کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس نگهبانی کامپوزیت   

یکی دیگر از محصولاتی که امروز با استقبال زیادی روبرو شده است کانکس نگهبانی کامپوزیت است . همانطور که از نام این نوع کانکسکامپوزیت  مشخص است این کانکس جهت کاربری نگهبانی  و از جنس کامپوزیت  اجرا میشود و در بخش های امنیتی و برای مکان های که مبلمان شهری از اهمیت بالایی برخوردار است استفاده می شود

انواع کانکس نگهبانی کامپوزیت

کانکس نگهبانی پانلی انوع مختلفی دارد که متناسب با نوع ابعاد و نوع طراحی آن ارزیابی میشود . اصولاً این کانکس بیشتر برای مراکز پر تردد، سفارت ها ، هتل ها ، مراکز تجاری لوکس ، مجتمع های مسکونی لاکچری، ارگان های بزرگ و… استفاده میشود و دلیل استقبال از این کانکس تنها زیبای و طراحی است دارا می باشد. در خصوص طراحی این کانکس دست معماران و گروه طراحی شرکت کار راد سازه معمار باز است و هر نوع طرحی با درخواست خریدار قابل اجراست .

ابعاد 

ابعاد کنکس های نگهبانی کامپوزیت عموما 1.50×1.50 متر، 2×1.5 متر،2×2 متر، 2×2.50 متر ، 2.50×2.50 متر، 3×3 متر ، 2.40×4 متر  و…. ساخته میشود.

لازم بذکر است بنا به درخواست مشتری محترم میشود کانکس های نگهبانی کامپوزیت را در ابعاد بزرگتر بصورت سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و پارتیشن لحاظ نمود.سیویت نگهبانی اجرا نمود ودر متراژ آن ساختارشکتی  به متراژ ذیل اجرا نمود 2.40×4 . 2.40×6 و….

کاربری 

کانکس نگهبانی کامپوزیت باید کاملا عایق( Insulation)  باشند تا بهره بردار در فضایی ایده آل از کانکس کامپوزیتی استفاده کند . کانکس نگهبانی کامپوزیت اتاقی است برای محافظت که بیشتر در ادارات دولتی، سازمانها ، نهاد ها ، اورگانهای دولتی، شرکتها ، کارخانجات  ، پادگان ها که برای محافظت فیزیک و امنیتی، حراست و حفاظت یا نگهبانی استفاده می شود تا فرد بهره بردار بتواند به راحتی به محیط پیران اشراف داشه باشد . کانکس های نگهبانی کامپوزیت اغلب دارای پنجره های بزرگ هستند تا دید 360 درجه جهت حفاظت و حراست پیرامون در سازه رعایت و اعمال گردد .

مشخصات فنی کانکس نگهبانی پانلی

شاسی کف : از IPE  نمره ۱۴ بصورت  کلاف دور با تیرریزی داخلی
اسکلت(structure ):  کانکس از پروفیلهای استاندارد ۴۰×۴۰ ، ۸۰×۴۰ با ضخامت ۲ میل برای بدنه و کف کانکس
استراکچر: استراکچر فلزی و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت ۲ میلمتر با اجرای ضد زنگ (طوسی) با رنگ آمیزی کامل می باشد.
پوشش خارجی از جنس کامپوزیت آلومینیومی درجه یک

رویه  داخلی کانکس نگهبانی کامپوزیت از PVC طرح چوب روکشدار یا چاپی شرکت کمپارس
دربهای بیرونی و داخلی  و پنجره کانکس های نگهبانی کامپوزیت از نوع UPVC با بهمراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن اجرا می گردد.
پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت ۱۸ میل واترپروف با مارک فارلین پلکس یا کریندو یا از MDF کاسپین. به همراه کفپوش درج یک بهمراه قرنیز ۵ سانتیمتر می باشد.
دربهای بیرونی و داخلی  و پنجره کانکس های نگهبانی کامپوزیت از نوع UPVC با بهمراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن اجرا می گردد.

تاسیسات برقی:  با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا  یا چراغ های SMD، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره ۲،۴،۵ و ۶ بوده و برای سرمایش و گرمایش یک ورودی جدا بهمراه کلید مینیاتوری A 32 با کابل نمره ۶ اجرا خواهد شد.
فلاشینگ و گاتر آب:  با استفاده از ورقهای خم شده به ضخامت ۵ سانتی متر ، از نوع پیش رنگ کوره ایی بهمراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف می باشد.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved