کانکس اداری

کانکس اداری

کانکس اداری یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت کانکس کاراد سازه می باشد که جهت کاربری مدیریتی یا نظارتی برای مهندسین یا مدیران پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد. نوع اجرای پیش ساخته اداری متفاوت است و نقشه (پلان) متفاوتی دارد. که بنا به نیاز و درخواست مخاطبین و خریداران محترم طراحی می گردد.

انواع کانکس اداری

پیش ساخته اداری دو اتاقه یا چند اتاقه: این نوع کانکس می تواند دارای دو یا چند اتاق باشد که در این نوع دو واحد کامل و مجزای اداری در یک پیش ساخته اداری کنار هم قرار گرفته اند. سازه های هر اتاق دارای برق تلفن گرمایش و سرمایش مجزا است. البته اتاق ها توسط یک درب به هم راه دارند.

پیش ساخته اداری چند طبقه: از این کانکس چند طبقه می توان به عنوان یک ساختمان اداری هم استفاده نمود . بسیاری از اداره جات نیاز دارند برای آسایش و زندگی کارمندان خود ساختمان هایی با امکانات کامل داشته باشند. باید این سازه ها طبقاتی باشد تا محل کار و استراحت را بتوان از هم جدا کرد. در طبقات این ساختمان ها باید امکاناتی مثل اتاقی برای پرسنل، اتاق پذیرایی از مهمان ها، محلی برای جلسات و مناطق دیگر به صورت مجزا وجود داشته باشد.

پیش ساخته اداری سالنی: این کانکس اداری سالنی یک سالن بدون امکانات رفاهی نظیر آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی است. پیش ساخته اداری را می توان در ابعاد مختلف تولیدکرد اما سالن 12متری رایج ترین آن ها است. کاربری این سازه می تواند در زمینه انبار و دفتر بایگانی نیز باشد. این کانکس سالنی یک سالن بزرگ اداری می باشد که می توان دور تا دور آن را میز صندلی های اداری  قرار داد. یک نکته مهم  در طراحی این سازه ها وجود دارد که قرار گرفتن سرویس بهداشتی و آشپزخانه می باشد.

مزایا و معایب

مساله حایز اهمیت در انتخاب پیش ساخته اداری نوع آن است که می بایست متناسب با شرایط اقلیمی و موقعیت مذکور اجرا و طراحی گردد. به طور مثال چنانچه کانکس اداری قرار باشد به عنوان دفتر اداری اضافه بنا در یک ساختمان اجرا گردد و اضافه شود متفاوت است با زمانی که قرار است با سازه های که داخل یک محیط باز قرار است اجرا گردد.

به همین دلیل در قسمت انتخاب شما مخاطب عزیز مشاورین ما متشکل شده اند از گروه مهندسین طراحی صنعتی، مهندسین معماری و مهندسین سازه پاسخگو به نیاز شما هستند و متناسب با خواسته شما مشاوره رایگان می دهند.

کاربرد کانکس اداری

کانکس اداری و مدیریتی دارای تنوع بسیاری بوده زیرا متناسب با نیاز مخاطبین طراحی می گردد و نوع بهره برداری از این محصول این موضوع را دلیل می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا باشد به طور مثال گاها پیش می آید که بعضی از متقاضیان پیش ساخته اداری را برای اتاق کنفرانس می خواهند، بعضی دیگر برای دفتر فروش، یا بعضی دیگر اتاق مدیران و یا اتاق مهمان و بعضی دیگر اتاق اداری به همین دلیل تنوع این کانکس بسیار است.

پیش ساخته اداری خاص (لوکس) بیشتر حکم یک المان را دارا می باشد زیرا به لحاظ بصری باید از زیبای خاصی برخوردار باشد و عموما جهت دفاتر و اتاق مهمان یا غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. مصالح استفاده شده در پیش ساخته اداری لوکس بسیار زیبا و دلنشین است چه در نمای بیرونی چه در نماید داخلی و این امر خرید قیمت بالای این کانکس ها می باشد.

قیمت کانکس اداری

پیش ساخته اداری معمولی به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد و از نظر کاربری از اهمیت خاصی برخوردار است و با مواد مصالح مختلفی جهت شرایط آب و هوایی مختلف و در ابعاد مختلف ساخته می شود. قیمت کانکس اداری بر اساس متراژ متغیر است که کارشناسان ما در این خصوص بیشتر می توانند شما را راهنمایی کنند لازم به ذکر است مشاوره شرکت کانکس کاراد سازه رایگان می باشد.

مصالح کانکس اداری

پیش ساخته اداری عموما از چند نوع متریال ساخته می شود. پیش ساخته اداری پانلی، پیش ساخته اداری با نمای سایدینگ PVC کانادایی، پیش ساخته اداری با نمای ورق گالوانیزه و نمای داخلی دیوار پوش PVC که تمامی این نوع کانکس اداری از جزییات خاص خود بر خوردار است.

ابعاد کانکس اداری

ابعاد کانکس اداری متفاوت است عموما این کانکس از ابعاد 2.40×5 الی 2.40×12 و از ابعاد 3×5 الی 3×12 می باشد. گاها بنا به درخواست بهره بردار محترم ابعاد کانکس مذکور متغیر می باشد. ولی استاندارد ابعاد کانکس طبق استاندار قوانین مقررات راهنمایی و رانندگی می باشد ولی جهت ابعاد بزرگتر می توان پیش ساخته اداری را در مقیاس (اشل) بزرگتر بصورت چند تکه (مدولار) اجرا نمود و نیاز به خریدار محترم را تامین نمود.

مشخصات فنی

  • اجرای اسکلت کانکس اداری از پروفیل با مقاطع 40×40 ، 40×80 بر اساس نیاز پروژه و متراژ متفاوت می باشد. و شاسی این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی می باشد. در موارد خاص می توان بنا به درخواست مشتری شاسی کف  را بصورت دور کلاف اجرا نمود.
  • اصولا شاسی کانکس از تیرآهن IPE نمره 14، 16و 18 بر اساس متراژ کانکس قابل اجرا است. کلاف و پوشش کف کانکس از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع 40×40 و 40×80 بر اساس متراژ پروژه قابل تغییر می باشد. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف به صورت عرضی پروفیل های 40×40 به فواصل 38 سانتی متری (پوشش) تیر ریزی می شود تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد.
  • ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع 40×40 و 40×80 می باشد که در قسمت های اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی (40 سانتی) با پروفیل 40×40 نصب می شود تا در برابر نیروهای وارده بر سازه در هنگام جابجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد. و سقف به صورت دور کلاف با پرلین های اجرا (پوشش سقف) در سقف به صورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب می باشد.
  • لازم به ذکر است ضخامت پروفیل های کانکس اداری ( Thickness) 2 میل یا 3 میل می باشد.
  • اسکلت ها کاملاً ضد زنگ می شوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات می گردد.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved