کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی پانلی یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس و سازه های پیش ساخته کانکس کاراد سازه است. همان طور که از نام این نوع کانکس نگهبانی مشخص است این کانکس جهت کاربری نگهبانی و با جنس ساندویچ پانل ساخته میشود و در بخش های امنیتی و برای شرایط آب هوای سرد استفاده میشود.

انواع کانکس نگهبانی پانلی

این کانکس پانلی انوع مختلفی دارد که متناسب با نوع ضخامت پانل ها نام گذاری میشود. به طور مثال اگر ضخامت ساندویچ پانل ها 6 سانتی باشد نوع آن فرق خواهد کرد به لحاظ ضخامت انواع آن مشخص میشود که اصولاً انواع آن برای متناسب با شرایط  اقلیمی و نوع بهره برداری آن مشخص میشود.

ابعاد کانکس نگهبانی پانلی

ابعاد کانکس نگهبانی پانلی عموما 1.50×1.50 متر، 2×1.5 متر،2×2 متر، 2×2.50 متر، 2.50×2.50 متر، 3×3 متر ، 2.40×4 متر  و …. ساخته میشود. لازم به ذکر است بنا به درخواست مشتری محترم میشود. کانکس های نگهبانی را در ابعاد بزرگ تر به صورت سرویس بهداشتی، آبدارخانه و پارتیشن لحاظ نمود. سوییت نگهبانی اجرا نمود و در متراژ آن ساختار شکنی به متراژ ذیل اجرا نمود 2.40×4 . 2.40×6.

کاربری کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی پانلی باید کاملا عایق ( Insulation) باشند تا بهره بردار در فضایی ایده آل از کانکس نگهبانی استفاده کند. کانکس نگهبانی اتاقی است برای محافظت که بیشتر در ادارات دولتی، سازمان ها، نهاد ها، اورگان های دولتی، شرکت ها، کارخانجات، پادگان ها که برای محافظت فیزیک و امنیتی، حراست و حفاظت یا نگهبانی استفاده میشود تا فرد بهره بردار بتواند به راحتی به محیط پیران اشراف داشه باشد. سازه های نگهبانی اغلب دارای پنجره های بزرگ هستند تا دید 360 درجه جهت حفاظت و حراست پیرامون در سازه رعایت و اعمال گردد. کاربری این کانکس عموما برای پارک ها، ورودی مجتمع های تجاری بزرگ، ورودی پلیس راه، عوارضی اتوبان ها، مراکز درمانی و بهداشت، ورودی پارکینگ های طبقاتی میباشد.

مزایا

استفاده از ساندویچ پانل برای ساخت کانکس های نگهبانی، با توجه به تزریق فوم پلی اورتان، برای عایق سازی و مقاوم سازی کانکس در برابر حرارت (ثابت ماندن دمای داخل کانکس و جلوگیری از اتلاف انرژی) و صوت، خصوصا در مناطقی که گرما و سرما شدیدتر میباشد، بسیار حائز اهمیت است کانکس های نگهبانی یا کیوسک های نگهبانی ساندویچ پانل مقاومت و دوام بسیار زیادی دارد و از مزایای قابل توجهی نسبت به دیگر انواع کانکس ها برخوردار هستند. لازم به ذکر است شرکت کانکس کاراد سازه از بزرگترین تولید کنندگان کانکس های ساندویچ پانل به ویژه انواع کانکس نگهبانی ساندویچ پانل، کیوسک نگهبانی فایبرگلاس، کانکس خدمات شهری ساندویچ پانل و … در کشور ماست.

مشخصات فنی 

  • کانکس نگهبانی و کیوسک نگهبانی (ساندویچ پانل) که اصولاً برای شرایط آب و هوایی خاص (شرجی، خورنده، سرد و گرم ) ساخته میشود و کاملاً در برابر شرایط فوق مقاوم و عایق (برودتی و حرارتی) میباشد.
  • شاسی کف کانکس از IPE  نمره 14 به صورت کلاف دور با تیرریزی داخلی از ناودانی نمره 10 جهت استحکام کف کانکس استفاده میگردد.
  • اسکلت (structure) کانکس از پروفیل های استاندارد 40×40، 80×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس و علاوه بر آن چهار عدد ناودانی آهنی نمره 10 که بر روی شاسی جوش داده میشود که بتوان   را با جرثقیل جا به جا نمود.
  • استراکچر فلزی و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلمتر با اجررای ضد زنگ (طوسی) با رنگ آمیزی کامل میباشد.
  • پوشش خارجی و داخلی دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک به ضخامت 5/0 میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت 4 سانتیمتر با دانسیته 2±40 کلیوگرم در متر مکعب میباشد.
  • پوشش داخلی کف کانکس از تخته های چندلایی با ضخامت 18 میل واترپروف با مارک فارلین پلکس یا کریندو به همراه کفپوش درج یک (وینی فلکس آلمانی) بهمراه قرنیز 5 سانتیمتر میباشد.

  • درب های بیرونی و داخلی  و پنجره های کانکس از نوع UPVC با مارک ویستا بست به همراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن اجرا میگردد.
  • تاسیسات برقی با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان)، کلید و پریزها، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2،4،5 و 6 بوده و برای سرمایش و گرمایش یک ورودی جدا به همراه کلید مینیاتوری A 32 با کابل نمره 6 اجرا خواهد شد.
  • فلاشینگ و گاتر آب با استفاده از ورق های خم شده به ضخامت 5 سانتیمتر، از نوع پیش رنگ کوره ایی به همراه لوله های پولیکا به همراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف می باشد.
  • اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم اجرا میگردد. 

قیمت

هزینه خرید یا ساخت کانکس نگهبانی پانلی بر عوامل مختلفی وابسته است. یکی از این عوامل نوع کانکس است که به دلخواه مشتری میباشد و به کیفیت آن بستگی دارد. برای مثال قیمت کانکس فایبرگلاس به مراتب گران تر از کانکس سبک است. شما میتوانید برای مشاوره به طور رایگان با کارشناسان شرکت کانکس کاراد سازه تماس حاصل نمایید.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved