کانکس اداری با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

کانکس اداری با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

کانکس اداری با آبدارخانه و سرویس بهداشتی یکی دیگر از کانکس های تولیدی کانکس کاراد سازه است، که به‌عنوان دفتر کار یا محل کار موقت در یک پروژه برای‌‌‎ اسکان مهندسان و مدیران استفاده می شود. بعضاً در برخی موارد برای استفاده دائم در برخی محل‌ها نیز استفاده ‎‌‏‏می شود. مانند گاراژها، کارواش‌ها، یا برخی دفاتر مدیریت بوستان ها، برای اسکان مدیریت آن مجموعه یا مکان استفاده می شود. نقشه یا همان پلان این سازه طبق نیاز مهندسان یا مدیران پروژه طراحی می شود.

در این نوع از کانکس نیز، آبدارخانه و سرویس بهداشتی با تمام امکانات تعبیه شده است. این نوع از کانکس ها امکانات کامل یک اداره را دارند.

بسیاری از ادارات و سازمانها برای استقرار پرسنل خود کمپ اداری تهیه می کنند که این کمپ ها به صورت دو طبقه و یا سالنها و دفاتر جدا کننده می باشد این ساختمان های اداری دارای اتاق پرسنل ، اتاق جلسات،اتاق پذیرایی از مهمان های ویژه و نماز خانه و همچنین سالن غذاخوری و سرویس بهداشتی و آبدارخانه در ابعاد و اندازه های مختلف دارد.

ابعاد کانکس اداری با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

نقشه یا ابعاد در سازه اداری طبعا طبق نیاز مهندسان و مدیران و یا خدماتی که قرار است ارائه دهند طراحی می شود. پس متراژ یا پلان در این سبک کاملا سفارشی بوده و این کانکس ها با طراحی‌های مختلف تولید می شوند.

مشخصات فنی کانکس اداری با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

ارتفاع این نوع کانکس

ارتفاع این نوع کانکس، بسته به سفارش مشتری می‌باشد. سفارشات هم طبق کارایی و کاربرد سازه و محل قرارگیری یا شغل موردنظر داده می شود. ولی در کل حداقل ارتفاع قابل ساخت 2.40 متر و حداکثر ارتفاع 3 متر می باشد در صورت نیاز به ارتفاع بیشتر می توان این ارتفاع را تا 3.80 متر افزایش دهیم. در صورت افزایش ارتفاع به 4 متر دیگر نمی‌توان از تریلی‌های معمولی استفاده کرد بلکه باید از کمرشکن استفاده نمود یا آن را در محل موردنظر ساخته و نصب کرد.

 1. اسکلت بدنه و کف از پروفیل 40×40 و40×80 برای کف سازه در فواصل استاندارد از  پروفیل های ذکر شده در بالا استفاده می گردد و اجرای ضد زنگ کامل  اجرای لچکی در استراکچر اصلی  مقاوم در برابر نیروهای کششی و جلوگیری از ایجاد صدا و لرزش کف(اجرای لچکی در چهار طرف)
 2. شاسی از تیر آهن نمره 18 الی 14  بر اساس متراژ کانکس  بصورت موازی  کاملاً ضد زنگ  می باشد.
 3. دیواره های خارجی در از ورق گالوانیزه 5 دهم میلیمتر هشت خم بصورت پیش رنگ (ضخامت ورق قابل تغییر است بر اساس نیاز خریدار محترم )
 4. دیواره های داخلی از نوع V.C درجه یک  طرح چوب روکشدار و یا سفید  دو جداره با اتصالات و ابزارهای مخصوص مقاوم در برابر عوامل جوی خورنده)
 5. کف کانکس سرویس بهداشتی از فایبرگلاس یکپارچه با پوشش نهایی سرامیک درجه یک با اجرای ملات ماسه و سیمان مسلح شده کاملا مقاوم در برابر بار های وارده می باشد.
 6. عایق میانی از پلی استایرن دیرسوز ، ضد سرما و گرما به ضخامت 4 سانتیمتر با دانسیته بالا (عایق حرارتی و صوتی ) و یا از پشم سنگ 4 سانتی سپاهان می باشد
 7. سرویس بهداشتی شامل: روشویی درجه یک استاندارد ایرانی ،توالت تخت ایرانی درجه یک، شیرآلات کاملاً اهرمی درجه یک ایرانی ، جای حوله و جای صابون، آیینه و هواکش برای هر کابین با مارک دمنده می باشد.
 8. درب ورودی به ابعاد 187×80 از جنس آلومینیومی  با یرآق آلات استاندارد ایرانی درجه یک و یا از جنس UPVC درجه یک می باشد
 9. از جنس آلومینیومی با یرآق آلات استاندارد ایرانی درجه یک و یا از جنس UPVC درجه یک می باشد
 10. تاسیسات برق وتلفن کامل روکار داخل کانالهای مخصوص هدایت سیم با رعایت کلیه استاندارده ها (داکت پلاستیکیV.C) کلید وپریز روکار . روشنای رو کار و اجرای چراغ فانوسی در کنار درب ورودی.
 11. اجرای سقف از ورق گالوانیزه 5 دهم سینوسی بهمراه ایزولاسیون کامل سقف و آبندی بیشتر. اجرای تمامی سقف توسط پیچ سرمته ای )

کف‌سازی کانکس اداری با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

کف ‌سازه ی این نوع کانکس در محل‌هایی که تردد در آن‌ها کم می باشد، ترجیحاً از تخته کوب های ضد آب با پوشش نهای کفپوش پشت نمدی  و محل‌های پرتردد از سرامیک  و یا از پارکت استفاده می‌شود.

نمای کانکس اداری با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

نمای خارجی طبق سلیقه مشتری صورت می گیرد. از چند متریال که در سازه های اداری استفاده می‌شود. می‌توان به دکوراتیو، کامپوزیت یا سمنت برد و یا ترموود اشاره کرد. بعضاً در برخی موارد می توان از ورق‌های سایدینگ استفاده و آن را با پوششی از رنگ شکیل نمود. در ورق‌های سایدینگ علاوه بر استحکام بالا می توان به مناسب بودن قیمت آن هم اشاره کرد.

قیمت کانکس اداری با آبدارخانه و سرویس بهداشتی

قیمت این کانکس وابسته به مسائل مختلفی است. که در قیمت‌گذاری این سازه مورد توجه قرار می گیرد. یکی از این عوامل چشمگیر لوازم مصرفی در این کانکس می باشد. پس به همین منظور لوازم مصرفی توانسته است تا 70 درصد هزینه این کانکس را به خود اختصاص دهد. از دیگر عوامل مهم بر قیمت‌گذاری سازه اداری امکانات رفاهی موجود در آن و ابعاد کانکس اداری با آبدارخانه و سرویس بهذاشتی می باشد.

این کانکس را می توان به صورت یک طبقه و یا دو طبقه تولید و طراحی کرد..

مزایای استفاده از این سازه ها

به عنوان مثال سهولت در جابجایی و استفاده از این کانکس ها در محیط های کارگاهی سیار یکی از مزیت های آن است که به شما اجازه می دهد،  با تغییر محل کارگاه شما بتوانید محل کار پرسنلی که در کانکس اداری مستقر هستند را تغییر داده و به مکان جدید حمل کنید.

کانکس کار راد سازه توانسته است با در اختیار داشتن بهترین اقلام مصرفی و کادر مجرب در زمینه طراحی و پیاده سازی کانکس اداری با آبدارخانه و سرویس بهداشتی گام موثری در خدمت به مشتریانی که درخواست این کانکس را دارند، بردارد.