کانکس نگهبانی سایدینگ

کانکس نگهبانی سایدینگ

کانکس نگهبانی سایدینگ یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس و سازه های پیش ساخته کانکس کاراد سازه است. ما اولین تولید کننده کانکس سایدینگ در ایران بوده ایم و یکی از پر فروش ترین کانکس هایی که با استقبال بسیار بالایی برخوردار است کانکس نگهبانی است. همانطور که از نام این سازه پیداست برای سیستم نگهبانی و حراستی میباشد که با نمای سایدینگ میباشد. لازم به ذکر است به دلیل زیبای این کانکس اکثراً در مرکزهای خاص و یا سفارت ها و یا پارک ها از آن بسیار استفاده میشود.

انواع کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی سایدینگ انوع و تیپ های مختلفی دارد که متناسب با نوع ابعاد، نوع طراحی و نوع متریال آن  آن ارزیابی میشود. این نوع کانکس نگهبانی دو تیپ دارد، یکی سایدینگ به صورت یکپارچه و دیگری سایدینگ به همراه فایبرگلاس! حال این کانکس نگهبانی در نمای بیرونی به صورت یکپارچه نمای آنها از ورق سایدینگ میباشد. ولی در کانکس های سایدینگ و فایبرگلاس حدود 50 سانت از نمای بیرونی از فایبرگلاس میباشد، الباقی از نمای سایدینگ است که اصولاً این کیوسک های نگهبانی بیشتر برای سفارت ها، هتل ها، مراکز تجاری لوکس، مجتمع های مسکونی لاکچری، ارگان های بزرگ استفاده میشود.

ابعاد کانکس نگهبانی

ابعاد کانکس نگهبانی سایدینگ عموما 1.50×1.50 متر، 2×1.5 متر،2×2 متر، 2×2.50 متر، 2.50×2.50 متر، 3×3 متر ، 2.40×4 متر ساخته میشود. لازم به ذکر است بنا به درخواست مشتری محترم میشود این کانکس نگهبانی را در ابعاد بزرگتر به صورت سوییت نگهبان اجرا نمود و در آن سرویس بهداشتی، آبدارخانه و پارتیشن لحاظ کرد و در متراژ آن ساختار شکتی به متراژ ذیل اجرا نمود 2.40×4 . 2.40×6.

کاربری کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی سایدینگ باید کاملاً عایق (Insulation) باشد تا بهره بردار در فضایی ایده آل از کانکس نگهبانی خود استفاده کند. کانکس نگهبانی اتاقی است برای محافظت که بیشتر در ادارات دولتی، سازمان ها، نهاد ها، ارگان های دولتی، شرکت ها، کارخانجات، پادگان ها که برای محافظت فیزیک و امنیتی، حراست و حفاظت یا نگهبانی استفاده میشود تا فرد بهره بردار بتواند به راحتی به محیط پیران اشراف داشه باشد. کانکس نگهبانی اغلب دارای پنجره های بزرگ است تا دید 360 درجه جهت حفاظت و حراست پیرامون در سازه رعایت و اعمال گردد.

مزایای کانکس نگهبانی

 • در برابر زلزله مقاوم است!
 • ظاهر زیبایی دارد!
 • به راحتی جابجایی و نصب میشود!
 • دارای عایق دوجداره حرارتی است!
 • مقاومت سازه ای زیادی دارد!
 • ارتفاع بلندتر از ارتفاع استاندارد دارد!

معایب

کانکس نگهبانی سایدینگ در کنار تمام مزایایی که بالا نام برده شد بالاخره معایبی هم دارد! یکی از عیب هایی که میتوان روی این کانکس گذاشت قیمت بالای آن میباشد. علت هزینه بالای آن هم این است که ساخت کانکسی با این استحکام، مقاومت و طول عمر بالا به مصالح و آهن های سنگین و مقاوم هم دارد. اما باز هم نمیتوان قیمت بالای آن را به عنوان یک عیب حساب کرد! زیرا نه تنها کانکس بلکه هر محصول دیگری همان قدر که کیفیت بالایی داشته باشد، به همان نسبت هم قیمت بالاتری خواهد داشت.

مشخصات فنی 

 • شاسی کف کانکس از IPE  نمره 14 به صورت دور کلاف با ضد زنگ کامل است.
  اسکلت structure کانکس از پروفیل های استاندارد 40×40 با ضخامت 2 میل برای بدنه و کف کانکس بار سازه سنگین و با ضخامت 1 برای سازه سبک.
 • پوشش خارجی از جنس سایدینگ طرح کانادایی PVC یا به همراه فایبرگلاس طرح راک.
  نمای داخلی کانکس از PVC طرح چوب روکشدار یا چاپی شرکت کمپارس.
 • سقف از ورق سینوسی با ضخامت 5 دهم.
 • کف کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت 18 میل واترپروف با مارک فارلین پلکس یا کریندو.
 • درب های بیرونی و داخلی و پنجره ها کانکس نگهبانی از نوع UPVC با به همراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن.
 • تاسیسات برقی کانکس با استفاده از SMD روکار، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان)، کلید و پریزها، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره 2× 2.5 بوده و برای سرمایش و گرمایش کانکس نگهبانی سایدینگ یک ورودی جدا به همراه کلید مینیاتوری A 16 با کابل نمره 4 اجرا خواهد شد.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved