کانکس اداری 2 اتاقه

کانکس اداری 2 اتاقه

کانکس اداری 2 اتاقه چیست؟ یکی دیگر از محصولات پر فروش شرکت کانکس کاراد سازه کانکس دو اتاقه می باشد حال چرا به این کانکس 2 اتاقه می گویند. این دلیل که توسط یک پارتیشن داخلی به دو قسمت تقسیم می شود و فضای داخلی را به قسمت مساوی و با نا مساوی تقسیم می کند. اصولا این نوع تقسیم بندی می تواند برای تمامی کانکس اداری و یا کانکس کارگاهی اتفاق افتد و این امر با در نظر گرفت نیاز خریدار و سفارش وی اتفاق میافتد.

کاربرد کانکس 2 اتاقه

دلیل اصلی پارتیشن جداکننده در کانکس 2 اتاقه ایجاد فضای مستقل برای شخص دیگری است تا بتوان فضای کاری مستقل را با کمترین هزینه ایجاد کرد تا بهترین بهره برداری بتواند از این فضا استفاده بهینه داشته باشد. هدف از این کار ایجاد فضای مشتق است به طور مثال در یک مجموعه شاید دو فرد در یک فضا همکار باشند ولی نوع فعالیت آنها با هم هیچ سنخیتی نداشته باشد و مراجعین آنها اشخاص خاص در رابطه با نوع فعالیت آنها باشند از این رو پارتیشن در یک کانکس دو اتاقه می تواند فضا را هر دو فرد را مستقل کند. یا در کانکس دو اتاقه سرایدار یا نگهبانی فضای اتاق خواب از فضای کاری جداست زیرا مراجعه کننده با فضای شخصی بهره بردار مواجه نشود.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved