کانکس کارگری

کانکس کارگری

کانکس کارگری محصولی پر طرفدار از شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس کاراد سازه میباشد که به لحاظ قیمتی ارزان است و به خاطر همین نام آن را کارگری گذاشته اند. دلیل اصلی استفاده از این نوع کانکس در پروژه های ساختمانی مقرون به صرفه بودن و کاهش هزینه های تجهیز کارگاه میباشد.

این کانکس اصطلاحی است که برای کانکس های اسکان کارگری در پروژه ساختمانی و عمرانی به کار میرود. دلیل اصلی استفاده از این نوع کانکس در پروژه های ساختمانی مقرون به صرفه بودن و کاهش هزینه های تجهیز کارگاه میباشد.

این کانکس از این جهت مقرون به صرفه بوده که در آن نیازی به استفاده از متریال های گران قیمت جهت تزئین نمای خارجی و یا نورپردازی خاصی ندارد. چرا که کاربری و محل استفاده آن در کارگاه ساختمانی میباشد و از پرداختن به مسائل تزئینی کاسته و فقط به مسائل عملکردی در طراحی و تولید آن پرداخته میشود.

کانکس کارگری از متریال و مواد ارزان ساخته میشود از این جهت نیازی به دیزاین کردن این کانکس نیست و برای اسکان کارگران جهت تجهیز پروژه های ساختمانی خریداری میگردد.

ابعاد کانکس کارگری

این کانکس از ابعاد مختلفی برخوردار است و کاربری آن متفاوت بوده و از 1.50×1.5 تا 3×12 متغیر میباشد. به طور مثال اگر قرار است برای نگهبانی مورد استفاده قرار گیرد یک کانکس 1.50*1.50 کفایت میکند اما اگر قرار است برای اتاق جلسات در محل پروژه استفاده شود بهتر است در ابعاد 3×12 باشد تا میز کنفرانس و تجهیزات اداری و فضایی برای میز منشی نیز در آن گنجانده شود.

کانکس کارگری از ابعاد استانداردی برخوردار است تا در هنگام حمل و نقل بار ترافیک نباشد و اصولاً کارفرمایان ترجیح میدهند از ابعاد استاندارد استفاده کنند تا هزینه کمتری جهت تجهیز کارگاه خود بپردازند و اصولاً این ابعاد از 1.50×1.50 شروع و تا 2.40×12 میباشد. اصولاً عرض کانکس باید 2.40 و طول از 12 متر تجاوز نکند تا بار ترافیکی نشود.

این کانکس به صورت سالنی بوده و نمای داخلی کانکس از جنس PVC میباشد دارای دو پنجره آلومینیومی و درب، سیم کشی به صورت روکار توسط داکت با فیوز مینیاتوری اما برای ارتقاع آن میتوان حفاظ درب و پنجره روی آن نصب کرد، در صورت نیاز و درخواست مشتری میتوان آبدار خانه، آشپز خانه، اتاق و پارتیشن های داخلی نیز میتوان به آن افزود.

امکانات کانکس کارگری

به طور روتین به صورت سالنی بوده و تشکیل شده از یک سالن با دیواره های از جنس پی وی سی با ارتفاع دو متر در بدنه ها و با شیب سقف تا 2.4 متر در بلند ترین قسمت به همراه دو پنجره آلومینیومی و درب، سیم کشی به صورت روکار توسط داکت با فیوز مینیاتوری اما برای ارتقاع آن میتوان حفاظ درب و پنجره روی آن نصب کرد. در صورت نیاز ارتفاع مفید این کانکس را بلند تر در نظر گرفت و متعلقاتی مانند آبدارخانه، آشپزخانه، اتاق و پارتیشن های داخلی نیز میتوان به آن افزود. همچنین نوع متریال و درب پنجره آن نیز با توجه به سفارش میتوان اختصاصی تولید نمود که البته تغییرات ذکر شده باعث تغییر بهای کلی سازه خواهد شد.

قیمت کانکس کارگری

قیمت کانکس کارگری ارزان میباشد زیرا می بایست جهت قیمت آن توجیه اقتصادی نیز وجود داشته باشد پس ما به شما پیشنهاد میکنیم از لیست قیمت کانکس ها بازدید کنید یا با دفتر مرکزی ما تماس حاصل کنید و از قیمت کانکس کارگری و کانکس کارگاهی ما مطلع شوید مشاوران ما در طی ساعتی کاری پاسخگوی شما عزیزان هستند.

مراحل خرید کانکس کارگری چیست؟

خرید کانکس کارگری باید با دقت زیاد انجام شود. ما تمام موارد را در رابطه با این سازه از پیش ساخته به صمع و نظر شما رساندیم تا به این مرحله برسیم. پس از طی مراحل فوق و بازدید از نمونه‌های مشابه ساخته شده توسط شرکت کانکس کاراد سازه شما میتوانید با اعتماد هر چه بیشتر از شرکت ما خرید کنید. مشاورین و متخصصین ما به‌صورت رایگان در خدمت شما خریداران عزیز هستند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved