کانکس کمپ پانلی

کانکس کمپ پانلی

کانکس کمپ پانلی یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس کاراد سازه که توجه شرکتهای پیمانکار نفتی و پتروشیمی و ساختمانی را به خود جلب کرده کمپ پیش ساخته پانلی است. کمپ های پانلی پیش ساخته از مزایایی بسیاری برخوردار هستند یکی از مزیت های کانکس کمپ پانلی عدم محدودیت در متراژ و اجرای این نوع سازه است که با استقبال زیادی را روبرو کرده. از طرفی دیگر جهت تجهیز یه پروژه مخصوصاً پروژه های شرکت های نفتی و گازی که در شرایط آب و هوای گرم و شرجی بیشتر انجام می پذیرد، توجهی اقتصادی برای خرید تعداد زیاد کانکس نیست و از طرفی کانکس ها، جای زیادی را می گیرند از این رو این سبک مورد استقبال پیمانکاران قرار گرفته.

مزیت کانکس کمپ پانلی

پلان کانکس کمپ پانلی پیش ساخته بر اساس نیاز بهره بردار تعریف می شود و چون محدودیت در متراژ معنایی ندارد می توان هرچند تعداد اتاق و سالن های کنفرانس، اتاقهای مهندسین، اتاق استراحت، حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه در آن ایجاد نمود.

ابعاد کانکس کمپ پانلی

کانکس کمپ پانلی در متراژ متفاوت قابل اجرا هستند موادی که در این نوع سازه ها اجرا می گردد از ساندویچ پانل با ضخامت های متغیر جهت انواع اقلیم می باشد زیرا ساندویچ پانل به علت عایق بودن در انواع سرد خانه ها، درمانگاه ها، ویلا ها، کانکس نگهبانی و… به کار می رود.

نحوه اجرای کانکس کمپ پانلی

نوع اجرا در کانکس کمپ پیش ساخته پانلی به چند صورت است، یا به صورت چند تیکه (مدولار) چند تیکه در ابعاد مشخص در کارگاه ساخته و در محل مورد نظر به هم متصل و دوخته می شوند و یک سازه در ابعاد مشخص را تشکیل می دهند یا در محل مورد نظر اجرا و نصب می گردند.

با توجه به استانداردهای بارگذاری و تحلیل المان محدود استراکچر کمپ ها باید بر طبق اصول مهندسی طراحی و تحلیل شود مهمترین پارامتر در طرحی این سازه ها حفظ و بقای آنها در شرایط محیطی و جوی می باشد به همین منظور باید تمامی بارهای وارد بر سازه (بار زنده) و (بار مرده) به طور کمی شناسایی شود. فنداسیون تعریف شده برای کانکس کمپ پانلی بر اساس برآورد بر سازه تعریف می گردد که توسط مهندس محاسب انجام می پذیرد ولی اکثر مواقع از بصورت فونداسیون منرف در ابعاد 60×60 صورت اجرا  .

مشخصات فنی

  • طراحی سازه کانکس کمپ پیش ساخته پانلی مطابق با آئین نامه های مقررات ملی ساختمان (مبحث 6 بارگذاری و 10 طراحی سازه ) و زلزله 2800 و اجرای اسکلتهای فلزی ستونها و تیرها از پروفیل در مقاطع (40×40)،(80×40)،(70×70)و (80×80) استاندارد و استراکچر فلزی قاب دیواره ها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت 2 میلیمتر با اجرای ضد زنگ کامل و آماده شده با اتصالات پیچ و مهره ای، پوشش های دیواره ها از نوع ساندویچ پانل های دو رو ورق گالوانیزه گام دار رنگی به ضخامت 5/0 میلیمتر و عایق تزریقی پلی اورتان به ضخامت 4 سانتی متر
  • پوشش سقف از نوع ساندویچ پانلهای دو رو ورق گالوانیزه رنگی به ضخامت 5/0 میلیمتر و عایق تزریقی پلی اورتان به ضخامت 6و4 سانتی متر پوشش های داخلی دیواره ها و سقف کاذب از نوع دیوار پوش های P.V.C روکش دار طرح چوب به ضخامت 1 سانتیمتر
  • درب ورودی و پنجره اتاقها از نوع U.P.V.C با شیشه دوجداره و توری آلومینیومی جهت پنجره ها همراه با پرده لوردراپه و حفاظ فلزی و دربهای داخلی اتاقها از نوع H.D.F با دستگیره و یراق آلات مناسب
  • نصب فلاشینگ و آبرو ها و خط الرأس از ورقهای گالوانیزه رنگی به ضخامت 5/0 میلیمتر همراه با اجرا عایق بندی و درزبندی با چسبهای ماستیک و تزریق فوم پلی اورتان.
  • تأسیسات برقی با سیم کشی های روکار در داکت های پلاستیکی- کلید و پریزهای برق و تلفن و روشنایی از نوع مهتابی 40 ×2 و چراغهای سقفی و تونلی، همراه با کلید های مینیاتوری و جعبه تقسیم .
  • آبدارخانه با کابینت های فلزی بالا و پایین با دربهای M.D.F همراه با سینک و آبچکان و شیرآلات اهرمی درجه یک – لوله کشی های پلی اتیلن سرد و گرم- هواکش20×20 برقی و دریچه آلومینیومی30×30 .
  • سرویس بهداشتی دستشویی و توالت ایرانی و روشویی و زیر دوشی چینی با شیرآلات اهرمی درجه یک – لوله کشی های پلی اتیلن سرد و گرم- هواکش 20×20برقی و دریچه آلومینیومی 30×30
  • فنداسیون منفرد در ابعاد 60×60 سانتیمتر با صفحه ستون های 30×30 و انکربولت همراه با کرسی چینی ازنوع بلوک های سیمانی و خاکریزی – کمپکت و رکلاژ کف. ( حتی الامکان بعهده خریدار محترم می باشد)
  • کف سازی از نوع سرامیک درجه یک 40×40 با ملات ماسه و سیمان و بندکشی . (حتی الامکان بعهده خریدار محترم می باشد)

ما مجری بزرگترین کمپ های پانلی هستیم (هزاران پروژه موفق)

مونتاژ و دمونتاژ کمپ های پانلی

نکته حائز اهمت این است که می توان کانکس کمپ پانلی را مونتاژ و دمونتاژ کرد به عبارت ساده کانکس کمپ پانلی ساخته شده را باز کرد و بجایی دیگر منتقل کرد. در هنگام باز و بسته کردن کانکس کمپ پانلی دورریز مواد و مصالح 10 درصد می باشد از طرفی دارای توجیه اقتصادی در هنگام بارگیری و حمل آن است و تنها یک دستمزد باز و نصب مجدد به آن تعلق می گیرد که و در مقایسه با تجهیز کارگاه کانکس بسیار مقرون به صرفه است.

کمپ پانلی پیچ و مهره ای

کانکس کمپ را میتوان به صورت پیچ و مهره ای اجرا نمود. که خود از جزئیات نصب منحصر بفردی برخوردار است. ولی قابلیت این موضوع را دارند که به سادگی بدون هیچ پرتی از محلی به محل دیگر انتقال داده شوند. در کل کانکس کمپ پانلی جهت تجهیز کارگاه ها در مقایسه با سازه های سنتی از مزیت های برخوردار می باشد زیرا که خریدار سریع تر در قبال سرمایه و زمانی صرف می کند به بهره برداری و نتیجه می رسد.

از طرفی  درگیر عملیات بنایی و تاسیسات مکانیکی و الکتریکال نمی شود و در مدت زمان بسیار کم تمامی موارد را بدون هیچ درگیری از شرکت کانکس کاراد سازه تحویل می گیرد. در اصطلاح (کلید تحول و چراغ روشن) و از طرفی دیگر کانکس کمپ فضایی کمتری را در مقایسه با تجهیز با کانکس و اتاقک های سنتی با عملیات بنایی را اشغال می کند و جبهه کاری پیمانکار از نظم و تمیزی با فضای کارگاهی طبق استاندارد های HSC برخوردار خواهد بود .

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved