کانکس تنقلات

کانکس تنقلات

کانکس تنقلات یکی دیگر از محصولات کانکس کاراد سازه است. در این بخش به معرفی یکی از مشاغل پر درآمد با کانکس خواهیم پرداخت. در سال های اخیر خرده فروش ها، درگیری های بسیاری درباره فضاهای خالی موجود در پاساژها و مابین مغازه های سرپوشیده در کنار خیابان ها داشته اند. هنوز هم کسانی هستند که خرید حضوری را به خرید آنلاین ترجیح می دهند.

مشاغل پر درآمد با کانکس فروش تنقلات

معمولا خریداران در هنگام خرید برای رفع خستگی به این نوع از کانکس ها مراجعه می نمایند. و نیاز به جایی دارند تا میان وعده هایی نظیر بیسکوییت، کلوچه و خوراکی های قابل حمل را براحتی تهیه کنند. وجود کانکس هایی کوچک در مراکز خرید با این هدف می تواند کمک بسیاری کند. لذا کانکس کاراد سازه با هدف رفع این مشکل، اقدام به ساخت کانکس تنقلات نموده است.

کانکس 6 ضلعی (کانکس تنقلات) یکی از زیباترین و جادارترین کانکس های دکه ای بوده و در کشور تولید می شود. این محصول معمولا در برخی مکانها که دارای تردد زیادی هستند مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت کلی میتوان گفت از این محصول اغلب با متراژ کوچک و گاهی نیز از کانکس فروشگاهی با ابعاد بیست تا پنجاه متر استفاده می کنند.

انواع کانکس تنقلات

کانکس تنقلات به چند دسته نیز تقسیم می شود و قابل اجرا است. اصولاً این کانکس باید نمای زیبایی داشته باشد. و مطابق با اصول شهری ساخته شود تا بتواند در زیبایی شهر تاثیرگذار باشد تا مخاطب با دیدن آن جذب آن شود. از طرفی نوع طراحی باید طوری با  با نوع محصول تطابق داشته باشدتا ذهنتی برای مخاطب ایجاد و مردم با دیدن این کانکس تنقلات آگاه شوند که این کانکس جهت فروش تنقلات، پاستیل و خشک بار و … است.

مشخصات فنی

مشخصات فنی کانکس تنقلات بدین صورت می باشد که این محصول دارای شاسی مقاوم بوده که از تیر آهن بسیار قوی و به صورت دور کلاف با تیرهای داخلی از جنس قوطی محکم و تیرهای با نمره 40 تولید شده که کاملا ضد زنگ هستند. در کف سازی این محصول نیز از تخته های 18 میل ضد آب به همراه ایزوگام با پوشش سرامیکی استفاده شده است.

لازم به ذکر است که دیواره های داخلی آن نیز از دیوار پوش های منحصر به فرد و سقف کاذب از جنس کناف تولید شده و سیم کشی ان نیز از نوع رو کار بوده که به زیبایی طراحی شده و مهتابی مورد استفاده درون آن نیز بسیار قوی بوده که با کلید مینیاتوری درجه 25 آمپر جاسازی شده است. و نمای بیرونی از نمای کامپوزیت آلومینیومی درجه یک به همراه ترموود می باشد.

کانکس تنقلات به گونه ای طراحی شده که می توان از آن برای انواع کاربری های کانکس فروشگاهی و کانکس بوفه و کانکس کافی شاپ و خلاصه هر نوع کاربری مرتبط با فروش آن را تغییر داد. در واقع با ایجاد اندکی تغییر در ساختار و ابعاد این کانکس میتوان آن را متناسب با نوع کاربری خود تغییر داد. از سوی دیگر نوع مصالح به کار رفته در آن به گونه ای انتخاب شده که با اکثر اقلیم های کشور ایران سازگار بوده و در شهرهای مختلف و با آب و هوای مختلف قابل سازگاری می باشد.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved