کانکس پرسنلی

کانکس پرسنلی چیست؟

کانکس پرسنلی یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه است که اصولاً این کانکس ظاهری بسیار ساده مشابه کانکس های معمولی دارد اما از این کانکس ساده میتوان استفاده های بسیاری داشت و این کانکس جوابگوی نیاز های متفاوتی بوده و دارای امکانات پیش فرضی میباشند که به راحتی چندین نیاز کاربری را مرتفع میکند.

انواع کانکس پرسنلی چیست؟

این کانکس به 4 چهار دسته تقسیم میشود: کانکس با متریال سنگین، با متریال سبک، با ساندویچ پانلی و با نمای سایدینگ که هر کدام دارای کیفیت مخصوص خود میباشد. معمولاً کانکس ساندویچ پانل نیز برای مناطق سخت اقلیمی میباشد و کانکس های معمولی برای شرایط آب و هوایی معمولی و اگر کانکس زیبا بخواهد از کانکس با نمای سایدینگ استفاده میشود.

مزایای کانکس پرسنلی چیست؟

این کانکس از مزایای مخصوص خود برخوردار است که از مزایای این کانکس میتوان به آماده بودن آنها اشاره نمود که باعث تسریع در خرید یا تجهیز کارگاه شده، قابلیت تغییر کاربری آن در یک مجموعه به عنوان مثال از کاربری اداری به اسکان کارگری، قیمت مناسب کانکس و قابلیت تعمیر یا ترمیم آسان آن در مواقع نیاز میباشد که این سازه را به پر کاربرد ترین نوع کانکس تبدیل کرده است.

کاربرد کانکس پرسنلی چیست؟

کاربرد این سازه به دلیل رعایت بسیاری از نیازهای پیش فرض برای یک مکان اسکان موقت در کانکس از آن در موارد مختلفی استفاده میشود که میتوان استفاده در کارگاه های عمرانی و ساختمانی را یکی از پر مصرف ترین مکانهای این سازه ها دانست که هم به عنوان دفتر اداری، هم به عنوان اتاق استراحت پرسنل و هم گاهاً برای نگهبانی استفاده میشود. از دیگر موارد استفاده آن میتوان به استفاده به عنوان کانکس سرایداری در ملک های شخصی، استفاده در مواقع زلزله برای کمک به آسیب دیدگان، کاربردهای امدادی و کارخانه ای، انبار و اتاق کنترل نیز اشاره نمود.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved