کانکس نگهبانی دکوراتیو

کانکس نگهبانی دکوراتیو

کانکس نگهبانی دکوراتیو یکی دیگر از محصولات کانکس کاراد سازه که برای استفاده در فضاهای سبز و پارک ها مناسب میباشد. تولید و ساخت این مدل کانکس نگهبانی برای استفاده به عنوان دفاتر پارک ها و یا دفاتر شرکت ها، نمایشگاه محصولات، گیت های ورودی و سازه های پیش ساخته لوکس استفاده میگردد. این نوع کانکس ها به صورت اختصاصی و با ویژگی های منحصر بفرد برای خریداران محترم طراحی و تولید میشود که در ادامه به برسی آن ها خواهیم پرداخت.

انواع کانکس نگهبانی دکوراتیو

شکل ارگانیک نمای آن ها الهام گرفته از اشکال و رنگ های موجود در طبیعت میباشد تا به خوبی با بستر خود هماهنگی و هارمونی ایجاد نماید. برای فضاهای سبز کانکس های ساده با نمای فلزی از این جهت مناسب نیست که از نظر بصری ایجاد ناهماهنگی کرده و حس صنعتی بودن به فضای سبز و یا پارک میدهد. از این رو استفاده از کانکس دکوراتیو در چنین مواردی بهترین گزینه میباشد.

نمای این کار تشکیل شده از ورق های فایبرگلاس به شکل صخره و سنگ به صورت پتینه رنگ آمیزی میشود. البته طرح های موجود برای نمای کانکس دکوراتیو تنوع زیادی دارد که متشکل از انواع چوب و الوار، سنگ های رودخانه ای و کوهستانی میباشد.

از آنجایی که این سازه در فضاهای عمومی مورد استفاده قرار میگیرد در هنگام شب امکان مورد سرقت قرار گرفتن و تخریب نمای خارجی آن وجود دارد. در زیر ورقه های طرح صخره کانکس دکوراتیو یک لایه ورق آهنی نصب گردیده که بعد عبور از لایه دکوراتیو نما با آن برخورد میکنیم.

ابعاد

ابعاد استاندارد و امکانات داخلی کانکس نگهبانی دکوراتیو بسته به سفارش مانند کانکس های معمولی متغییر است و در ابعاد استاندارد و با کاربری های کانکس نگهبانی، کانکس سرایداری، کانکس انبار باغبانی، کانکس گیت ورودی پارک، اداره جنگل بانی، سازمان محیط زیست و دیگر کاربری های مشابه قابل استفاده است.

کاربرد کانکس نگهبانی دکوراتیو

در بعضی جاها به دلیل ایجاد هماهنگی بیشتر با محیط پیرامون مانند فضا های سبز و پارک ها استفاده از کانکس با نمای ساده کارگاهی جایز نیست و میبایست نمای خارجی کیوسک ها بگونه ای باشد که با این فضای سبز ترکیب شود و یا گاها در مکان های لوکسی مانند محوطه هتل ها و اقامت گاه های توریستی، نمایشگاه های بین المللی و نمایندگی های بزرگ نیز چنین شرایطی وجود دارد که برای رفع نیاز آن ها از کانکس نگهبانی دکوراتیو استفاده خواهد شد.

مشخصات فنی

  • دیوار پوش داخلی کانکس نگهبانی دکوراتیو از پی وی سی طرح چوب با قابلیت شستشو و پنجره ها از نوع دوجداره میباشد.
  • عایق دیواره ها از نوع پلی استایرن به ضخامت 4 الی 5 سانتی متر جهت جلوگیری از تبادل حرارتی میان فضای داخلی و خارجی کانکس دکوراتیو که البته نمای طرح صخره یا چوب این سازه نیز خود در نقش عایق عمل کرده و تا حد قابل قبولی از اتلاف انرژی در این سازه جلوگیری به عمل می آورد.
  • امکانات داخلی اینکه هدف از ساخت آن سازه در ابتدا چه تعریف شده باشد مشخص کننده امکانات داخلی بوده به طوری که در یک کانکس دکوراتیو مسکونی یا ویلایی قطعا سرویس بهداشتی و آشپزخانه وجود خواهد داشت و در یک سازه فروشگاهی به جز چند قفسه و یک کرکره برقی مورد دیگری تعبیه نمیگردد تا فضای بیشتری برای قرار دادن اجناس و لوازم کار باقی بماند.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved