کانکس بوفه

کانکس بوفه

کانکس بوفه یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس و سازه پیش ساخته کانکس کاراد سازه است. مدل ساخت و طراحی بوفه پیش ساخته با نسبت به مکان قرار گیری متفاوت میباشد. گاهی ممکن است یک کانکس 2 با 3 متری کافی باشد و گاه نیاز به یک کیوسک بسیار بزرگ با چند کانتینر است که هر کدام از آن کیوسک ها به صورت مجزا فروش دارند. شرایط ساخت و ابعاد کانکس کاملا به محلی که قرار میگیرد بستگی دارد. به عنوان مثال کیوسک که کنار خیابان قرار گیرد کاملا با بوفه سیار یا بوفه یک دانشگاه متفاوت است. تا حتی محصولاتی که به فروش میرسانند هم با یکدیگر تمایز دارند. البته این نوع کانکس انواع بسیاری در ابغاد مختلف وجود دارد.

کاربرد کانکس بوفه

کیوسک بوفه نوعی کیوسک فروشگاهی است ولی تفاوت آن با کانکس فروشگاهی در این است که در محیط های خاص مانند یک مدرسه یا دانشگاه استفاده میشود و در بعضی مواقع چند نوع خدمات مشابه را به صورت موازی ارائه میدهد. از جمله خدمات آن میتوان به فروش تنقلات و در کنار آن نیز کانکس فست فود و غذا های آماده اشاره نمود. در بعضی موارد مانند دانشگاه ها امکان دارد خدماتی مانند کپی، تایت و پرینت نیز به دانشجویان عرضه کند. این تنوع خدمات کاملا به محل قرار گیری کانکس و ابعاد و مراجعین آن بستگی دارد و به راحتی میتوان با یک کیوسک چند مورد از نیاز های یک مجموعه را هم زمان با حداقل هزینه و نیروی انسانی برطرف نمود.

کانکس کاراد سازه پیشنهاد میدهد در صورتی که در یک کیوسک قصد ارائه چند خدمات را به صورت موازی دارید، این نوع کیوسک بوفه را مورد بررسی قرار داده و تفکیک فضایی مناسبی توسط پارتیشن های داخلی صورت گیرد تا تداخلی در هنگام استفاده بین مراجعه کنندگان و متصدیان کانکس مذکور پیش نیاید و هر کدام به راحتی به فعالیت خود ادامه دهند، همچنین استندها و متعلقاتی که در خارج از بوفه قرار میگیرد مزاحمتی برای عابرین و مراجعین ایجاد ننماید.

کانکس کاراد سازه در راستای تولید انواع کانکس، اقدام به ساخت انواع کیوسک بوفه نموده است که شامل کیوسک بوفه ساده و کیوسک بوفه لوکس میباشد.

 کانکس بوفه ساده

کیوسک بوفه ساده با ظاهری ساده و با ورق های فولادی مانند ورق فولادی گالوانیزه ساخته میشود، لازم به ذکر است که این نوع کانکس از انواع کانکس های فروشگاهی کانکس کاراد سازه میباشد که در مکانهای کوچک یا مجتمع های کوچک و درون سازمانی استفاده میگردد و کاربرد بسیار بالایی نیز دارا میباشد. از مهم ترین مزایای کیوسک بوفه یا کیوسک بوفه ساده، هزینه بسیار پایین آن برای شما مشتریان گرامی میباشد.

کیوسک بوفه لوکس

کیوسک بوفه با بدنه خارجی دکوراتیو بوده که معمولا دارای جداره شیشه ای بزرگ و نمایی از ورق های کامپوزیت یا چوب به همراه نورپردازی خارجی میباشد. از این کانکس معمولا در مراکز پر رفت و آمد مانند دانشگاه ها و محوطه بیمارستان ها استفاده میشود. توجه به زیبایی ظاهری در این کانکس در کنار کارآمدی و پایداری قرار گرفته و برای سازگاری بیشتر با شکل سازمانی هر مجموعه به صورت اختصاصی نیز طراحی میشود.

خرید کیوسک بوفه

برای خرید کیوسک بوفه هم میتوانید به نمونه های موجود و از پیش ساخته شده کانکس کاراد سازه مراجعه و به صورت یک روزه خرید و تحویل محصول خود را انجام دهید و یا در صورت موجود نبودن سفارش تان میتوانید آن را با ساخت، ابعاد و طرح اختصاصی خود را بدهید. که در این مورد آماده سازی کیوسک بوفه در سریع ترین زمان ممکن انجام میشود که میتوانید برای اطلاعات دقیق تر با شرکت کانکس کاراد سازه تماس حاصل فرمائید.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved