کانکس اداری دو اتاقه

کانکس اداری دو اتاقه

کانکس اداری دو اتاقه یکی دیگر از محصولات پر فروش شرکت  کانکس کاراد سازه میباشد. این کانکس اداری توسط یک پارتیشن داخلی به دو قسمت تقسیم میشود و فضای داخلی را به قسمت مساوی و با نا مساوی تقسیم میکند. اصولاً این نوع تقسیم بندی میتواند برای تمامی کانکس های ادارای و یا کارگاهی اتفاق افتد و این امر با در نظر گرفت نیاز خریدار و سفارش وی اتفاق می افتد.

کاربرد کانکس دو اتاقه اداری

دلیل اصلی پارتیشن جداکننده در کانکس های اداری دو اتاقه ایاجاد فضای مستقل برای شخص دیگری است تا بتوان فضای کاری مستقل را با کمترین هزینه ایجاد کرد تا بهترین بهره برداری بتواند از این فضا استفاده بهینه داشته باشد. هدف از این کار ایجاد فضای مشتق است به طور مثال در یک مجوعمه شاید دو فرد در یک فضا همکار باشند ولی نوع فغالیت آنها با هم هیچ سنخیتی نداشته باشد و مراجعین آن ها اشخاص خاص در رابطه با نوع فعالیت آنها باشند، از این رو پارتیشن در یک کانکس اداری دو اتاقه میتواند فضا را هر دو فرد را مشتقل کند. یا در کانکس دو اتاقه سرایدار یا نگهبانی فضای اتاق خواب از فضای کاری جداست زیرا مراجعه کننده با فضای شخصی بهره بردار مواجه نشود.

انواع کانکس دو اتاقه

کانکس اداری دو اتاقه انواع گوناگونی دارد و به شکل ها و با موارد مختلفی قابل اجراء میباشد و حتی ما کانکس های دو اتاقه مسکونی، کانکس دواتاقه مدیرتی، کانکس دو اتاقه مهندسی زیر مجموعه کانکس دو اتاقه می دانیم که با موادها و متریال ورق گالوامیزه و سایدینگ، کامپوزیت، چوبی و غیره … قابل اجرا میباشند. تمامی موارد گفته شده بنا به درخواست مشتری بوده ولی موضوع حائز اهمیت نحوه پارتیشن بندی فضای داخلی است که در ادامه بیشتر در این موضوع بحث و گفتگو خواهیم کرد.

اصولاً در بعضی از کانکس ها یک سرویس بهداشتی در میان و در دو ضلع دیگر دو اتاق به صورت مساوی میباشد که این یک نو از کانکس اداری دو اتاقه میباشد. در بعضی دیگر نیز در آشپزخانه در وسط کانکس میباشد و دو اتاق در کناره های کانکس که مساحت اتاق های میتواند نابرابر باشد و پل ارتباطی بین اتاق ها و آبدار حانه حال کوچک بین سه فضای موجود میباشد.

و یک نوع دیگر از از کانکس اداری دو اتاقه هست که تنها یک پارتیشن جدا کننده بین دو فضا موجود و اجرا میگردد که میتواند به صورت مساوی و یا غیر مساوی باشد با دو درب مجزا یا با یک درب بیرونی و یک درب داخلی که پل ارتباطی دو فضا را ایجاد مینماید که اکثراً این نوع کانکس ها در پروژه ها بیشتر قابل رویت است.

در مواقعی  دیده شده که نیروی حراستی یا نگهبان و یا سرایدار یک مجموعه ای به صورت شبانه روزی در محل حضور دارد نیاز است تا فضایی برای خواب و استراحت داشته باشد که از کانکس دو اتاقه برای نگهبان در این مورد مشابه تصویر زیر استفاده میشود. یکی از اتاق ها جهت دید مناسب نگهبان دارای پنجره های سرتاسری در نظر گرفته شده و ابعاد این سازه بنا به سفارش قابل تغییر میباشد.

قیمت کانکس اداری دو اتاقه

قیمت کانکس اداری دو اتاقه اداری متناسب با نوع متریال و متراژ محاسبه میگردد دقیقا همانند کانکس های دیگر شرکت ما ولی پارتیشن جداکننده قسمت آن با در نظر گرفتن نوع نوع متریال در قسمت قیمت کانکس گذاشته شده که میتوانید برای اطلاعات بیشتر به قسمت قیمت کانکس بروید. بر روی کانکس محاسبه میگردد و درب ها نیز خود باعث اضاف شدن قیمت کانکس میگردد. ولی شما برای اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت کانکس دو اتاقه و نوع مواد مصرفی و متراژ میتوانید با بخش فروش کانکس شرکت کانکس کاراد سازه تماس حاصل فرمایید.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved