کانکس میوه و تره بار

کانکس میوه و تره بار چیست؟

کانکس میوه و تره بار یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه است که همانطور که از نام این محصول مشخص است جهت فروش میوه و سبزیجات استفاده می شود و اصولاً این کانکس را در میادین میوه و تره بار و شهرک های سازمانی یا محله های که دسترسی آنها به مراکز خرید دور است می توان دید.

این کانکس زیرمجموعه کانکس فروشگاهی محسوب می شود و سازمان میادین میوه و تره بار کشور جهت خدمات شهری و بهینه سازی در خصوص رفاه شهروندان عزیز از این طرح استفاده کرده تا شرایط رفاهی مکفی را در دسترس هموطنان عزیز قرار دهد.

از جهتی این طرح به نوعی اشتغال زایی است تا بخشی از معضلات اجتماعی بواسطه این اشتغال زایی رفع و از آن جلوگیری شود. اصولاً شهرداری هر منطقه برای نصب کانکس تره بار فضایی را تعیین می کند تا اگر میدان تره بار مرکزی آن منطقه دور است افراد به راحتی بتوانند از محل نزدیک منزل خود میوه و سبزی خریداری کنند. در طراحی این نوع از کانکس معمولا به غرفه ای بودن آنها بیشتر توجه شده زیرا هم رفت آمد افراد زیاد است هم باید به پارکینگ نزدیک باشد تا جای پارک ماشین به اندازه کافی وجود داشته باشد.

طراحی کانکس تره بار چگونه است؟

  • طراحی کانکس تره بار باید مطابق با نوع بهره برداری باشد. از طرفی رفاه حال مشتریان نیز باید در نظر گرفته شود و باید طوری طراحی شود که خریداران به راحتی بتوانند خرید خود را به راحتی انجام دهند.
  • کانکس تره بار طوری ساخته شود که مطابق با قوانین و مبلمان شهری را باشد و خود نیز یک المان شهری محسوب شود. پس نمای ظاهری نیز در این خصوص از اهمیت خاصی برخوردار باشد.
  • طراحی کانکس تره بار باید مطابق با نوع محصول ارائه شده انجام شود تا فروشنده به راحتی بتواند محصولات خود را بفروشد.

مشخصات فنی کانکس تره بار چیست؟

  • اصولاً این کانکس را می توان به دو شکل اجرا نمود، یا به صورت پیش ساخته که اصولاً از ساندویچ پانل است، یا به صورت کانکس
  • شاسی کانکس تره بار از تیر آهن IPE نمره 14 الی 18 با توجه به متراژ می باشد. اصولاً چون میوه و سبزیجات محصولی هستند که زود فاسد می شود. باید دمای داخل کانکس متناسب با نوع محصول باشد که پیش نهاد ما از ساندویچ پانل با عایق پلی یورتان می باشد.
  • جهت زیبای بیرونی کانکس می توان از محصولاتی همچون سایدینگ و کامپوزیت آلومینومی استفاده کرد.
  • اسکلت از پروفیل 40×40 و 40×80 سنگین کاملاً ضد زنگ و کف از سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات ماسه و سیمان می باشد و یک کف شور جهت شستشو
  • سیم کشی کاملاً روکار با کابلهای نمره 4 سیستم روشنایی کال و سیستم تهویه و سرمایش و گرمایش از اسپیلیت با مینیاتوری جدا گانه و کلید و پریزهای درجه یک.
  • درب و پنجره از UPVC درجه یک با یراق آلات استاندارد ایرانی.
  • سازمان شهرداری کشور مخاطب اصلی این کانکس میوه و تره بار می باشد.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved