کانکس آبمیوه فروشی

کانکس آبمیوه فروشی

کانکس آبمیوه فروشی محصولی دیگر از شرکت کانکس کاراد سازه که با استقبال زیادی روبرو شده است. حتی میتوان گفت در تمام کشورهای پیشرفته که به سلامتی خود اهمیت میدهند، این حرفه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این کانکس زیر مجموعه کانکس فروشگاهی محسوب میشود که باید به لحاظ بصری از زیبای خاص برخوردار باشد.

امروزه در دنیا از اهمیت میوه و صیفی جات برای سلامتی تبلیغات زیادی میشود و در کشور ایران نیز به این امر بسیار پرداخته میشود که کاملاً صحیح نیز میباشد. حتی کمپ های و تشکل های در این خصوص جهت راز سلامتی نیز تاسیس شده که مردم را به این سمت سوق میدهند و از مصرف فست فودها منع میکند. که تمام این موارد خود باعث رو آوردن به این صف میباشد. و برای بهره بردار توجیه اقتصادی را برای وارد شدن به این شغل میدهد.

کاربری کانکس آبمیوه فروشی

سبک اجرای کانکس آبمیوه فروشی باید طوری باشد که خریدار براحتی بتواند محصول مورد نظر خود را سفارش و خریداری کند. در کل باید اشاره کرد که نمای اصلی آبمیوه فروشی باید از شیشه باشد و پیش خوانی جهت ارائه آب میوه باید باشد.

نمای کانکس باید بسیار زیبا باشد که میتوان با تلفیق چند مواد یا به صورت تکی از قبیل کامپوزیت آلومینیوم، ترمو وود، سمنت برد، سایدینگ طرح کانادایی و ورق های راگی و فلکسی کار نمود. در کانکس باشد نمای الزامات اداره بهداشت را لحاظ نمود نمای داخلی باید کاملاً قابل شستشو باشد. کف کانکس را میتوان از سرامیک و یا آلومینیوم آجدار استفاده نمود که بهمراه یک کف شور جهت هدایت آب به بیرون باشد.

این کانکس را نیز بیشتر در محل پر تردد، اماکن، سنترها و مراکز خرید، بیمارستان ها، پارک ها و باشگاه های ورزشی قرار میدهند. با توجه به اهمیت آبمیوه فروشی طراحی آن باید مطابق با قوانین مبلمان شهری باشد.

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved