کانکس کافی شاپ

کانکس کافی شاپ چیست؟

کانکس کافی شاپ یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه و زیر مجموعه کانکس فروشگاهی می باشد. آیا می دانید یکی از بهترین منابع کسب درآمد که امروزه با رشد بالایی متقاضیان در دنیا روبرو بوده کافی شاپ پیش ساخته است که کشور عزیزمان ایران از این موضوع مستثنی نبود در ایران از متقاضیان بالای برخوردار است.

حال شرکت کانکس کاراد سازه برای شما عزیزان یک پیشنهاد پول ساز دارد و آن ارائه محصولی به نام کانکس کافی شاپ است. این کانکس دارای شرایط و امکانات خاصی است که ما به تک تک آنها می پردازیم. یکی از شرایط موادی و مصالحی است در کافی شاپ به کار می رود که می بایست مورد تأیید قوانین وزارت بهداشت باشد و کاملاً باید قابل شستشو باشد.

انواع مدل کانکس کافی شاپ چیست؟

  • کافی شاپ ثابت
  • کافی شاپ سیار چرخ دار (AV)

کانکس کافی شاپ ثابت چیست؟

همانطور که از نام این کانکس پیداست در یک مکان خاص و ثابت استقرار پیدا می کند. نکته حائز اهمیت این است جهت استقرار کانکس کافی شاپ ثابت نیاز به مجوز از طرف شهرداری می باشد که اجازه اسکان کانکس باید از این سازمان داده شود.

این سازه معمولاً دارای ابعاد بزرگ و برای نصب به صورت دائم در مدت زمان زیادی درون مجموعه هایی مانند پارک و یا دانشگاه مورد استفاده قرار گرفته و ابعاد بزرگ آن نیز برای این می باشد که می بایست دو بخش آماده سازی و پذیرایی را در خود جای دهد.

نمای بیرونی کافی شاپ ثابت برای همخوانی بیشتر با نوع کاربری و ایجاد حس فضایی دنج و آرامش بخش معمولا از متریال چوب بوده که خود می تواند از نوع ترمو یا چوب روس یا سمنت برد طرح چوب با رنگ شاپان باشد. نوع ترموو کمی زیبا تر ولی از لحاظ هزینه کمی بیشتر است.

مشخصات فنی کافی شاپ ثابت چیست؟

  • شاسی از تیرآهن IPE نمره 14 الی 18 متناسب با ابعاد و متراژ متغیر و کاملاً ضد زنگ کامل
  • نمای بیرونی کانکس بیشتر متناسب با فضای بهره برداری می بایست از متریال چوب بوده که خود می تواند از نوع ترموو یا چوب روس یا سمنت برد طرح چوب با رنگ شاپان باشد.
  • استراکچر از پروفیل های 40×40 و 40×80 رایج در بازار با ضخامت 2 کاملاً ضد زنگ و نمای داخلی را می توان از PVC طرح چوب و یا از ورق استیل نگیر اجرا نمود که متناسب با شرایط و قوانین بهداشت باشد
  • و کف کانکس از سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی و کف شور جهت شستشو و درب و پنجره ها از جنس UPVC طرح چوب یا سفید با شیشه دوجداره با یراق آلات استاندارد ایرانی و سیستم الکتریکال به صورت روکارو با نورپردازی کامل جهت زیبایی با چراغ های SMD و هالوژن می باشد.

کانکس کافی شاپ چه امکانات و تجهیزاتی دارد؟

مشتریان همیشه در مورد امکانات کانکس کافی شاپ سوالاتی می پرسند که در پاسخ به این پرسش ها باید بگوییم که برای نوع سیار می بایست بدنه داخلی و سقف از نوع متریال استیل ضد خش و همچنین تمامی متعلقات مانند کابینت و سینک نیز از همین مصالح باشد. چرا که هم بهداشتی و قابل شستشو بوده و هم از نظر سازمان های مرتبط با مواد غذایی مورد تائید می باشد.

اما از طرفی باعث بالا رفتن هزینه های تمام شده کار تا حدود دو برابر نیز می گردد. تعبیه مخزن آب، سینک و مخزن تخلیه آب نیز برای آن اجباری بوده که تولید کننده می بایست آنها را در هنگام ساخت کافی شاپ سیار در آن تعبیه کند. تجهیزات داخلی در صورت امکان به عهده خریدار است ولی شرکت کانکس کاراد سازه این کار را برای مشتریان عزیز راحت تر کرده و ما آمادگی خود را برای تجهیز کردن کافی شاپ پیش ساخته شما اعلام می داریم.

کانکس کافی شاپ سیار چیست؟

خصوصیات نوع سیار به این صورت است که معمولاً دارای ابعاد کوچکتری بوده چرا که می بایست در هنگام حمل استاندارد ابعاد رعایت شده باشد. این سازه بر روی دو محور چرخ دار و اکسل قرار گرفته که می توان آن را به وسیله یک خودروی باری نیز از محلی به محل دیگر جابجا نمود.

تفاوت اصلی کافی شاپ سیار با نوع ثابت این است که در نوع سیار به علت کمبود فضای داخلی، محل پذیرایی از مشتریان در بیرون سازه و معمولا روی میز صندلی هایی که جلوی سازه برای این منظور قرار گرفته می باشد. اما در نوع ثابت به علت بزرگ بودن فضا مانند یک واحد مغازه ای کامل، میز و صندلی های پذیرایی نیز درون آن جای داده شده است. کافی شاپ سیار از چرخ، اکسل، مالبند، کورپی و شاسی کشی با ساندویچ پانل و نمای داخلی استیل نگیر و کف از آلومینیوم آجدار اجرا می گردد. تمامی بازشو از جنس خود بدنه می باشد و تماماً داری جک 350 نیتون است.

آیا کافی شاپ سیار نیاز به مجوز دارد؟

اخذ مجوز برای قرار دادن کانکس کافی شاپ سیار در فضای شهری و مکان های عمومی از طریق سازمان های مرتبط صورت می گیرد. به طور مثال وقتی سازه را بخواهیم درون یک شهربازی یا پارک بزرگ مانند بوستان آب و آتش در تهران قرار دهیم می بایست از مدیر پارک این مجوز را دریافت کنیم و در برخی موارد نیز این فضاها را کرایه می دهند. اما وقتی می خواهیم در خیابان و در تقاطع خاصی از آن استفاده کنیم می بایست از شهرداری منطقه مجوز های لازم را بگیریم. پس برای استفاده از این نوع کانکس در هر محلی می بایست از سازمان و اداره مربوط به همان منطقه مجوز های لازم برای قرار دادن کانکس کافی شاپ را دریافت کرده و سپس سازه را به محل حمل کرد.

قیمت کانکس کافی شاپ چگونه محاسبه می گردد؟

قیمت کانکس کافی شاپ چرخدار و ثابت بر اساس نوع متریال و نحوه طراحی متفاوت است و متراژ نیز در کانکس چرخ دار متحرک و ثابت نیز تاثیر گذار است. جهت اطلاع بیشتر در خصوص کانکس کافی شاپ سیار و ثابت با شرکت کانکس کاراد سازه تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved