کانکس چرخدار کارگاهی

کانکس چرخدار کارگاهی

کانکس چرخدار کارگاهی یکی از بارزترین محصولات شرکت کانکس کاراد سازه که ما در آن تخصص فراوان داریم  میباشد. کانکس های سیار کارگاهی جهت جابجایی به یک ماشین متصل میگردد، پیشنهاد میشود ماشین دارای قدرت کشندگی بالایی باشد تا بتواند این کانکس چرخدار را در پروژه های عمرانی از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا کند.

این کار توسط اتصالات مربوطه مانند یک مالبند که به کشنده متصل میگردد و یک قلاب فرمان که به مالبند وصل میشود انجام میپذیرد. قسمت اتصال دستک ها به مالبند میتواند به صورت ثابت و متحرک باشد. چنانچه مالبند متحرک باشد چرخ ها ثابت است و چنانچه چرخ ها متحرک باشد مالبند ثابت است. این امر جهت این موضوع انجام میگیرد تا هنگام جابجایی کانکس سیار کارگاهی وارونه نگردد.

کاربرد کانکس سیار کارگاهی

در کل کانکس سیار کارگاهی را بر اساس نوع کاربری آنها طراحی میکنند. حال این نوع کانکس کارگاهی را میتوان در پروژه های عمرانی مخصوصا راه سازی و اجرای ریل راه آهن دید که با پیشرفت پروژه کانکس های سیار کارگاهی را با در نظر گرفت حرکت پروژه جابجا میکنند. این کانکس در اصل همانند کانکس معمولی است که زیر آن محور تعبیه شده است و توسط مالبند جابجا میگردد. امکانات داخلی این کانکس نیز همانند یک کانکس معمولی است و هیچ تفاوتی جز چرخ و مالبند ندارد.

کانکس سیار پانلی

همانطور که در خصوص کانکس کترینگ و فست فود سیار گفته شد، میتوان بدنه این تیپ کانکس را نیز از ساندویچ پانل استفاده کرد. ولی این سبک سازه تنها به کانکس فست فود ختم نمیگردد. در اکثر کارگاه های راه سازی و خطوط لوله کارفرمایان درخواست کانکس سیار کارگاهی پانلی میدهند تا دمای مناسبی را داخل کانکس چرخدار خود داشته باشند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved