کانکس کرونا

کانکس کرونا

معرفی کانکس کرونا، با تقدیر و قدردانی از کادر درمان، تمامی پزشکان و پرستاران عزیز، اینجانب سعید همتی مدیر عامل شرکت کانکس کاراد سازه وظیفه خود می دانم بابت این روزها ، از کادر درمانی بیمارستان‌های که در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته‌اند تشکر و قدردانی نمایم.

سفیدپوشانی که این روزها در مقابل تمام کمبودها و کاستی‌ها صبر پیشه کرده‌اند و بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند و با وجود مواجه‌شدن با ناملایمات، عرصه خدمت را به جولانگاه تسویه‌ حساب تبدیل نکرده‌اند. در شرایطی که ویروس مرموز کرونا هر روز رویی از پیچیدگی‌های خود را نشان می‌دهد و همچنان علم بشر از کشف دارو و واکسن علیه آن عاجز مانده، مدافعان عرصه سلامت نیز هر روز نمایی از فداکاری و ایثار خود را در عرصه خدمت به کشور و نجات جان هموطنانشان عیان می‌کنند.

امروز مردم قدرشناس خدمات کادر درمانی بیمارستان‌ها هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار آن‌ها و خدماتی که این قشر برای جامعه دارد، آگاه شده‌اند و گویای این سختی‌ها و خدمات تصاویر و فیلم‌هایی است که در فضای مجازی دست‌ به‌ دست می‌شود. شرکت کانکس کاراد سازه در این روز های دشوار جهت همکاری با کادر درمان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دو محصول را در این خصوص تولید کرده تا بتواند وظیفه انسانی خود را انجام دهد.

کانکس ویژه نمونه گیری از بیماران سرپایی مشکوک به کرونا

این کانکس توسط کانکس کاراد سازه طراحی و اجرا گردیده است که جهت نمونه گیری از کسانی می باشد که مشکوک بیماری کرونا هستند که امروزه بسیاری از سازمان ها و شرکت ها جهت اطلاع از سلامت کارمندان و کارکنان از کانکس ویژه نمونه گیری استفاده می کنند. همانطور که می دانید 75 درصد از مبتلایان به کووید 19 بدون علامت بوده و یا علائم خفیف دارند لذا در برخورد با این بیماران و نمونه‌گیری از آنها عوامل محافظتی از اهمیت به‌ سزایی برخوردار است. کانکس‌ نمونه‌گیری مزبور دارای دو اتاقک مجزا یکی برای کارشناس نمونه‌گیر و دیگری برای بیمار با امکانات محافظتی مجزاست که خطر انتقال و انتشار ویروس کرونا از این طریق را از بین می‌برد. پس از هر نمونه‌گیری این کانکس برای نمونه گیری بعدی ضد عفونی می‌شود.

قیمت کانکس ویژه نمونه گیری از بیماران سرپایی مشکوک به کرونا

قیمت این نوع سازه به دلیل حساسیت های موجود در کار و امکانات و قابلیت ها و همچنین متریال های اختصاصی که در تولید آن بکار می رود بسیار متفاوت از یک کانکس معمولی می باشد اما قیمت مشخصی برای کانکس ویژه نمونه گیری نمی توان تعیین نمود زیرا قیمت آن وابسته به متغیر های گوناگونی از جمله مهمترین آنها ابعاد و نوع کانکس و کاربری آن وابسته است. به همین خاطر قیمت این نوع سازه پس از سفارش و تعیین کردن ابعاد و نوع متریال مورد نیاز می بایست برسی و برآورد شود.

نحوه اجرا و مواد تشکیل دهنده کانکس ویژه نمونه گیری از بیماران سرپایی مشکوک به کرونا

اصولاً مواد تشکیل دهنده این کانکس شباهت بسیاری با کانکس اتاق تمیز دارد زیرا باید از هر جهت ذر برابر نفوذ میکروب و باکتری مقاوم باشد از این رو دیواره های کانکس ویژه نمونه گیری از بیماران سرپایی مشکوک به کرونا از ساندویچ پانل 4 سانتی متری با عایق پلی یورتان می باشد و درب ها کاملا UPVC و اسکلت این سازه از پروفیل با مقاطع 40×40 و 40 ×80 سنگین است و شاسی از تیرآهن نمره 14 الی 18 بر اساس متراژ تعریف می گردد و کف سازه یا از سرامیک درجه یک یا اپوکسی می گردد.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved