کانکس کمپ پانلی 560 متری شرکت ساختمانی آرشام

کانکس کمپ پانلی 560 متری شرکت ساختمانی آرشام

کانکس کمپ پانلی 560 متری شرکت ساختمانی آرشام یکی دیگر از  موفق ترین پروژه های شرکت کانکس و ساختمان های پیش ساخته کانکس کاراد سازه میباشد که در متراژ 560  متر مربع در تهران واقع در در اتوبان بابایی شهرک شهید بهشتی  اجرا گردیده است. این پروژه در خرداد ماه سال 1399 توسط تیم مهندسی و معماری شرکت کانکس کاراد سازه  با کوشش استاد کاران مجرب شروع  و  پس از 30  روز کاری به اتمام رسید.

اینجانب سعید همتی به عنوان مدیر عامل این مجموعه به نوبه خود جا دارد تشکر ویژه داشته باشم از مدیریت عامل شرکت آرشام جناب آقای مهندس شیخی که با حسن اعتمادشان به مجموعه کانکس کاراد سازه این اجازه را دادند که سهم خود را در این امر ایفا و نقشی در صنعت این مرز و بوم داشته باشیم

پروژه کانکس کمپ ساختمان پیش ساخته پانلی ساختمان اداری شرکت آرشام در طی مدت 30 روزکاری توسط استادکاران این مجموعه اجرا گشته و نحوه و نوع اجرا آن به صورت پیچ مهره ای بوده است. این مجموعه شامل دو ساختمان اداری پانلی که شامل ساختمان پیش ساخته پانلی 350 متر مربعی برای واحد اداری که شامل اتاق کنفرانس، اتاق مدیریت پروژه، 12 اتاق دفتر فنی، HSE، سرویس بهداشتی، آبدارخانه و ساختمان پیش ساخته پانلی قسمت مالی که 210 متر مربعی برای قسمت مالی 5 اتاق و آبدارخانه و سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی میباشد.

نحوه و نوع اجرای پروژه کمپ پانلی پیش ساخته 560 متری شرکت ساختمانی آرشام

ما با به کارگیری فناوری نوین در صنعت ساختمان های پیش ساخته پانلی نوآوری انجام دادیم و جهت تسریع در عملیات اجرای تمام سیستم اسکلت این نوع از سازه ها را به صورت پیچ و مهره ای اجرا نمودیم. در مرحله اول تمامی مقاطع طبق نقشه جزِئیات برش و توسط استادکارن و مهندسین ناظر آماده سازی میشود پس از آماده سازی اسکلت برای سند بلاست ارسال میگردد و پس از عملیات لایه برداری پروفیل ها آماده رنگ آمیزی میشود که ما در مشخصات فنی توضیحات لازم را داده ایم . اسکلت این سازه در حدود 2 روز توسط استادکارن شرکت ساختمان های پیش ساخته کانکس کاراد سازه اجرا گردید و نصب پانل ها در حدود 5 روز که در این صنعت مدت زمان چشم گیری میتواند برای کارفرمایان باشد. حدود 10 روز سرامیک و پوشش کف و مابقی عملیات اجرای 13 روزکاری که اعم از نصب کابینت ها، فلاشینگ و آبرو ها، سیستم الکتریکال و نصب شیرآلات و….

مشخصات فنی کمپ های پانلی و خانه پیش ساخته پانلی

لازم به ذکر به این نکته اشاره داشته باشیم که به دلیل کیفیت در اجرای پروژه های ساختمان های پیش ساخته پانلی، کمپ های پانلی اداری و کارگری شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس کاراد سازه این شرکت عضو وندور لیست سازمان پتروشیمی، وزارت نفت و گاز کشور گردید تا بتوان نقش خود را در عرصه صنعت ایفا نماید .

نمونه کارهای مرتبط

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved