کانکس چیست؟

دسته بندی

آخرین مقالات

برچسب ها

ارتباط با ما

کانکس چیست؟
2021-06-30
aradads
806

کانکس چیست؟

کانکس چیست؟ کانکس به یک بنای قابل حمل گفته میشود در واقع وجه متمایز یک بنای سنتی و کانکس قابلیت حمل کانکس است که معمولاً در مکان‌های با عدم قابلیت ساخت و ساز استفاده میگردد. کانکس به چند دسته تقسیم میشود که میتوان تعدادی از آنها را نام برد:

نمونه کانکس های کانکس کاراد سازه

کانکس اداری، کانکس پانلی، کانکس فروشگاهی، کانکس نگهبانی، کانکس کارگری، کانکس کارگاهی، کانکس سایدینگ، کانکس مدیریتی، کانکس کمپ، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس حمام، کانکس ترموود، کانکس مسکونی، کانکس ویلایی، کانکس چند قلو، کانکس پرسنلی، کانکس کامپوزیت، کانکس برجک نگهبانی، کانکس فست فود، کانکس امداد و نجات، کانکس اضافه بنا، کانکس نانوایی، کانکس عابر بانک، کانکس دو طبقه، کانکس پیچ و مهره ای، کانکس غذاخوری، کانکس بازیافت، کانکس مطبوعاتی و … تقسیم میشوند.

کانکس چرخدار چیست؟

کانکس چرخدار بطور مستمر  در حال جابجایی میباشد ولی نمونه‌های ثابت برای یک مدت زمان خاص در یک مکان میماند. کانکس به دلیل قابل حمل بودن مزایای بسیار زیادی در مقایسه با ساختمان‌های سنتی دارد در زیر به چند مورد اشاره شده‌ است.

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان داخلی و خارجی به دنبال طراحی انواع کانکس های هستند که هر کدام از آنها سعی بر آن دارند تا بهترین و مقاوم ترین کانکس را تهیه و طراحی کنند. همچنین شما میتوانید با توجه به طراحی خاصی از کانکس مورد نظر خود آن را سفارش دهید و از مزایای آن نهایت استفاده را ببرید. شما بایستی مورد استفاده کانکس که خریداری میکنید را بدانید.

به عنوان مثال اگر شما نیاز به یککانکس اسکان دارید باید بدانید که چه امکاناتی را میخواهید در داخل آن داشته باشید. یک کانکس اسکان بر اساس امکانات تعبیه شده در آن میتوانید از یک کانکس ویلایی تا یک کانکس اسکان کارگری متغیر باشد. شما در هنگام خرید کانکس بایستی به ابعاد و اندازه آن دقت نمایید. و جهت مشاوره بیشتر و اطلاعات مکفی, با کارشناسان شرکت کانکس کاراد سازه تماس حاصل فرمایید.

مزایای کانکس چیست؟

  • به طور کل در ساخت و ساز کانکس و سازه های پیش ساخته زمان کمتری مصرف میشود و سرعت ساخت بسیار بالا تر از بنای سنتی است.
  • یکی از مزیت های حوب دیگری که کانکس ها دارند امکان جا به جایی انهاست که هم کاربرد تفریحی دارد مثل کانکس های مسافرتی و هم کاربرد تجاری دارد.
  • کانکس در شرایط بحرانی از ضروری ترین چیزهایی است که باید موجود باشد. برای مثال زمان وقوع سیل و زلزله که افراد خانه خود را از دست میدهند و جایی برای اسکان ندارند کانکس بهترین گزینه است میتوان نعداد زیادی کانکس برای این طور مواقع ساخت و در محلی نگهداری کرد.
  • سازه های پیش ساخته عایق حرارتی خوبی هستند که در فصل سرما و گرما میتوان استفاده بهینه از ان کرد. در جداره های کانکس فوم پلی یورتان استفاده شده است که میتوان اطلاف انرژی را به حداقل رساند.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved