کانکس ترموود

کانکس ترموود با نمای چوب

کانکس  چوبی ترموود یکی دیگر از کانکس های پر مخاطب ما و دیگر محصول کانکس کاراد سازه می باشد. ما به جرعت می توانیم بگوییم اولین تولید کننده این گونه کانکس در ایران بوده ایم. زیرا سال 89 اولین پروژه کانکس ترمو وود را در منطقه 22 تهران اجرا نمودیم.

در سال 88 با متریال ترمو وود در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان آشنایی پیدا کردیم. شاید قبل از آن نیز کانکس های چوبی با استفاده از چوبهای متفرقه نیز در کانکس چوبی استفاده کرده بودیم ولی به دلیل عدم مقاومت چو بهای روسی در برابر شرایط جوی و نگهداری پس از اجرا همیشه تمام شرایط را در نظر می گرفتیم تا کانکس چوبی بعد از اجرا به مشکل نخورد.

نمای چوبی ترموود چیست؟

امروزه با تکنولوژی جدید و مواد و مصالح مقاوم به راحتی می توانیم کانکس چوبی با نمای ترموود را به مخاطبان عزیز پیشنهاد کنیم. نحوه اجرا کانکس چوبی با استفاده از مواد ترو وود می باشد. زیرا کانکس ترمو وود بلحاظ بصری یک المان شهری محسوب میشود و در سطح شهر با سیستم شهری بسیار هارمونی دارد.

در ضمن کانکس ترمو وود را میتوان بصورت تلفیقی اجرا نمود. تا یک اختلاف متریالی و یا یک ساختار شکنی در نما ایجاد نمود و به زیبایی آن اضافه نمود. پروژه شیر پگاه را انجام دادیم که اکنون این طراحی که توسط کانکس کاراد سازه طراحی و اجرا گردید. برای این شرکت ثبت و حق اجرای این طرح تنها برای شرکت شیر پگاه می باشد که توسط کانکس کاراد سازه اجرا گردیده میشود.

نمونه کانکس ترموود

در نمونه کانکس چوبی ترمو وود گاهاً دیده شده که از مواد مصنوعی چون وود پلاست، سایدینگی فلزی طرح چوب و یا چوبهای متفرقه استفاده گردیده. که شاید بتواند نیاز مشتری را نیز برآورده کند ولی تمامی این موارد نمی تواند جایگاه کانکس ترمو وود را بگیرد.

زیرا چو بلحاظ بصری نمای خود را دارد و هیچ چیز نمی تواند جایگزین چوب باشد. کانکس ترموود را بیشتر در فضا های شهری استفاده میکنند و بیشتر مخاطب های ما کسانی هستند که برای کانکس فروشگاهی از کانکس ترمو وود استفاده میکنند.

روش اجرای کانکس ترموود

اجرای کانکس ترمو وود را مشابه کانکس های دیگر است. ولی با این تفاوت که نمای بیرونی آن از ترمو وود یا چوب روسی میباشد که خود دلایل مختص خود را دارا میباشد.

جهت عدم شکستگی چوب ترو وود باید حتمان زیر کار آن توسط چوب اشباع انجام پذیرد بعد از انجام و اجرای چوب اشباع میتوان ترمو وود ها را روی آن اجرا نمود اما اکثراً به دلیل هزینه و مدت اجرا از این کار در کانکس ترمو وود صرف نظر میکنند. اگر به دنبال کانکس زیبا جهت جذب مشتری هستید میتوانید در این امر از مشاورین ما در کانکس کاراد سازه بهره مند شوید.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved