ابعاد کانکس

دسته بندی

آخرین مقالات

برچسب ها

ارتباط با ما

ابعاد کانکس
2022-06-09
aradads
578

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس در اندازه های استاندارد 2*2، 2*2/40، 4*2/40، 6*2/40، 8*2/40، 10*2/40، 12*2/40، 3*4، 3*6، 3*8، 3*10، 3*12 و ابعاد سفارشی دیگر مانند کانکس تیپ ممتاز، کانکس ساندویچ پانل طراحی، تولید و عرضه میگردد. اگر نیاز شما کارفرمایان محترم به کانکس، به صورت مقطعی بوده و مدت زمان کوتاهی را جهت استفاده از کانکس در نظر دارید میتوانید از کانکس تیپ 1 و اگر نیاز شما به صورت دایمی و طولانی مدت میباشد حتماً باید از کانکس تیپ ممتاز استفاده نمایید. 

اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند کم باشد میتوانید از کانکس با اندازه های کوچک و اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند زیاد باشد میتوانید از اندازه های بزرگتر و یا کانکس سفارشی استفاده نمایید. البته کانکس با مدل ها و تیپ های بسیار ضعیف تر در کارگاه های کوچک کانکس سازی تولید میشوند که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نبوده و خرید آن ها به شما توصیه نمیشود.

ابعاد استاندارد

ابعاد یک کانکس که استاندارد باید به شکلی باشد بتوان که بدون دریافت هیچ گونه مجوز ترافیکی یا اسکورت توسط خودروهای کفی دار آن را پس از بارگیری به وسیله جرثقیل توسط تریلی های کشنده منتقل کرد. ابعادی که در نظر گرفته شده باید طول کانکس حداکثر 12 متر و عرض آن 2.4 متر باشد و ارتفاع آن از زیر سازه تا بلند ترین قسمت آن نباید از 2.6 متر بیشتر شود.

این ابعاد میتواند کوچک تر باشد اما اگر بیشتر حد استاندارد باشد باید برای حمل آن نیاز از پلیس راهنمایی و رانندگی مجوز ترافیک دریافت کنید. در غیر این صورت این سازه یک کانکس استاندارد بشمار نمی آید که اصطلاحاً به آن بار ترافیکی میگویند. برای کسب اطلاع بیشتر درباره قوانین حمل این سازه ها میتوانید به صفحه اصلی کانکس کاراد سازه مراجعه کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کانکس کاراد سازه در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

Copyright © 2022 کانکس کاراد سازه All Rights Reserved