کانکس اجراء در محل

کانکس اجراء در محل چیست؟

کانکس اجراء در محل محصولی دیگر از شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس کاراد سازه میباشد که از ابتدای اجراء در محل مورد نظر ساخته میشود و دلیل این امر نیز محدودیت های موجود در محل اجراء میباشد که باعث میشود شرایط حمل کانکس به محل مورد نظر امکان پذیر نباشد.

در بعضی مواقع به دلیل وجود محدودیت هایی از قبیل عرض کم خیابان و یا وجود موانعی مانند درختان تنومند در حاشیه راه، یا اجرای کانکس در ابعاد بزرگ در طبقات زیرین ساختمان و یا بر روی پشت بام تنها راه ساخت کانکس در محل میباشد. به این صورت که مصالح بصورت قطعات جدا از هم به محل مورد نظر منتقل و عملیات ساخت در محل صورت میگیرد اما برای اینکار باید شرایطی که در ادامه خواهد آمد محیا باشد.

ساخت کانکس اجراء در محل

برای ساخت کانکس اجراء در محل باید شرایط کاملا محیا باشد از قببل برق تک فاز، مقاومت ساختمان و یا زمین، عدم حائل های از قبیل درخت و کابلهای براق که قبل از شروع اجرای کانکس توسط کارشناسان ما مورد برسی و بازدید قرار میگیرد.

مدت زمان اجرای کانکس

زمان اجرای کانکس بستگی به ابعاد و نوع کانکس دارد. به طور معمول برای کانکس های معمولی بین سه روز تا یک هفته و برای کانکس ویلایی یا کانکس اضافه بنا با متراژ بالا حدود بیست روز تا یک ماه زمان مورد نیاز میباشد.

جنس کانکس اجراء در محل

مواد و مصالح استفاده شده در کانکس اجراء در محل کاملاً به کاربری و درخواست خریدار بستگی دارد و تمامی انواع کانکس چه کامپوزیت چه ساندویچ پانل (پانلی) و حتی کانکس معمولی و غیره، همگی به صورت اجرا در محل نیز قابل نصب میباشند، اما سرعت اجرا و همچنین دوام سازه در حالت پانلی بیشتر بوده و از طرفی هزینه آن نیز بیشتر است.

کانکس نصب در محل در بیشتر مواقع قابلیت جابجای ندارد زیرا اگر سازه قابل حمل بود دیگر نیازی به اجرا در محل نبود اما اگر منظور از جابجایی چند متر است بله شدنی است، به طور مثال یک کانکس اجراء در محل با ابعاد متوسط هشت متر مربع را به راحتی بر روی سطح پشت بام یا داخل فضای یک پارکینگ میتوان جابجا کرد به شرط اینکه محدودیت هایی مثل وجود یک ستون دقیقا جلوی محل استقرار کانکس یا یک کولر آبی بر روی پشت بام وجود نداشته باشد.

کاربرد کانکس اجراء در محل

کاربرد این نوع کانکس در بیشتر مواقع در روی بام ها بهره برداری اتاق (اتاق درس، اتاق خواب، و…)، یک انباری بر روی بام یا داخل پارکینگ و حیاط، کانکس سرایداری در طبقه زیر همکف یا داخل حیاط و از این قبیل کاربری ها به علاوه کانکس های ویلایی و یا کانکس نگهبانی یا سازه های تجهیز کارگاهی در ابعاد خیلی بزرگ بوده و نمیتوان به وسیله تریلی آنها را حمل کرد و کاربری آنها از پیش تعین شده است. پیش ساخته اجراء در محل قابلیت مجد مونتاژ و دمونتاژ را دارد اما باید توسط کارشناسان و مهندسین فنی این کار انجام گیرد زیرا اسکلت کانکس به صورت جوش به یکدیگر متصل شده اند که برای دمونتاژ آن نیاز به ابزار و متخصص این کار می باشد.

قیمت کانکس اجراء در محل

اصولاً قیمت کانکس اجراء در محل بیشتر از قیمت کانکس های معمولی ساخته شده در کارخانه میباشد. زیرا هزینه های جانبی نظیر کرایه های حمل مصالح، نظارت بر اجرا و حق ماموریت کارشناس تولید بر هزینه های ساخت آن در کارخانه افزوده میشود که باعث افزایش 15 درصدی قیمت آن میگردد.

مزایا و معایب

اجراء در محل سازه پیش ساخته دارای معایب و مزایایی میباشد که ما به طور صادقانه به آن میپردازیم تا توانسته باشیم حسن نیت خود را به مشتریان عزیز ثابت کرده و در امر خرید کمکشان کنیم. از جمله مزایای کانکس نصب در محل در درجه اول این است که در هنگامی که شما شرایط حمل کانکس را به محل ندارید میتوانید با این کار کانکس مورد نظر خود را بسازید. و از مزایای دیگر آن نیز این است که هزینه های حمل و نقل و مسائل مربوط به آن نیز در این نوع ساخت و ساز دیگر محاسبه نمیشود و تیم اجرا کننده خود موظف به تامین مصالح مورد نیاز جهت ساخت کانکس در مکان مورد نظر میباشد.

از معای این است که زمانی که تیم اجرایی در محل مورد نظر قرار میگیرند و شروع به اجرا ساخت میکنند به علت برش کاری و یا جوشکاری باعث تولید صدا میشوند که اگر این امر در یکی از مراکز مانند بیمارستان، مدرسه و… انجام شود باعث ناراحتی یا عدم آسایش و آرامش افراد ذینفع میگردد به این ترتیب این مساله ضعف بزرگی در اجرا کانکس میگردد.

مراحل خرید کانکس نصب در محل چیست؟

خرید کانکس اجراء در محل باید با دقت زیاد انجام شود. ما تمام موارد را در رابطه با این سازه از پیش ساخته به صمع و نظر شما رساندیم تا به این مرحله برسیم. پس از طی مراحل فوق و بازدید از نمونه‌های مشابه ساخته شده توسط شرکت کانکس کاراد سازه شما میتوانید با اعتماد هر چه بیشتر از شرکت ما خرید کنید. مشاورین و متخصصین ما به‌صورت رایگان در خدمت شما خریداران عزیز هستند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved