درباره ما

درباره ما

_____

شرکت کانکس و خانه پیش ساخته کانکس کاراد سازه، مجری مشاور و طراح کانکس و سازه های پیش ساخته در ایران

پیام شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار:

هر آنچه در رویایی شما بگنجد ما خلقش می کنیم!!!

شرکت کانکس و خانه پیش ساخته کانکس کاراد سازه، مجری مشاور و طراح کانکس و سازه های پیش ساخته با بهره گیری از دانش فنی و متد روز دنیا در خصوص اجرای کانکس و سازه های پیش ساخته با بهترین مواد افتخار دارد که تولیدات خود را با بهترین و بالاترین کیفیت به شما بازدید کنندگان محترم عرضه نماید.

شرکت کانکس و سازه پیش ساخته کانکس کاراد سازه از سال 1380 فعالیت خود را بطور رسمی با بکارگیری کادر مجرب و کارآزموده با تاسیس کارخانه در امور تولید و اجرای موارد زیر میباشد.

کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کمپ پانلی، ویلای پیش ساخته، کانکس نگهبانی، کانکس های سرویس بهداشتی و حمام، کانکس فروشگاهی، کیوسک های مطبوعاتی، اتاق تمیز (کلین روم )، کانکس های عابر بانک (ATM) سازه های پیش ساخته LSF، کانکس مطبوعاتی، کانکس مخابراتی، کانکس نمازخانه، کانکس مدرسه، کانکس بازیافت و…کلیه تجهیزات رفاهی اقدام نموده و اکنون توانایی تامین کلیه خدمات در این زمینه را برای متقاضیان و مشتریان محترم دارد.

تمام تلاش ما از به وجود آمدن این مجموعه خلق محصولاتی نوین و متفاوت متناسب با خواسته هموطنان عزیز و ایجاد محیطی گرم جهت گسترش در چرخه اقتصادی، تولید ملی و کارآفرینی برای کشور عزیزمان ایران می باشد.

حایز اهمیت است تمامی محصولات شرکت کانکس و سازه های پیش ساخته کانکس کار راد سازه معمار توسط تیم مهندسین معماری و عمران طراحی و اجرا می گردد و خط مشی روابط عمومی این مجموعه بنا بر اصل مشتری مداری بوده و تمام محصولات تولید شرکت کار راد سازه معمار زیر نظر واحد کنترل کیفیت بازرسی (QC) تحویل می گردد.

از همگی شما جهت حسن انتخابتان کمال تشکر را داریم و دستانتان را به گرمی و با عشق می فشاریم…

درباره کانکس بیشتر بدانید:

به یک بنای قابل حمل کانکس گفته می‌گویند

در واقع وجه متمایز یک بنای سنتی و کانکس قابلیت حمل کانکس است که معمولاً در مکان‌های با عدم قابلیت ساخت و ساز استفاده می‌گردد.

کانکس ‌ها به دو دسته چرخ دار و ثابت تقسیم می‌شوند، نمونه چرخ دار آنها به‌طور مستمر در حال جابجایی می‌باشد
ولی نمونه‌های ثابت برای یک مدت زمان خاص در یک مکان می‌ماند.

مواد اولیه به کار رفته در کانکس ‌ها عموماً فلز است که بیشتر اسکلت و بدنه را تشکیل می‌دهد بدنه و سقف کانکس‌ ها معمولاً از ساندویچ پنل ساخته می‌شوند تا عایق صوتی و حرارتی مناسبی برای فضای داخلی آنها ایجاد نماید.

درباره شرکت

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دفتر ساخت و ساز