کانکس بازیافت

کانکس بازیافت

کانکس بازیافت محصولی از شرکت کانکس کاراد سازه که تنها برای خدمات رساند به همشهریان عزیز از طرف سازمان شهرداری استانها طراحی و تولید گردید. این کانکس جزو کیوسک خدمات شهری محسوب میشود که بتواند خدماتی نوین را به شهروندان ارائه کرده و پسماندهای خشک آنها بخصوص پسماندهای کاغذ مانند روزنامه، دفتر و یا هر پسماند کاغذی دیگر را جهت بازیافت و برگشت به چرخه تولید جمع آوری کند.

کاربرد کانکس بازیافت را میدانید؟

این طرح سالیان سال است که در کشورهای پیشرفته جهت کاهش هزینه ها و ذخیره منابع طبیعی و پاکسازی استفاده میشود که چندین سال است در کشور عزیزمان ایران این طرح نیز اجرا گردیده است. زیرا که شما عزیزان میدانید بسیاری از تولید محصولات مانند کاغذ بواسطه قطع درختان ممکن میباشد که این خود مستلزم هزینه و استفاده افراطی از منابع طبیعی است. از این رو در کشورمان ایران مسئولین محترم به این نتیجه رسیدند که از پسماندها و زباله میتوانند هم درآمدزایی کنند و هم سرمایه گذاری که با ذخیره منابع طبیعی روبرو است.

حال جهت جمع آوری زباله ها و پسماندها نیاز به فضایی است تا بتوان پسماندهای خشک و کاغذها را از شهر جمع آوری کرد. به این علت سازمان شهرداری کانکس های در این خصوص با کمک گرفتن از طراحان شرکت کانکس کاراد سازه، طرح کانکس بازیافت شکل گرفت. ما حدود سال 1386 برای اولین بار آن را ساختیم.

این کانکس را شما عزیزان می توانید در سطح شهر با نمای سقف های قوسی شکل ببینید. لازم میدانیم به اطلاع شما عزیزان برسانیم جدیدترین طراحی این کانکس را در سال 98 ما برای سازمان شهرداری انجام دادیم که نمونه سه بعدی آن عکس ها موجود است.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved