کانکس ویلایی 45 متری با نمای سمنت برد

کانکس ویلایی 45 متری با نمای سمنت برد

معرفی کانکس ویلایی با مصالح سمنت برد

کانکس ویلایی 45 متری با نمای سمنت برد سازه ای مدرن و حرفه ای توسط گروه طراحی و اجرایی کانکس کاراد سازه ساخته شده است. امکان ساخت و اجرا در انواع فضاها و موقعیت های مختلف را دارا است. این کانکس در مناطق کوهستانی و ساحلی پیشنهاد می شود. تنوع در طرح و رنگ مصالح پوششی از نمونه های بارز کانکس ویلایی سمنت برد است.

فایبر سمنت برد متریال ساختمانی است که به عنوان پوشش خارجی ساختمان در کاربردهای تجاری و خانگی استفاده می شود. این متریال ترکیبی از شن، سیمان و سلولز است که الیاف سلولزی به کار رفته در این صفحات، باعث افزایش مقاومت آنها در برابر تنش های فشاری و کششی ناشی از تغییرات می شود.

 

مزایای کانکس ویلایی با مصالح سمنت برد

فایبر سمنت برد به دلیل مزایای زیر به عنوان جایگزین نمای سایدینگ چوبی گشته و در ساخت این نوع کانکس ویلایی مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت در برابر پوسیدگی مقاومت در برابر آتش، ارزان تر بودن نسبت به نمای سایدنگ چوبی سنتی شباهت به چوب واقعی است. در حقیقت این کانکس می تواند یک جایگزین بسیار مناسب برای نمای سایدینگ چوبی سنتی گردد. اگر به درستی نصب و به خوبی مراقبت شود، فایبر سمنتی که به درستی و مطابق با مشخصات سازنده آن نصب نشده، یکی از دلایل شکست محصول است و این شکست همیشه نتیجه کار یک جنس بنجل نیست.

 

طراحی کانکس ویلایی سمنت برد چگونه است؟

مانند هر سازه یا بنایی کانکس ویلایی سمنت برد نیز نیازمند طراحی معماری، محاسبات سازه و برسی های فنی است که اینها همه بعد از بازدید از ملک خریدار و با توجه به شرایط و جهت گیری جغرافیایی ملک مورد نظر توسط مهندسین طراح انجام خواهد شد. البته در شرایطی که سازه مانند ویلای پیش ساخته از قبل ساخته و آماده باشد.

این طراحی ها بر اساس بهترین شرایط پیش فرض انجام می شود. معمولا این کار برای بنا با ابعاد کوچک انجام می گیرد. با اکثر شرایط هم خوانی داشته و قابلیت انطباق پذیری دارد. اما در شرایط کلی بهتر است طراحی کانکس ویلایی بر اساس همان ملک انجام شود. چرا که ممکن است محل قرارگیری درب ها و پنجره ها، نورگیرها و بسیاری از نکات فنی، مانند نوع مصالح مورد نیاز در اقلیم های خاص، باید متناسب با محل قرار گیری بنا تعین شود.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved