ساختمان پیش ساخته جوشی

ساختمان پیش ساخته جوشی

ساختمان پیش ساخته جوشی یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه است که همان ساختمان پیش ساخته پیچ و مهره ای است. این به این معنی است که اسکلت و اجزای این کانکس از یکدیگر جدا نمیشوند و به شکل یکپارچه است. کانکس کاراد سازه انواع کانکس ها از جمله کانکس های جوشی و پیچ و مهره ای را ساخته و به فروش میرساند.

این سازه در نمازخانه، دفتر کار، کانکس کارگاهی، کانکس اداری، کانکس خوابگاهی، کانکس نگهبانی و … به کار میرود. به همین دلیل میتوان به ویژگی های این محصول اشاره کرد که شامل ظاهری زیبا با طراحی منحصر به فرد، سرعت در تحویل، نصب آسان، قابلیت حمل چند کانکس با یک تریلی، عایق در برابر گرما، سرما و رطوبت و قابلیت اجرا در مناطق صعب العبور اشاره کرد.

ساختمان پیش ساخته جوشی عموما در ساختار کانکس پانلی و کانکس کمپ استفاده میشود. در ساختمان پیش ساخته پانلی جوشی فقط استراکچر کانکس با استفاده از الکترود نمره 3 با جوش های ممتد بهم متصل میشود. ساختمان پیش ساخته به صورت کانکس دو قلو و کانکس چند قلو در کنار هم ساخته شده و بعد از جدا شدن در محل مجددا نصب میگردد و فضای بزرگی را ایجاد مینماید.

کانکس پیچ و مهره ای

از اسم این کانکس مشخص است که، دارای قطعات جدا شده از هم است که با پیچ و مهره آنها را به یکدیگر متصل میکنند. بدنه این نوع پانل معمولاً از جنس ساندویچ پانل است. در ساخت کانکس های پیچ و مهره ای از ضد زنگ استفاده میشود تا طی مدت استفاده دچار زنگ زدگی نشود. به دلیل این که قطعات این کانکس از یکدیگر جدا میشود حمل و نقل و جابجایی بسیار آسانی دارد و میتوانید ان را به هر جا که میخواهید انتقال دهید.

کاربری پیش ساخته جوشی

  • کلینیک صحرایی
  • امداد و نجات
  • خوابگاهی
  • رستوران
  • سالن ورزش

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved