کانکس حفاری

کانکس حفاری

کانکس حفاری از دیگر تولیدات شرکت کانکس و سازه های پیش ساخته کانکس کارراد سازه است که مخصوص استفاده در مناطق نفتی میباشد و به منظور استفاده به عنوان دفاتر اداری، محل اقامت، آزمایشگاه ها، سرویس بهداشتی و تجهیزات خاص حفاری به کار گرفته میشوند. طراحی و ساخت این کانکس بر اساس ضوابط، استانداردها و نیز خواسته های مشتری صورت میگیرد.

کانکس حفاری با توجه به نوع استفاده و روش های مختلف در جابجایی دارای مشخصات فنی خاصی بوده و به لحاظ متریال مصرفی بسیار متفاوت میباشد، به عنوان مثال این نوع کانکس ها دارای شاسی بسیار مقاوم از تیر آهن سایز LB36 وتیرریزی عرض با تیرآهن نمره INP24 و نمای بیرون کانکس از ورق ضخیم آلومینیوم و نمای داخل از از ورق MDF ملامینه دو رو طرح چوب رنگ روشن درجه یک به ضخامت 12 میلیمتر و عایق بندی کامل از فوم پلي استايرن تراکم بالا دانه ریز میباشد.

در بسیاری از اتاق بندی ها جهت کف از ورق آلومینیوم آجدار بروی تخته کوبی استفاده شده و سیستم الکتریکال کانکس حفاری دارای سیستم ارت بوده و کلیه پریزهای آن از نوع MK یا Volex میباشد. جالب است بدانید برای این نوع کانکس حدود 150 ردیف استاندارد و متریال مصرفی تعریف شده است.

کاربرد کانکس حفاری

  • کانکس حفاری مدیریتی
  • کانکس اقامتی
  • کانکس مهندسی
  • کانکس کنترل
  • کانکس خوابگاهی
  • کانکس معادن
  • کانکس اکتشافی
  • کانکس نفتی
  •  کانکس اداری 
  • کانکس دو طبقه

زیر سازی و رنگ شاسی

بعد از پایان مونتاژ و جوش کاری تمام نقاط و سطوح و اتصال قطعات از نظر جوشکاری، تابیدگی و ناهمگنی کنترل می گردد و پس از تایید واحد کنترل کیفیت به مرحله شات بلاست هدایت میگردد.

آماده سازی سطح کانکس

این مجتمع دارای سالن مجهز شات بلاست مطابق استاندارد جهانی میباشد که کلیه سطوح تا درجه استاندارد SA2.5 معادل SSPC-SP-10 شات بلاست می گردد. آماده سازی سطوح به منظور فراهم کردن حداکثر چسبندگی سطح کانکس حفاری است. در این مرحله دو هدف اساسی تامین می گردد اول اینکه اجزای اضافی روی سطوح برطرف می گردد و سطوح کار با ایجاد پستی و بلندی هایی افزایش می یابد که موجب چسبندگی بهتر رنگ روی سطح کار می گردد و دوم اینکه ذرات گرد و غبار، آلودگی از نوع گریس و روغن و بقایای ناشی از شات بلاست به وسیله تینر تحت فشار (پیستوله) شستشو داده و چربی زدایی می گردد که باعث چسبندگی بیشتر رنگ روی سطح می گردد.

 سیستم روشنایی و برق

سیستم برق کشی کانکس حفاری بصورت روکار و داخل داکت های PVC مطابق استاندارد BS میباشد که کلیه کلید و پریزهای مورد استفاده از مارک های اروپایی می باشد. هر کانکس دارای یک عدد کانکتور ورودی برق بصورت نرو مادگی می باشد که برق ورودی از طریق این کانکتور به داخل تابلو برق کانکس هدایت میشود. جنس تابلو برق های مورد استفاده از فولاد با رنگ کوره ای میباشد که کلیه فیوزها بسته به مصرف کننده از آن به داخل کانکس تقسیم میگردد.

امکانات کانکس حفاری

یکی از کاربردهای این کانکس پزشکیار میباشد که به ابعاد خارجی 290*1140 سانتیمتر بوده و دارای یک اتاق معاینه و 2 اتاق خواب و 2 سرویس بهداشتی کامل است. در این کانکس حدود 29 آیتم برای تجهیزات وجود دارد که شامل تختخواب، پاتختی، جاکتابی، بخاری برقی، قفسه دارو، میز کار، کمد فلزی، تخت معاینه، گنجه دارو، یخچال 10 فوت و چندین آیتم دیگر است.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved