و یا طولی سازه به صورت مستقیم به بیرون داشته اند و یا در قسمت مشترک میانی محل قرارگیری سرویس بهداشتی بوده است و فقط  پرسنل به آن دسترسی داشته اند.

انواع کانکس دو اتاقه

کانکس دو اتاقه انواع مختلفی دارد اعم از دو اتاقه اداری، دو اتاقه مسکونی، دو اتاقه کامپیوتری، دو اتاقه مهندسی، دو اتاقه مدیریتی که با انواع روش های ساخت از جمله دو اتاقه سایدینگ، دو اتاقه ساده و چوبی قابل اجرا بوده که بهربرداران محترم بنا به درخواست خود یکی از آنها را انتخاب می کند. عمده فرق آنها در مصالح به کار رفته و شکل ظاهری آنها بوده که بطور مثال نوع کارگاهی آن می بایست تفاوت هایی با نوع مدیریتی آن داشته و یا یک دفتر فروش تفاوت هایی با یک دفتر مهندسی مستقر در پروژه دارد که می بایست در هنگام خرید پیش بینی های آن را انجام دهید.

در خصوص کانکس دو اتاقه در قسمت بالا توضح داده شد که این کانکس دارای انواع مختلفی می باشد که به لحاظ مواد، ظاهر و ابعاد با یکدیگر متفاوت هستند و هر کدام از آنها دارای قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند. برای محاسبه قیمت این سازه می بایست ابتدا نوع، ابعاد، مصالح مصرفی، نحوه تولید، لیست مشخصات فنی و طرح جامع آن با جزئیات کامل مشخص شده سپس قیمت آن به دست خواهد آمد که بهتر است برای این کار از مشاوران کانکس کاراد سازه برای برآورد طراحی که مد نظر دارید کمک بگیرید. همکاران ما در طول ساعات اداری آماده ارائه مشاوره در باره انواع محصولات و قیمت آنها به شما خریداران عزیز هستند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved