کانکس چرخدار کاروان

کانکس چرخدار کاروان

کانکس چرخدار کاروان مسافرتی یکی دیگر از تولیدات شرکت کانکس کاراد سازه است که نوعی کانکس متحرک و سیار است که کاربردهای بسیار زیادی دارد. از جمله کاربردهای این کانکس را میتوان کانکس کاروانی را نام برد که زیر مجوعه کانکس چرخدار محسوب میشود. این نوع کانکس چرخدار برای مسافرتهای خانوادگی و یا سفرهای یک روزه با تور به مناطق ییلاقی معمولا از کاروان سیار استفاده میشود. و اگر قرار باشد شب را دل دل طبیعت سپری کنند. ممکن است بارندگی و یا حیوانات و جانوران خطرناکی در منطقه حضور داشته باشند که برای در امان ماندن از آنها از این سازه استفاده میشود.

ابعاد و امکانات داخلی آنها کاملاً طبق سفارش خریدار قابل تغییر میباشد و ممکن است فقط یک سالن خالی باشد و یا یک کانکس کامل مجهز به آشپزخانه و سرویس که تمامی امکانات رفاهی در آن گنجانده شده باشد. حمل و نقل با استفاده از خودرو کشنده با استفاده از مالبند است که جابجایی آن را آسان کرده است. دارا بودن شاسی فنردار که هنگام جابجایی و حمل نقل فقط این که وسایل داخل کانکس آسیب نبیند و از ضربه خوردن به خودرو کمکی کشنده جلوگیری میکند.

کاروان سیار یا مسافرتی به طور کلی در متریال ساخت جفتشان از یک نوع جنس استفاده میشود. ولی کاروان ویژگی رفاهی خیلی بیشتر و بهتری نسبت به کانکس چرخدار دارد. این کانکس چرخدار یک کانکس ساده بوده که مجهز به چهار چرخ برای جابجایی راحت تر شده است. اما کاروان خود یک سازه چرخدار میباشد که برای کاربری خاصی تجهیز و طراحی شده است.

مشخصات فنی

کاروان سیار به صورت تک محور و دو محور به بازار عرضه میشوند. اما نوع معمول آنها به صورت دو محور رایج بوده، کانکس تک محور این قابلیت را دارد که توسط خودروی معمولی به مکان مد نظر حمل شود. به طور کلی برای حمل این کانکس در قسمت عرضی آن مالبندی تعبیه شده و دو محور نیز به همراه دارد. لازم به ذکر است که بدانید محور جلویی متحرک و فرمان پذیر است تا به هنگام جابجایی در مسیرهایی که پیچ وجود دارد خودرو و کانکس به راحتی به چرخش در بیایند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved