کانکس بلیط فروشی

کانکس بلیط فروشی

کانکس بلیط فروشی یا کانکس باجه بلیط یکی دیگر از محصولات شرکت کاراد سازه معمار می باشد، که همانطور از نام این محصول پیداست جهت ارائه فروش بلیط معمولی و بلیط الکترونیک ساخته می شود و شما عزیزان روزانه شاید چندین بار از این کانکس ها خریداری کنید و یا اگر خرید بلیط نداشته باشید آنها را در مراکز و میادین و یا ایستگاه های مترو ببینید.

کاربری کانکس باجه بلیط فروشی

کانکس باجه بلیط یک نوع کانکس فروشگاهی محسوب می شود که جهت ارائه خدمات شهری به مردم عزیزان می باشد که سازمان محترم شهرداری این کانکس ها را از شرکت کار راد سازه معمار خریداری و جهت رفاه و صرفه جویی در وقت مردم عزیزمان در میادین و محله های پر تردد و یا در بیرون از مترو ها نصب و مستقر می کند.

روش ساخت کانکس باجه بلیط فروشی

کانکس باجه بلیط الکترونیک به روشها و با مواد و متریال متفاوتی اجرا می گردد ولی جهت در نظر گرفتن زیبایی چیدمان شهری اصولاً این کانکس ها باید از نمای زیبایی برخوردار باشد. امروزه کانکس باجه بلیط از نمای کامپوزیت می باشد و این دسته کانکس زیر مجموعه کانکس فروشگاهی با نمای کامپوزیت محسوب می شود. دتایل و جزئیات این دسته کانکس مشابه کانکس فروشگاهی می باشد تنها با تفاوت اینکه نمای داخلی این تیپ کانکس از PVC درجه یک روکش دار طرح چوب می باشد و کف کانکس باجه بلیط از تخته 18 میل ضد آب مالزی رزین شده بهمراه PVC پشت نمدی می باشد. پنجره ها از UPVC درجه یک با یراق آلات استاندارد ایرانی با شیشه دوجداره می باشد در ضمن جهت محافظت از شیشه ها گارد پشت پنجره لوله استیل نیز استفاده می گردد و پیشخوان از بیرون و از داخل. اصولاً کانکس باجه بلیط دارای یک پیشانی جهت نصب تابلو چلنیوم می باشد.

انواع کانکس باجه بلیط

تقریبا تمام کانکس های سبک مانند دکه روزنامه فروشی، کانکس ATM، کانکس نگهبانی، کانکس سرایداری و… در دو نوع کانکس ثابت و متحرک طراحی و ساخته می شوند لذا کانکس باجه بلیط نیز در دو نوع زیر ساخته می شود: یک ثابت و دیگری متحرک از کانکس های ثابت بیشتر در مواردی استفاده می شود که نیاز به جابجایی سریع و همیشگی وجود ندارد ولی از کانکس های سیار و کانکس چرخدار بیشتر برای مواردی که همیشه نیاز به جابجایی است استفاده می شود مثل استفاده از کانکس بلیط فروشی در پارک ها، نمایشگاه های و …

قیمت کانکس باجه بلیط

همانند هر نوع کانکس دیگری قیمت کانکس بلیط فروشی نیز به ابعاد و طرح و رنگ و مواد مورد استفاده در آن بستگی دارد. هرچه ابعاد کانکس بزرگتر باشد قیمت هم بیشتر خواهد شد و همچنین طرح کانکس هرچه پیچیده تر باشد نیز هزینه طراحی بالا خواهد رفت .
لذا نمی توان قیمت دقیقی را برای ساخت کانکس بلیط فروشی سفارشی ارائه داد . اما برای برخی از طرح های آماده از کانکس بلیط فروشی که قبلا طراحی و ساخته شده است و فقط فروش می رسد قیمت ها تعیین شده اند و با تماس تلفنی شما می توانیم قیمت را برای شما اعلام کنیم .

ابعاد کانکس باجه بلیط فروشی

ابعاد کانکس باجه بلیط از 2.40×2 شروع می شود ولی این تیپ کانکس نباید از متراژ بالای برخوردار باشد زیرا باعث اشغال فضا و بهم خوردگی نمای شهری می شود.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved