مزایای تولید انبوه کانکس چیست؟

دسته بندی

آخرین مقالات

برچسب ها

ارتباط با ما

مزایای تولید انبوه کانکس چیست؟
2022-07-25
aradads
397

مزایای تولید انبوه کانکس چیست؟

مزایای تولید انبوه کانکس چیست؟ از مزایای تولید انبوه کانکس آنجایی که ساختارهای از قبل ساخته شده کانکس بیشتر برای مواقع ضروری و اسکان استقرار ساخته می شود. سپس در نتیجه آن امکان این را دارد افراد فرصت کافی برای درخواست و سفارش ساخت نمونه دلخواه خود را نداشته باشند و گرفتن مدت زمان مرحله های ساخت این امکان را به خریدار ندهد که بتوانند تا آماده شدن ساختار یا سازه خود صبر کنند و از مزایای تولید انبوه کانکس برخوردار باشند.

سپس با این وجود که ایجاد انبوه می تواند برای مواقع الزامی تاثیر گذار واقع شود. در بعضی از شرایط و ضوابط مانند زلزله و سیل که نیازهای فوری به کانکس برای سکونت زلزله زدگان است. و دیگر عنایتی به انواع و ابعاد کانکس نمی شود و هدف تولید تعداد مناسب و استقرار افراد بی سر پناه است. اگر افراد قصد این را داشته باشند در کمترین مدت زمان تولید انبوه داشته باشند قطعاً بر کیفیت تاثیر می گذارد و سبب می شود که کار عجله ای و کم کیفیت ارائه شود.

ایجاد انبوه قاعدتاً با مدت زمان نمونه و با تعرفه های پیوسته به صرفه تری انجام خواهد شد. اما عیبهایی که تولید انبوه ممکن است برای متخصصان به دنبال داشته باشد، موضوع محوطه نگهداری است. قیمت های انبار داری و اشغال کردن محوطه زیاد در زمان انبارداری یک معضل شایانی برای متخصصان است.

اولاً تنها متخصصانی می توانند این تشکیلات انبوه را انجام دهند که ابتدا از لحاظ فضا تکلفی نداشته باشند. دوماً امکان این دارد مدت زمان زیادی این ساختارها به فروش نرسند و سرمایه همینطور ایستاده بماند. در این صورت کسانی که ایجاد انبوه نموده باید اول حلاجی کنند که نیازی به این سرمایه کساد ندارند و اگر در طی چند سال هم بمانند و به فروش نرسند، معضل سرمایه و تعرفه نخواهند داشت.

دلایل اصلی در مزایای تولید انبوه کانکس چیست؟

یکی از دلیل های اصلی که سبب ساخت و ساز انبوه کانکس توسط کانکس کاراد سازه شد، بهره گیری از آنها در زمانی که مدت زمان کافی برای تولید انبوه کانکس وجود ندارد. و بوده که از استانداردهای مورد آن به موقع وقوع زلزله و نیاز فوری به تعداد زیادی از کانکس است.

در این مواقع تسکین دادن سریع صدمه دهندگان حادثه های طبیعی در جهت درمان حال جسمی و روحی ایشان بسیار موثر بوده و باعث روند کمک رسانی به صدمه دیدگان می شود. اما از آنجایی که ساخت و ساز این نوع سازه مدت زمان تولیدات خود را طلب کرده و نتیجه مطلوب ایجاد آن با سرعت زیاد کم شدن کیفیت خواهد بود مدیران کانکس کاراد سازه تصمیم گیری به تولید انبوه کانکس در زمان معینی که نیاز زیادی به آن انبوه کردند تا در مواقع الزامی به سهولت بتوانند از آنها استفاده کنند و نیازمند زمان زیاد جهت ساخت آن نباشند.

از دیگر مزایای تولید انبوه کانکس این کار سبب کم شدن تعرفه کانکس بوده چون که وقتی ساخت به صورت تیپ و یک شکل در اندازه بالا تولید می شود. بسیاری از پرت زمان و منافع حذف شده و از مزایای تولید انبوه کانکس در انواع کانکس با هزینه های به صرفه شده و پیوسته به صرفه تری حاصل می شود که در این نیز در محل خود دارای حائز اهمیت زیادی است.

همچنین می توان از این نوع ساختار برای کمک رسانی به کشورهای همسایه در مواقع آسیب های جدی و طبیعی نیز استفاده کرد که خود نوعی کالاهای فرستاده محسوب شده و سبب پیشرفت اقتصادی مقرونی در کشور خودمان خواهد شد و همینطور استفاده های به صرفه در این بخش از انواع کانکس خواهد شد.

معایب تولید انبوه کانکس چیست؟

از عیب های این طراحی به صرفه تعرفه های نگهداری و جا گرفتن فضای زیاد در موقع انبار داری آن می توان اشاره نمود و دیگر این که از مزایای تولید انبوه کانکس خوب سرمایه زیادی را برای تولید کننده به همراه خواهد داشت، این است که ساخت و نگهداری چندین دستگاه کانکس نیازمند سرمایه قابل توجهی است که با توجه به دپو شدن این نوع از ساختارها بازگشت سرمایه جدی و سریعی ندارد و امکان این را دارد که سالها این سرمایه به صورت ایستاده باقی بماند. از این رو فقط تولید کنندگان قوی می توانند چنین ابتکار عملی کرده و دست به انجام طرحهایی مانند تولید انبوه و مزایای نگهداری آنها برای استفاده در موقع آشوب نمایند.

تولید انبوه کانکس کارگاهی

به علت این که بیشتر کارگاه و پروژه های عملیات ساختمانی، ساختارهایی را جهت استقرار اعضا خود استفاده می کنند که دارای اندازه و مشخصات فنی یکسان است برای صرفه جویی در همان مدت زمان، تولید انبوه این سازه همیاری زیادی به ایشان می کند تا هر چه زود تر بتوانند پیش روی های ساختمانی خود را آغاز کنند. اکثر سازه های قرار گرفته در این دسته عبارتند از انواع کانکس اداری، کانکس نگهبانی، کانکس کارگاهی، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس سرایداری و سالن های از قبل ساخته که بیشترین کار کرد را برای پیمانکاران داشته و همواره مورد نیاز آنها است. این نوع ساختارها معمولا دارای عرض 2.4 متر و طول بین 2 تا 12 متر بوده که بنا به نیاز می توانند انتخاب کنند.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved