کانکس اتاق انتظار

کانکس اتاق انتظار

یکی از پرمصرف ترین کانکس ها که در بسیاری از مکان ها قابل استفاده می باشد سازه پیش ساخته اتاق انتظار می باشد. این نوع کانکس دارای ویژگی هایی است که آن را برای محل انتظار افراد و مراجعین مناسب نموده است.
در بسیاری از مجموعه ها علاوه بر مراجعین و افراد اصلی درون مجموعه ، همراهان و خویشاوندان آنها نیز به آن مکان مراجعه می کنند. این مورد بسیار در مدارس ابتدایی ، پادگان های آموزشی و بیمارستان ها به چشم می خورد.
اکثر این مجموعه ها با خرید کانکس اتاق انتظار یا سالن ملاقات سعی در تامین فضایی درخور مراجعین و فرآهم آوردن رفاه ایشان می کنند. آنچه در ادامه این مطلب به آن خواهیم پرداخت، چند نکته درباره انواع کانکس اتاق انتظار، شرایط و ویژگی ها و استاندارد های مورد نیاز جهت طراحی و ساخت آن می باشد.

طراحی و ابعاد 

آیا می دانید این کانکس باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد؟ کانکس اتاق انتظار باید از دید بسیار خوبی برخوردار باشد و با پنجره های دوجداره UPVC طراحی شود. برای سیستم سرمایشی و گرمایشی آن از اسپلیت دو منظوره ی کم مصرف استفاده شود. همچنین برای نشستن و راحتی افرادی که از آن استفاده می کنند لازم است تا صندلی هایی در کانکس نصب شود.

در نهایت برای پذیرایی از افراد مراجعه کننده به کانکس از آب سرد کن های دوکاره جهت آب سرد و چای یا قهوه و آب گرم استفاده شود. تا افراد احساس خستگی نکنند و از خود پذیرایی کنند. نور در این نوع کانکس ها چه در داخل و چه در بیرون آن بسیار پر اهمیت است. زیرا نور در آرامش افراد تاثیر بهتری دارد و نکته ی بسیار مهم این است که در کنار کانکس اتاق انتظار باید یک کانکس سرویس بهداشتی تعبیه گردد. تا مراجعین در هنگام نیاز از آن استفاده کنند.

ویژگی ها

از لحاظ فرم و ظاهر و همچنین ابعاد ، کانکس انتظار بسته به سازمان و محل بهره برداری. و همچنین تعداد مراجعاتی که در طول روز در آن حضور پیدا می کنند.  متفاوت است و حتی در مجموعه هایی که با کودکان مرتبط  می باشد ممکن است  از رنگ ها و طرح های فانتزی بیشتری استفاده گردد.
اما فارغ از موارد ذکر شده یک کانکس اتاق انتظار باید دارای جداره های شیشه ای بزرگ . مانند کانکس فانتزی جهت دید مناسب به فضای بیرون ، سیستم سرمایش و گرمایش جهت تامین دمای معمولی  فضای داخلی  ، نورپردازی مناسب و  داشتن تعداد کافی صندلی برای نشستن مراجعین نیز باشد.

انواع کانکس های اتاق انتظار

  1. ادارات 
  2. مطب 
  3. سالن های ورزشی 
  4. مهد کودک یا مدرسه

کاربرد

در بعضی مجموعه ها مثل مدارس ابتدایی خوانواده ها همراه کودکانشان به مدرسه آمده. و تا پایان ساعات کلاس ها برای برگرداندن کودکشان در محل می مانند خصوصا اگر مدرسه استسنایی برای کودکان باشد مستلزم این است که خانواده ها در آنجا حضور داشته تا در ساعات زنگ تفریح به امور کودکشان رسیدگی کنند. این کار نیاز دارد که فضایی وجود داشته باشد تا در سرمای زمستان و گرمای تابستان والدین در آن مستقر شوند.

خرید این نوع کانکس باید از تولید کنندگان معتبر این محصولات صورت گیرد. توجه به نوع متریال بدنه و محل استفاده از کانکس باعث می شود تا قیمت این کانکس برای شما بسیار مناسب باشد.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved