کانکس چرخدار فروشگاهی

کانکس چرخدار فروشگاهی

کانکس چرخدار فروشگاهی یکی از بارزترین محصولات شرکت کانکس کاراد سازه است که ما در آن تخصص فراوان داریم. این سازه به صورت تک محور و یا دو محور قابل اجرا میباشد. این کانکس فروشگاهی جهت جابجایی به یک ماشین متصل میگردد. پیشنهاد میشود ماشین دارای قدرت کشندگی بالایی باشد تا بتواند این کانکس چرخدار را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا کند. این کار توسط اتصالات مربوطه مانند یک مالبند که به کشنده متصل میگردد و یک قلاب فرمان که به مالبند وصل میشود انجام میپذیرد. قسمت اتصال دستکها به مالبند میتواند به صورت ثابت و متحرک باشد.

چنانچه مالبند متحرک باشد چرخ ها ثابت است و چنانچه چرخ ها متحرک باشد، مالبند ثابت است. این امر جهت این موضوع انجام میگیرد تا هنگام جابجایی سر پیچ ها کانکس چرخدار فروشگاهی وارونه نگردد. در کل کانکس فروشگاهی سیار را بر اساس نوع کاربری آنها طراحی میکنند. تنوع در اجرای این کانکس بسیار زیاد است که شما دوستان با مراجعه به سایت ما به طور محسوس میتوانید از این موضوع مطلع شوید.

کانکس چرخدار فست فود

در ارتباط کانکس چرخدار فست فود سیار ما به کرات صحبت کرده ایم و تمامی جزییات آن پرداخته ایم. مساله حايز اهمیت در کانکس فست فود چرخدار نمای داخلی آن است که می بایست از استیل نگیر ضد خش باشد. در ضمن باز شوهای آن باید به صورت استاندارد باشد و طوری اجرا گردد که باعث گرفتن فضای داخلی نباشد. زیرا این کانکس چرخدار فست فود از فضای کوچکتری نسبت به کانکس های فست فود ثابت برخوردار است. جنس دیواره های بیرونی کانکس فست فود چرخدار میتواند از ساندویچ پانل 4 سانتی با عایق پلی یورتان باشد.

کانکس چرخدار پانلی

همانطور که در خصوص کانکس چرخدار فست فود شد میتوان بدنه این تیپ کانکس را از ساندویچ پانل استفاده کرد. ولی این سبک سازه تنها به کانکس فست فود ختم نمیگردد بلکه در اکثر کارگاه های راه سازی و خطوط لوله کارفرمایان درخواست کانکس چرخدار پانلی میدهند تا دمای مناسبی را داخل کانکس چرخدار خود داشته باشند.

دیگر کاربرد های کانکس چرخدار فروشگاه های آبمیوه فروشی، کتاب فروشی ها یا خدمات اجتماعی که در ایام مشخص برگزار میگردد مانند ایام عید نوروز و… که شهرداری ها نیاز به آن دارند از جمله کاربری های این تیپ کانکس میباشند. از جمله کانکس چرخدار خودپرداز، کانکس چرخدار اهدای خون و… میباشند.

مراحل خرید کانکس چرخدار فروشگاهی چیست؟

خرید کانکس چرخدار فروشگاهی باید با دقت زیاد انجام شود. ما تمام موارد را در رابطه با این سازه از پیش ساخته به صمع و نظر شما رساندیم تا به این مرحله برسیم. پس از طی مراحل فوق و بازدید از نمونه‌های مشابه ساخته شده توسط شرکت کانکس کاراد سازه شما میتوانید با اعتماد هر چه بیشتر از شرکت ما خرید کنید. مشاورین و متخصصین ما به‌صورت رایگان در خدمت شما خریداران عزیز هستند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved