کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه می‌باشد. این کانکس برای کاربری‌های اداری جهت دفاتر پروژه‌ها و کارخانه‌جات که فضای مکفی ندارند یا می‌خواهند فضای مدیریتی را از فضای کارگری جهت حفظ دیسپلین کار حفظ کنند می‌باشد که به عنوان دفتر مدیر عامل یا مدیر پروژه استفاده می‌شود. در برخی موارد به علت کمبود فضای اداری و  یا نیاز به مجزا نمودن دفتر مدیریتی از دیگر بخش اقدام به تهیه چنین سازه ای می‌کنند.

ساخت و اجرای کانکس مدیریتی

نوع طراحی و بهربرداری کانکس مدیریتی می‌بایست از اهمیت خاصی برخوردار باشد تا بتوان از آن به عنوان یک دفتر کار استفاده کرد. دلیل اهمیت نوع ساخت این کانکس این است که برای مدیران طراحی می‌شود و به نوعی چشم یک شرکت می‌باشد.

برای ساخت این نوع کانکس قاعده و قانونی برای اندازه و یا بزرگ یا کوجک بودن آن وجود ندارد. می‌توانید در هر اندازه که دلخواهتون و هم یک سازه کوچک ساخت و بزرگ سفارش دهید.

زمان مورد نیاز برای ساخت

عموما زمان مورد نیاز از شروع طراحی تا ساخت یک دستگاه کانکس مدیریتی بین 20 الی 30 روز می‌باشد که بهتر است در این نوع سازه زمان بیشتری جهت ساخت جزئیات آن صرف شود تا دقت و ظرافت فدای سرعت نگردد، زیرا انتظار ما از این کانکس ظرافت و زیبایی می‌باشد.

امکانات کانکس مدیریتی

می بایست دارای فضایی برای قرار دادن میز منشی و فضای انتظار برای مراجعه کنندگان باشد تا زمانی که هم زمان چند نفر قصد ملاقات با مدیر را دارند بتوانند در این فضای انتظار مدتی را صبر کرده تا شرایط ملاقات فراهم شود.

همچنین در صورت امکان و اگر فضای کافی وجود داشته باشد می‌توان اتاقی مجزا به عنوان اتاق جلسات در کانکس مدیریتی تعبیه کرد تا جلسات مهم با پرسنل و یا مدیران بالا دستی در این اتاق برگزار شود و برای پذیرایی از مراجعین و میهمانان بهتر است فضایی به عنوان آبدارخانه نیز در آن وجود داشته باشد تا سرویس دهی به مراجعین و مدیریت به‌خوبی انجام گیرد.

برای ایجاد محیط مناسب برای این نوع کانکس باید سقف باید بلندتر باشد تا محیط موجود برای بهره برداران بهتر باشد.

کف کانکس می‌تواند از لمینیت پارکت درجه یک باشد. یا از سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی باشد تا در فضای کانکس ایجاد مضای اداری کند.

نمای داخلی دیواره‌ها می‌تواند از جنس کاغذ دیواری و یا pvc درجه یک استاندارد ایرانی روکش دار باشد.

نمای خارجی کانکس مدیریتی میباستی طوری طراحی گردد که متمایز بوده و به راحتی از کانکس های دیگر قابل تشخیص باشد. به همین دلیل در این نوع کانکس نمای پیشنهادی ما کامپوزیت آلومینومی با شیشه‌های سکوریت با پنجره های بزرگ می‌باشد.

کانکس مدیریتی به گونه‌ای باید جانمایی شود تا تا دسترسی به آن آسان باشد و میهمان به راحتی بتوانند وارد آن شوند به همین دلیل ماشین تا نزدیکی آن باید برود.

انواع کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی انواع بسیاری دارند ولی اصولاً این نوع کانکس باید به لحاظ بصری از زیبایی خاصی برخوردار باشد. همانظور که از نام این کانکس پیداست جهت کاربری مدیران و مهندسان و یا مدیر عامل پرژه‌ها و یا کارخانجات می‌باشد.

از این رو به انواع لوکس و لاکچری، کانکس تمام  شیشه‌ای، کانکس کامپوزیت و کانکس ترموود و کانکس سایدینگ طرح کانادایی  تقسیم می شوند که خریداران با توجه به نیاز مجموعه خود یکی از آن ها را بر می گزینند.

کاربرد کانکس مدیریتی

کاربری این کانکس همان طور که نام آن مشخص یک فضای اداری است ولی ما می‌توانیم در این خصوص ساعت‌ها بحث کنیم. زیرا دلایل خاصی باعث می‌شود که توجه خریداران را به خود جلب کند.

این کانکس یک فضای اداری بسیار مجهز است که دلیل اصلی آن ایجاد فضای اضافی در محیط ساختمان‌های اداری، یا ایجاد فضای موقت و یا نداشتن فضای کافی و فراهم نبودن شرایط ساخت دفتر مدیریتی باشد.

در این کانکس از مواد و مصالح حساس تری نسبت به کانکس‌هایی که به صورت کارگاهی تولید می‌شوند استفاده می‌شود. به همین دلیل در مکان‌هایی که امکان افتادن مصالح روی کانکس است و یا مستقیما در کنار عملیات این چنینی می‌باشد نصب کانکس ریسک می‌باشد.

مشخصات فنی

  • باید برای یک دفتر کار یک مجموعه نیاز به اتاق‌ها و بخش‌های زیادی مثل اتاق جلسه، آبدارخانه، فضای منشی و انتظار، لابی ورودی، اتاق بایگانی اسناد و در آخر اتاق مدیریت را باید در نظر گرفت که تمام این قسمت‌ها لازم نیست و هر مجموعه بخش‌هایی که دارد را نسبت به نیاز خود تهیه کند.
  • کارشناسان کانکس کاراد سازه برای راهنمایی بهتر خریداران مشاوره می‌دهند تا مشتریان بتوانند به راحتی تصمیم بگیرند.
  • سه لایه عایق دارد، که دیواره و سقف آن از نوع پلی استایرن است که دارای 4 سانتیمتر ضخامت  است.
  • پنجره های آلومینیومی دارد که شیشه ای که در آن استفاده شده است رفلکس می‌باشد.
  • برای وصل کردن اسکلت ها به یکدیگر از جوش مخصوص استفاده می‌کنند که به آن جوش ممتد می‌گویند.

قیمت کانکس مدیریتی

قیمت کانکس مدیریتی اصولاً بر اساس متر مربع با در نظر گرفت نوع متریال و طراحی سازه محاسبه می‌گردد. ولی پیشنهاد ما برای شما خریدارن محترم تماس با مشاوران ما می‌باشد. آنها با روی گشوده پاسخگوی شما عزیزان هستند. شما می‌توانید برای مشاوره به طور رایگان با کارشناسان شرکت کانکس کاراد سازه تماس حاصل نمایید.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved