کانکس سایدینگ

کانکس سایدینگ

کانکس سایدینگ یکی از زیباترین محصولات شرکت کانکس کاراد سازه می باشد. کانکس سایدینگ الگو برداری شده از نمای خانه های شمال آمریکا می باشد که با آن نیز سایدینگ طرح کانادایی نیز گفته می شود. این طراحی ویژه بسیار زیباست و مخاطبین بسیاری در ایران پیدا کرده . ما به جراٌت میتوانیم بگویم اولین مجری و تولید کننده کانکس سایدینگ در ایران بودیم و نمای این سبک کانکس را از کشور ترکیه وارد کرده و بر وی نمای کانکس های معمولی اجرا نمودیم ما تحولی در صنعت کانکس سازی بواسطه این متریال ایجاد نمودیم و در صنعت کانکس سازی ساختارشکنی ایجاد کردیم.

کانکس سایدینگ چیست؟

حتما تا کنون کانکس های طرح کلبه ای را دیده اید که از لحاظ ظاهری نمایی شبیه به کلبه دارند. سقف آنها طرح سفال و بدنه آنها دارای خط های افقی می باشد. دلیل نامگذاری کانکس سایدینگ بخاطر نوع ورق های بدنه خارجی آن که بصورت افقی است و اینکه کنار یکدیگر قرار می گیرند، می باشد و به این نوع ورق بدنه ورق سایدینگ می گویند و یا اصطلاحا کانکس ویلایی کانادایی نیز گفته می شود. به این دلیل که اکثر خانه های ویلایی در کشور کانادا دارای نمای خارجی با خطوط افقی در بدنه و طرح سفال در سقف می باشند.

عموماً کانکس سایدینگ به علت زیبای در اماکن مختلفی بهره برداری می شود و شاید شما طرح های کلبه کانکس را در پارک ها، سفارت ها، دفتر فروش، دکه های فروشگاه، گل فروشی ها و… دیده باشد. ولی این نمای زیبا بیشتر جهت اجرای ویلا های پیش ساخته و یا کانکس های ویلایی استفاده می گردد که می توان آن را با کامپوزیت فایبرگلاس نیز تلفیق کرد که اکثر ویلاهای شرکت کانکس کاراد سازه با این نما ساخته شده است.

سایدینگ اصولاً به صورت افقی نصب می گردد و ایزار اتصالات ویژه خود را دارا می باشد. جنس سایدنیگ یا بصورت PVC می باشد یا بصورت ورق های گالوانیزه در کشور ایران به واسطه دستگاه های خمکاری فرم دهی شده که به صورت پیش رنگ و یا خام اجرا می گردد.

مشخصات فنی

 • عموماً شاسی کانکس طرح کانادایی بر اساس متراژ کانکس از تیرآهن IPE نمره 14الی 20 بصورت اسکی یا دور کلاف می باشد.
 • استراکچر (اسکلت) بدنه از پروفیل با مقاطع 40×40 و80×40 با ضخامت 2 میل در فواصل 60 سانتیمتری و تیر ریزی کف سازه در فواصل 36 سانتیمتری با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت.
 • قلابها جهت بارگیری کانکس از پلیت های 40 ×10 به ضخامت 1.5 میلی متر می باشد.
 • نمای داخلی دیوارهای و سقف از PVC درجه یک طرح چوب می باشند.
 • نمای خارجی سازه از PVC سایدینگ طرح کانادایی و متنوع .
 • پوشش خارجی سقف از ورق گالوانیزه طرح سفال پیش رنگ کوره ای (الکترواستاتیک) به ضخامت 5/. بصورت دو طرح شیب، طرح کلبه می باشد .
 • اجرای بادبند K یا دستک از نوع پروفیل 40×40 به طول 30 سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه در برابر نیروهای کششی.
 • پوشش داخلی کف از تخته ی چند لایی 18 میل ضد آب مالزی فارلینپلکس یا کریندو با اجرای کفپوش رونین یا LG با قرنیز PVC طرح چوب .
 • دربهای بیرونی از نوع UPVC در ابعاد 90× 190 با یراق آلات درجه یک استاندارد و شیشه های 4 میل دو جداره با تزریق گاز آرگون جهت اتلاف دما و عدم انتقال اصوات به داخل سازه .
 • پنجره ها در ابعاد 80×120 از جنس UPVC با یراق آلات در جه یک استاندار ایرانی با شیشه های 4 میل دوجداره با تزریق گاز آرگون جهت اتلاف دما و عدم انتقال اصوات به داخل سازه .
 • تاسیسات برقی و تلفن با استفاده از کابل نمره 2.5×2 و 2.5 ×1 بصورت روکار داخل داکت های PVC نمره 2، کلیه کلید و پریز ها از نوع دلند، جهت روشنائی خارجی کانکس ازچراغ تونلی لگراند فرانسه، جهت روشنائی داخلی از مهتابی40×2 و جهت سرمایـش و گرمـایش سـازه یک ورودی جدا با مینـیاتوری 25 آمپـر باکابل نمره 4 اجراء می شود.
 • اجرای تمامی اتصالات با استفاده از پرچهای نمره 12-15-18و 25 از نوع فولادی ساخت کارخانه ایران پرچ که در فواصل 10 سانتیمتری به اسکات متصل می شود.
 • کانکس سایدینگ با مشخصات فوق دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشند.
 • در کانکس سایدینگ می توان سرویس بهداشتی و حمام، آبدارخانه و اتاق بیشتر اضافه نمود و هیچ محدودیتی در نوع اجرا و متراژ کانکس سایدینگ نیست و در هر ابعادی و هر متراژی قابل اجرا می باشد.

قیمت کانکس سایدینگ

قیمت کانکس سایدینگ با توجه به ابعاد و امکانات داخلی و همچنین بسته به نوع استراکچر و مقاطع پروفیل ها متغیر می باشد. قیمت کانکس سایدینگ بر اساس متراژ محاسبه می گردد و پیشنهاد ما برای کسب اطلاعات قیمت کانکس، تماس شما دوستان با دفتر فروش شرکت کانکس کاراد سازه است و مشاورین ما در این امر با دریافت اطلاعات مکفی و نیاز شما بهتر می توانند شما را در این امر راهنمایی کنند . در ضمن به علت نوسانات و عدم ثبات بارز ما دوست نداریم شرمنده شما عزیزان باشیم و در قیمت کانکس سایدینگ ذهنیت شما مشتری عزیز را نسبت شرکت کانکس کار راد سازه معمار مخشوش نکرده باشم.

کاربرد

این محصول شرکت کانکس کاراد سازه به دلیل زیبایی بصری آن معمولا برای کاربرد های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد از جمله کانکس اداری  مستقر در کارگاه که به عنوان اتاق جلسات و دفاتر مدیران و مهندسان پروژه مورد استفاده قرار می گیرد که نمای زیبای سایدینگ این کانکس را از سازه های معمولی کارگاهی مجزا کرده و به مراجعه کنندگان بخوبی اطلاع میدهد که اینجا دفتر پروژه است.

از دیگر کاربری های کانکس سایدینگ میتوان به استفاده در دفاتر پارک ها و خدمات شهری اشاره کرد و همچنین به عنوان سکونت گاه موقت درون باغ های شخصی و اقامت گاه های ساحلی نیز از آن استفاده می شود.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved